Optibet bänner

Proovi uut NetEnt mängu 40 tasuta spinniga

2021. aasta juunis tõi maailma suurimate mängutootjate hulka kuuluv NetEnt turule uue slotika Codex of Fortune. Tegemist on edasiarendusega mängust Turn Your Fortune, mis lõbustab Eesti slotisõpru alates 2019. aastast.

Codex of Fortune on 40 võiduliiniga 4×5 formaadis mäng, mille panuste valik jääb vahemikku 0,20 € kuni 100 €. Sõltuvalt pakkujast (kasiinost) on keskmine teoreetiline tagasimakse protsent kuni 98, volatiilsus aga kõrge (vähem, kuid suuremad võidud).

Codex of Fortune mängus on uuenduslik mehaanika ning palju erinevaid funktsioone nagu Fortune Wins ja Save the Keys, mis võimaldavad kuni 10 000-kordseid võite.

⇪ PROOVI UUT MÄNGU OPTIBETIS!Sind ootab 40 tasuta spinni!

Kus mängida uut NetEnti mängu?

Codex of Fortune mänguga tutvumiseks sobib hästi Optibeti kampaania, mis on aktiivne kuni 6. juulini ning mille sisu on järgmine:

– Logi sisse oma Optibeti kontole (kui sul kontot veel pole, siis kliki siia), liitu pakkumisega, tee 20 € sissemakse ning saa 40 x 0.20€ tasuta spinni.

Tasuta spinnidega võidetud raha tuleb 7 päeva jooksul 25x läbi mängida.

Loe ka neid artikleid

Eesti kasiinode sisukaim teejuht: uudised, tasuta spinnid ja parimad online kasiino mängud

Kasiino21.com töötab selle nimel, et olla Eesti põnevaim kasiinodest kirjutav veebileht. Me ei tegele ainult tasuta spinnide, kasiinoboonuste ning veebikasiinode reklaamiga, vaid kirjutame ka maailma ning Eesti suurimatest kasiinodest, hasartmänge pakkuvatest ettevõtetest ja mängutootjatest, kasiinode töötajatest ning põnevatest inimestest, keda võib kasiinodes kohata. Me toome Sinuni ka valiku tõeliselt headest kasiinopakkumistest, mis teevad mängimise slottidel ning laudades eriti nauditavaks.

 

Meie eestlastest koosnev meeskond peab alati silmas oma lugejate kasu, mistõttu kirjutame valikuliselt ka spordiennustusest ja pokkerist ning meie veebilehelt võib leida bingo ja loto artikleid. Tähelepanu leiavad suured elumuutvad võidud kasiinodes, kihlvedudes ja pokkeris, iseäranis aga diilid, mis võimaldavad saada tasuta raha, tasuta spinne või boonuseid, mida antakse kohati isegi ilma sissemakseta.

 

Kasiino21.com ei ole hasartmängude korraldaja ega vastuta meie lehel reklaamitavate ettevõtete tegevuse eest. Meie veebilehel paiknevad lingid suunavad Su edasi vastava online-kasiino veebilehele, kust leiad kogu vaja info ning kampaaniate tingimused.

Mängi vastutustundlikult

Kasiino21.com avaldab ainult Eestis litsentseeritud kasiinode reklaame, kus võidetud raha on tulumaksuvaba. Ära mängi kasiinodes raha teenimise eesmärgil ning arvesta, et Sa võid panustatud raha kaotada. Samuti ole teadlik sellest, et hasartmängud võivad põhjustada sõltuvust. Probleemide korral määra endale kaotuse limiidid ning kaalu enesevälistust või asjatundjatelt abi otsimist. Turvalist mängu!