Riskivaba panus Optibetis : Saa kohe 10 riskivaba spinni mängus Bulky Fruits

Riskivaba panus tähendab oivalist võimalust mängida erinevaid slotimänge või panustada spordile ilma igasuguse riskita. Sellest artiklist leiad valiku Optibeti riskivaba panuse pakkumistest.

Laulvad pealuud naljakas mängus Esqueleto Explosivo2

Riskivaba panus – saa 10 x 0,30 € Amusnet keerutust

1. augustist kuni 31. augustini saad mängida Optibetis riskivabalt Amusneti (endine EGT) slotikat Bulky Fruits. Riskivabade keerutuste saamiseks tee nii:

1. Ava konto Optibeti online-kasiinos (selleks kliki siia) või kui see on sul juba olemas, siis logi sisse.

2. Ava menüüst “Minu Boonus” ning vali sealt vastava boonuse pakkumine.

3. Kliki kastile “Võta Boonus” ning tee vähemalt 10-eurone sissemakse.

4. Ava mäng Bulky Fruits ning asu keerutama. Sinu esimesed 10 keerutust (igaüks väärtusega 0,30 €) on riskivabad. See tähendab, et juhul kui keerutus toob võidu, kantakse võidusumma sinu arvele. Kui võitu aga ei tule, tagastab Optibet sinu algpanuse.

⇪ KLIKI SIIA JA VÕTA OMA RISKIVABA PANUS!Optibetis ootab Sind Eesti suurim slotimängude valik!

 

Riskivaba panus kasiinos

Mis eesmärgil teeb Optibet riskivaba panuse pakkumisi? Eelkõige selleks, et tutvustada uusi mänge. Optibeti mängude valik on teadupärast väga suur, ainuüksi slotikaid on üle 2000 ning nende valik täieneb pidevalt. Paljud mängud on eksklusiivsed ehk neid saab mängida ainult Optibetis.

Optibeti riskivaba panuse kampaaniad võimaldavad sul keerutada täiesti reaalselt ilma igasuguse riskita. Lihtsalt ava konto Optibetis (selleks kliki siia), mine lehele “Minu boonus” ning aktiveeri vastav kampaania, tehes nõutava sissemakse. Seejärel saad 10 (mõnikord ka 20) riskivaba spinni, millega pole võimalik kaotada, sest kui keerutus võitu ei too, tagastab Optibet sulle algpanuse.

Pane tähele, et Optibeti riskivaba panuse kampaaniate jooksul võidetud või tagastatud rahale ei kehti täiendavaid läbimängimise nõudeid ning sa võid soovi korral oma võidu koheselt pangakontole kanda!

Riskivaba panus spordiennustuses

Sageli pakutakse riskivabu panuseid ka Optibeti spordiennustuses. Nendes pakkumistes osalemiseks tuleb samuti aktiveerida vastav kampaania, teha sissemakse ning täita eeldus, milleks on etteantud summas panustamine nõutavale spordialale. Tasuks teenib mängija riskivaba panuse spordile.

See annab võimaluse panustada spordile ilma omapoolse riskita. Kui panus võidab, siis kantakse võiduraha mängija kontole, kui aga kaotab, siis tagastab Optibet algpanuse summa.

Erinevalt kasiinost pole Optibeti spordiennutuse pakkumised siiski päris riskivabad, kuna nendes osalemiseks tuleb eelnevalt oma raha eest panustada. Siiski on need spordipanustajate vaatevinklist võrdlemisi head diilid.

⇪ KLIKI SIIA JA TEE OMA SPORDIPANUSED OPTIBETIS!Vägevad boonused nii uutele kui olemasolevatele mängijatele!

Loe ka neid artikleid