Riskivabad spinnid mängus Amazing Link Riches

2021. aasta novembris valmis SpinPlay uus mäng Amazing Link Riches, mida saab juba proovida mõnes Eesti online-kasiinos, sealhulgas OlyBetis.

Amazing Link Riches on keskmisest kõrgema (kuid siiski mitte ülikõrge) volatiilsusega. Üheainsa keerutusega on võimalik saada kuni 5300-kordne võit.

Amazing Links Riches on Iiri-teemaline ning võimaldab saada lisaks ka ühe neljast Jackpotist. Samas seerias on aga teisigi põnevaid mänge nagu Amazing Link Zeus ja Amazing Link Apollo, need mõlemad Kreeka-teemalised.

Kui oled OlyBeti mängija, siis saad proovida neid mänge detsembri alguses päris risikivabalt.

Kuidas saada Amazing Link mängudes riskivabu spinne?

Riskivabade keerutuste saamiseks tee nii:

1) Mine oma OlyBeti kontole (kui sul seda veel pole, siis ava konto siin)

2) Aktiveeri kampaania lehel “Minu kampaaniad”

3) Tee vähemalt 10-eurone sissemakse

4) Sulle antakse 10 euro väärtuses riskivabu spinne mängudes Amazing Link Zeus, Amazing Link Apollo või Amazing Link Riches. Riskivabad keerutused võid teha ükskõik milliste panustega, peamine et need oleksid alla 1 euro. Nii võid teha näiteks 50 x 0,20 € spinni või hoopis 10 x 1 € spinni.

5) Kui sinu keerutus ei võida, tagastatakse kogu algpanus boonusrahana.

6) Boonusraha tuleb Amazing Link slotikatel 10x läbi mängida.

⇪ PROOVI RISKIVABALT AMAZING LINK SLOTIKAID!

Loe ka neid artikleid

Eesti kasiinode sisukaim teejuht: uudised, tasuta spinnid ja parimad online kasiino mängud

Kasiino21.com töötab selle nimel, et olla Eesti põnevaim kasiinodest kirjutav veebileht. Me ei tegele ainult tasuta spinnide, kasiinoboonuste ning veebikasiinode reklaamiga, vaid kirjutame ka maailma ning Eesti suurimatest kasiinodest, hasartmänge pakkuvatest ettevõtetest ja mängutootjatest, kasiinode töötajatest ning põnevatest inimestest, keda võib kasiinodes kohata. Me toome Sinuni ka valiku tõeliselt headest kasiinopakkumistest, mis teevad mängimise slottidel ning laudades eriti nauditavaks.

 

Meie eestlastest koosnev meeskond peab alati silmas oma lugejate kasu, mistõttu kirjutame valikuliselt ka spordiennustusest ja pokkerist ning meie veebilehelt võib leida bingo ja loto artikleid. Tähelepanu leiavad suured elumuutvad võidud kasiinodes, kihlvedudes ja pokkeris, iseäranis aga diilid, mis võimaldavad saada tasuta raha, tasuta spinne või boonuseid, mida antakse kohati isegi ilma sissemakseta.

 

Kasiino21.com ei ole hasartmängude korraldaja ega vastuta meie lehel reklaamitavate ettevõtete tegevuse eest. Meie veebilehel paiknevad lingid suunavad Su edasi vastava online-kasiino veebilehele, kust leiad kogu vaja info ning kampaaniate tingimused.

Mängi vastutustundlikult

Kasiino21.com avaldab ainult Eestis litsentseeritud kasiinode reklaame, kus võidetud raha on tulumaksuvaba. Ära mängi kasiinodes raha teenimise eesmärgil ning arvesta, et Sa võid panustatud raha kaotada. Samuti ole teadlik sellest, et hasartmängud võivad põhjustada sõltuvust. Probleemide korral määra endale kaotuse limiidid ning kaalu enesevälistust või asjatundjatelt abi otsimist. Turvalist mängu!