Riskivaba panus Optibetis [UUS PAKKUMINE!]

Riskivaba panus tähendab oivalist võimalust mängida erinevaid slotimänge või panustada spordile ilma igasuguse riskita. Sellest artiklist leiad valiku Optibeti riskivaba panuse pakkumistest.

Laulvad pealuud naljakas mängus Esqueleto Explosivo2

Riskivaba panus – (UUS PAKKUMINE 12.-25. MAI)

12. maist kuni 25. maini saad mängida Optibetis riskivabalt slotikat Pub Crawl. Riskivabade keerutuste saamiseks tee nii:

1. Ava konto Optibeti online-kasiinos (selleks kliki siia) või kui see on sul juba olemas, siis logi sisse.

2. Ava menüüst “Minu Boonus” ning vali sealt vastava boonuse pakkumine.

3. Kliki kastile “Võta Boonus” ning tee vähemalt 10-eurone sissemakse.

4. Ava mäng Pub Crawl ning asu keerutama. Sinu esimesed 5 keerutust (igaüks väärtusega 0,50 €) on riskivabad. See tähendab, et juhul kui keerutus toob võidu, kantakse võidusumma sinu arvele. Kui võitu aga ei tule, tagastab Optibet sinu algpanuse.

⇪ KLIKI SIIA JA VÕTA OMA RISKIVABA PANUS!Optibetis ootab Sind Eesti suurim slotimängude valik!

Riskivaba panus kasiinos

Mis eesmärgil teeb Optibet riskivaba panuse pakkumisi? Eelkõige selleks, et tutvustada uusi mänge. Optibeti mängude valik on teadupärast väga suur, ainuüksi slotikaid on üle 2000 ning nende valik täieneb pidevalt. Paljud mängud on eksklusiivsed ehk neid saab mängida ainult Optibetis.

Optibeti riskivaba panuse kampaaniad võimaldavad sul keerutada täiesti reaalselt ilma igasuguse riskita. Lihtsalt ava konto Optibetis (selleks kliki siia), mine lehele “Minu boonus” ning aktiveeri vastav kampaania, tehes nõutava sissemakse. Seejärel saad 10 (mõnikord ka 20) riskivaba spinni, millega pole võimalik kaotada, sest kui keerutus võitu ei too, tagastab Optibet sulle algpanuse.

Pane tähele, et Optibeti riskivaba panuse kampaaniate jooksul võidetud või tagastatud rahale ei kehti täiendavaid läbimängimise nõudeid ning sa võid soovi korral oma võidu koheselt pangakontole kanda!

Riskivaba panus spordiennustuses

Sageli pakutakse riskivabu panuseid ka Optibeti spordiennustuses. Nendes pakkumistes osalemiseks tuleb samuti aktiveerida vastav kampaania, teha sissemakse ning täita eeldus, milleks on etteantud summas panustamine nõutavale spordialale. Tasuks teenib mängija riskivaba panuse spordile.

See annab võimaluse panustada spordile ilma omapoolse riskita. Kui panus võidab, siis kantakse võiduraha mängija kontole, kui aga kaotab, siis tagastab Optibet algpanuse summa.

Erinevalt kasiinost pole Optibeti spordiennutuse pakkumised siiski päris riskivabad, kuna nendes osalemiseks tuleb eelnevalt oma raha eest panustada. Siiski on need spordipanustajate vaatevinklist võrdlemisi head diilid.

Loe ka neid artikleid

Eesti kasiinod – uudised, tasuta spinnid, boonuskoodid ja parimad online kasiino mängud

Sellelt lehelt leiad alati värske ning kontrollitud info Eesti kasiinode kohta, sealhulgas (sissemakseta) tasuta spinnid, boonuskoodid, kasiinode sõltumatud ülevaated ja mängude tutvustused. Samuti saad vastused küsimustele, kuidas kasiinos võita või spordiennustuse ja pokkeriga raha teenida. Me kirjutame ausalt elumuutvatest jackpottidest ning Eesti mängijate suurimatest lotovõitudest.

 

Lisaks kasiino pakkumistest kirjutamisele loob Kasiino 21 ka palju muud sisu. Sa leiad siit põnevat lugemist live-kasiinodest, hasartmänguärist, mängutootjatest, bingost, kasiinode töötajatest ning põnevatest inimestest, keda võib kasiinodes kohata. Aga me ei varja ka liigse ja kontrollimata mängimisega kaasnevat probleemi, milleks on hasartmängusõltuvus. Abi saamiseks pöördu Hasartmängusõltuvuse Nõustamiskeskusesse või helista 15410.

 

Seda lehte pole loonud mõni suvaline (välismaine) reklaamiagentuur, vaid tavalised Eesti mängijad, kes ka ise meie lehel reklaamitavates kasiinodes mängivad. Nii võid leia meie lehelt palju unikaalseid pilte slottidest ja kasiino võitudest, mis kõik väiksestele panustele mängides reaalselt saadud!

 

Pane tähele, et Kasiino 21 ei ole hasartmängude korraldaja ega vastuta meie lehel reklaamitavate ettevõtete tegevuse eest (loe siit täpsemalt vastutuse kohta). Meie veebilehel paiknevad lingid suunavad Su edasi vastava online-kasiino veebilehele, kust leiad kogu vaja info ning kampaaniate tingimused. Me hindame sinu privaatsust (klikka, et avada meie privaatsuspoliitika).

Mängi vastutustundlikult

Me austame Eesti seadusi ning reklaamime ainult Eestis litsentseeritud kasiinode reklaame, kus võidetud rahalt pole vaja tasuda tulumaksu. Ära mängi kasiinodes raha teenimise eesmärgil ning arvesta, et Sa võid panustatud raha kaotada. Samuti ole teadlik sellest, et hasartmängud võivad põhjustada sõltuvust. Probleemide korral määra endale kaotuse limiidid ning kaalu enesevälistust või asjatundjatelt abi otsimist. Soovime sulle turvalist mängimist ning palju häid emotsioone!