Proovi riskivabalt uut Novomaticu slotikat

Optibeti online-kasiinosse on jõudnud uus Novomaticu slotimäng Apollo God of the Sun 10: Win Ways! Sul on harukordne võimalus proovida seda nüüd täiesti riskivabalt.

Apollo God of the Sun 10: Win Ways viib su fantaasiamaailma ning iidsetesse mütoloogiatesse. Kuna vormiliselt on tegemist Megaways-tüüpi mänguga, siis on sellel kõrge volatiilsus. Kui sa ei soovi aga oodata boonusmängu, siis võid selle soovi korral osta.

Apollo God of the Sun 10: Win Ways! slotikaga tasub teha tutvust Optibeti online-kasiinos, sest 16.-29. novembrini pakutakse sulle 10 WinSpinni + 15% cashbacki. Riskivabade spinnide saamiseks ava konto Optibetis (selleks kliki siia), mine lehele “Minu boonus” ning aktiveeri vastav kampaania, tehes ühtlasi vähemalt 10-eurose sissemakse.

Seejärel ava mäng Apollo God of the Sun 10: Win Waysning asu keerutama. Sinu 10 esimest keerutust on riskivabad ehk n.ö. WinSpinnid. See tähendab, et juhul kui keerutus toob võidu, siis kantakse see sinu kontole. Kui aga keerutus võitu ei too, siis sinu kontolt raha maha ei võeta.

⇪ KLIKI SIIA NING ALUSTA MÄNGU KOHE!Optibetis ootab Sind üle 2000 erineva slotika!

Lisaks saad osaleda Optibeti eksklusiivses Novomaticu mängude punktirallis ning võita täiendavalt kuni 250 eurot puhast raha. Loe siit ka teiste Novomaticu põnevate mängude kohta, mida võid samuti Optibetis mängida:

Book of Ra

Lucky Lady’s Charm Deluxe

Loe ka neid artikleid

Eesti kasiinode sisukaim teejuht: uudised, tasuta spinnid ja parimad online kasiino mängud

Kasiino21.com töötab selle nimel, et olla Eesti põnevaim kasiinodest kirjutav veebileht. Me ei tegele ainult tasuta spinnide, kasiinoboonuste ning veebikasiinode reklaamiga, vaid kirjutame ka maailma ning Eesti suurimatest kasiinodest, hasartmänge pakkuvatest ettevõtetest ja mängutootjatest, kasiinode töötajatest ning põnevatest inimestest, keda võib kasiinodes kohata. Me toome Sinuni ka valiku tõeliselt headest kasiinopakkumistest, mis teevad mängimise slottidel ning laudades eriti nauditavaks.

 

Meie eestlastest koosnev meeskond peab alati silmas oma lugejate kasu, mistõttu kirjutame valikuliselt ka spordiennustusest ja pokkerist ning meie veebilehelt võib leida bingo ja loto artikleid. Tähelepanu leiavad suured elumuutvad võidud kasiinodes, kihlvedudes ja pokkeris, iseäranis aga diilid, mis võimaldavad saada tasuta raha, tasuta spinne või boonuseid, mida antakse kohati isegi ilma sissemakseta.

 

Kasiino21.com ei ole hasartmängude korraldaja ega vastuta meie lehel reklaamitavate ettevõtete tegevuse eest. Meie veebilehel paiknevad lingid suunavad Su edasi vastava online-kasiino veebilehele, kust leiad kogu vaja info ning kampaaniate tingimused.

Mängi vastutustundlikult

Kasiino21.com avaldab ainult Eestis litsentseeritud kasiinode reklaame, kus võidetud raha on tulumaksuvaba. Ära mängi kasiinodes raha teenimise eesmärgil ning arvesta, et Sa võid panustatud raha kaotada. Samuti ole teadlik sellest, et hasartmängud võivad põhjustada sõltuvust. Probleemide korral määra endale kaotuse limiidid ning kaalu enesevälistust või asjatundjatelt abi otsimist. Turvalist mängu!