Play’n GO uued ülikõrge volatiilsusega mängud

Eestlaste seas enimarmastatud mängutootja Play’n Go, kelle tootevalikusse kuulub muuhulgas ka viimaste aastate menukaim slotikas Book of Dead, toob järjest turule uusi mänge.

Kuna viimaste aastate trend soosib järjest enam kõrge volatiilusega slotikaid (võite on arvuliselt vähem, kuid need on see-eest suuremad), on Play’n Go astunud veel järgmise sammu ning asunud mängijaid püüdma lausa ÜLIKÕRGE volatiilsusega, kuid siiski korraliku 96%-lise RTP-ga slotimängudega. Kaks värskeimat näidet on augustis turule toodud ning ka Eesti online-kasiinodes juba laialt levinud Diamonds of Realm ja Raptor Doublemax. Mängida saad neid mõlemat näiteks kontovabas Nutz kiirkasiinos!

⇪ TEE 10 € SISSEMAKSE JA ALUSTA MÄNGU 30 EUROGASaa lisaks 50 riskivaba keerutust!

Diamonds of Realm

Selles mängus pakuvad Kuningas Arthur ja kuninganna Guinevere unustamatut seiklust ning hasartset actionit, mille muudavad põnevaks võidukordistajad. Nii võib iga keerutuse ajal käivituda kas 2, 5, 10 või suisa 100-kordne kordistaja, mis sinu võidu hoobilt kõrgustesse kergitab.

Eriti põnevaks läheb aga boonusspinnide ajal, mille saamiseks tuleb sul hittida rullikutele kolm teemantit. Nende teemantite kogumine jätkub aga seda hoogsamalt ka boonusspinnide ajal ning nende saamine on erakordselt oluline.

– Kogudes 6 teemanti, saad sa juurde 5 tasuta spinni, seejuures on allesjäänud tasuta spinnidel võidukordistaja 5.

– Kogudes veel 6 teemanti (kokku 12), saad sa juurde 5 tasuta spinni, seejuures on allesjäänud tasuta spinnidel võidukordistaja juba 10.

– Kogudes veel 6 teemanti (kokku 18), saad sa juurde 5 tasuta spinni, seejuures on allesjäänud tasuta spinnidel võidukordistaja koguni 100. Sellest edasi võidukordistaja enam ei kerki ning ekraanile ei ilmu ka täiendavaid teemante.

Diamonds of Realm võimaldab saada ühekorraga kuni 20 000-kordse võidu (minimaalse, kõigest 20-sendise panusega keerutus võib tuua seega sisse 4000 eurot). Tõsi – arvestada tuleb VÄGA KÕRGE volatiilsusega. Sa ei pruugi pikka aega mitte midagi võita, kuid kui kord juba võit tuleb, võib see olla vägagi korralik.

Online-slotimäng Diamonds of Realm

Raptor Doublemax

25 võiduliininga dinosauruste-teemaline Raptor Doublemax astub veel ühe summa edasi, pakkudes samuti progresseeruvat, kuid piiramatult duubelduvat kordistajat!

Kui sul õnnestub saada mistahes võitev kombinatsioon, siis eemaldatakse vastavad sümbolid ekraanilt ning mängija saab n.ö. korduskeerutuse, mille jooksul ilmuvad eemaldatud sümbolite kohtadele juhuslikult valitud uued sümbolid koos WILD-iga.

Igal korral, mil toimub sümbolite asendus, duubeldatakse sinu võidukordistajat, mis suureneb justkui duubeldaminevideopokkerit mängides. Alguses on see 1, seejärel 2, siis 4, edasi 8…16…32…64 ning võib tõusta lausa ulmelistesse kõrgustesse. Kui ekraanile enam ühtegi võitvat kombinatsiooni ei tule, siis algab uus keerutus ning mõistagi nullitakse ka kordistaja.

Oma testmängus suutsime jõuda koguni kordistajani 512 – seda küll boonusspinnide ajal. Ainuüksi tasuta keerutuste saamine kui selline võib olla tõeline lotovõit, sest boonuskeerutuste ajal kordistajat ei nullita ning nii võivad just viimased boonuskeerutused tuua hiiglaslikke võite. Nii pakub Raptor Doublemax slotikas, mille miinimumpanus on kõigest 25 senti (ning puudub ka Jackpot-süsteem) võimalust võita ühekorraga kuni 1,2 miljonit eurot!

Loe ka neid artikleid

Eesti kasiinode sisukaim teejuht: uudised, tasuta spinnid ja parimad online kasiino mängud

Kasiino21.com töötab selle nimel, et olla Eesti põnevaim kasiinodest kirjutav veebileht. Me ei tegele ainult tasuta spinnide, kasiinoboonuste ning veebikasiinode reklaamiga, vaid kirjutame ka maailma ning Eesti suurimatest kasiinodest, hasartmänge pakkuvatest ettevõtetest ja mängutootjatest, kasiinode töötajatest ning põnevatest inimestest, keda võib kasiinodes kohata. Me toome Sinuni ka valiku tõeliselt headest kasiinopakkumistest, mis teevad mängimise slottidel ning laudades eriti nauditavaks.

 

Meie eestlastest koosnev meeskond peab alati silmas oma lugejate kasu, mistõttu kirjutame valikuliselt ka spordiennustusest ja pokkerist ning meie veebilehelt võib leida bingo ja loto artikleid. Tähelepanu leiavad suured elumuutvad võidud kasiinodes, kihlvedudes ja pokkeris, iseäranis aga diilid, mis võimaldavad saada tasuta raha, tasuta spinne või boonuseid, mida antakse kohati isegi ilma sissemakseta.

 

Kasiino21.com ei ole hasartmängude korraldaja ega vastuta meie lehel reklaamitavate ettevõtete tegevuse eest. Meie veebilehel paiknevad lingid suunavad Su edasi vastava online-kasiino veebilehele, kust leiad kogu vaja info ning kampaaniate tingimused.

Mängi vastutustundlikult

Kasiino21.com avaldab ainult Eestis litsentseeritud kasiinode reklaame, kus võidetud raha on tulumaksuvaba. Ära mängi kasiinodes raha teenimise eesmärgil ning arvesta, et Sa võid panustatud raha kaotada. Samuti ole teadlik sellest, et hasartmängud võivad põhjustada sõltuvust. Probleemide korral määra endale kaotuse limiidid ning kaalu enesevälistust või asjatundjatelt abi otsimist. Turvalist mängu!