Mis on Optibeti sooduspanused ning mida tuleb teha 99,8%-lise allahindluse saamiseks?

Optibeti sooduspanused võimaldavad panustada spordile 99,8%-lise allahindlusega ning võita korralikke summasid vaid ühe sendiga (!) riskides. Kuidas neid aga saada?

Optibeti sooduspanused võimaldavad panustada suure alega

Optibeti sooduspanused

Optibet jagab sooduspanuseid erinevate kampaaniate raames, milles saavad osaleda kõik uued ning olemasolevad kliendid. Kui sul veel pole Optibeti kontot, siis kliki siia Optibetiga liitumiseks!

Kõik kehtivad Optibeti sooduspanuste kampaaniad on leitavad, kui klikid ekraani ülemisel ribal olevale kingikarbile ning avad sealt spordiennustuse kampaaniad. Seejärel tuleb kõik sind huvitavad kampaaniad (üks või mitu) kindlasti ka aktiveerida. Enamasti pead sooduspanuste saamiseks eelnevalt vastavalt spordialal nõutud tingimustega panuseid tegema. Seejuures on nõuded suhteliselt lihtsad ning võivad pakkuda ka matemaatilist eelist.

Lubatud 99,8%-line ale tähendab seda, et näiteks 5-eurose spordipanuse tegemisel riskid sa oma rahast vaid 1 sendiga. Sooduspanuse tegemisel tuleb kindlasti märgistada vastav kupongi lahter ning olla kindel, et sinu mängukonto pole päris tühi (antud juhul piisab ühest sendist). Kui panus võidab, siis makstakse mängijale välja netovõit.

Näide: Mängija teeb 5-eurose panuse jalgpallile 99,8%-lise sooduspanusega. See tähendab, et ta panustab oma rahast vaid ühe sendi, panus on aga ikkagi 5 eurot. Oletame, et koef on 3,00. Kui panus võidab, siis makstakse mängijale välja 5 (panus) x 3 (koefitsient) – 4,99 € (algne allahindlus) = 10,01 €. Kui panus kaotab, siis on mängija kogukaotus 1 sent. kaotab mängija 1 sendi.

⇪ VAATA OMA SOODUSPANUSED ÜLE!

Optibeti sooduspanuste sügiskampaania

Sel sügisel pakub Optibet spordipanuseid kõikidel tähtsamatel spordialadel. 99,8%-list soodustust on võimalik saada:

Jalgpallis kuni 127,50 € väärtuses igal nädalal kuni 26. novembrini. Maksimaalse soodustuse saamiseks tuleb teha nädalas 1300 € väärtuses spordipanuseid.

Korvpallis kuni 102,50 € väärtuses igal nädalal kuni 3. detsembrini. Maksimaalse soodustuse saamiseks tuleb teha nädalas 1000 € väärtuses spordipanuseid.

Jäähokis kuni 52,50 € väärtuses igal nädalal kuni 29. oktoobrini. Maksimaalse soodustuse saamiseks tuleb teha nädalas 500 € väärtuses spordipanuseid.

Tennises kuni 52,50 € väärtuses igal nädalal kuni 26. novembrini. Maksimaalse soodustuse saamiseks tuleb teha nädalas 525 € väärtuses spordipanuseid.

USA jalgpallis/pesapallis kuni 52,50 € väärtuses igal nädalal kuni 26. novembrini. Maksimaalse soodustuse saamiseks tuleb teha nädalas 500 € väärtuses spordipanuseid embale-kumbale spordialale.

E-spordis kuni 20 € väärtuses igal nädalal kuni 29. oktoobrini. Maksimaalse soodustuse saamiseks tuleb teha nädalas 150 € väärtuses spordipanuseid.

Soovi korral võid osaleda mitmes kampaanias või ka kõikides kampaaniates ning teenida sooduspanuseid lausa tuhandete eurode väärtuses! Kampaanias osalemiseks ei pea kasutama ühtegi boonuskoodi.

Sooduspanus või tasuta panus?

Kuigi sooduspanus pole täpselt sama, mis tasuta panus, on sisuline vahe olematu. Sooduspanusete eelistamisels tasuta panustele on nii juriidilised kui turunduslikud põhjused. Eelkõige soovitakse, et mängija oleks teinud kasvõi ühe korra ka kõige väiksema sissemakse.

Sooduspanustega võidetud raha hiljem täiendavalt läbi mängima ei pea. Küll tuleb aga olla valmis selleks, et Optibet võib isikupõhiselt sooduspanuste andmist piirata. Eelkõige puudutab see just professionaalseid spordiennustajad ning neid, kes mängivad ainult boonuste olemasolul. Juhul kui sind on pakkumistest täielikult välistatud, ei näe sa neid ka oma kampaanialehel. Samuti pole sooduspanuste kampaanias võimalik osaleda ka nendel, kelle mängulimiite on oluliselt vähendanud. Üldiselt puudutavad piirangud siiski väikest hulka mängijaid ega kehti neile, kes mängivad eelkõige lõbu pärast.