Saa 10 riskivaba spinni slotimängus Retropia

Retropia on 2021. aasta augustis Epic Industries poolt turule toodud retrohõnguline slotimäng, mida saab juba mängida ka Eesti online-kasiinodes.

Retropia on keskmisest kõrgema (kuid mitte ülearu suure!) volatiilsusega, kus panused jäävad vahemikku 0,25 € kuni 80 €. Suurim võimalik võit ühe keerutuse kohta on 1250-kordne algpanus. Retropia mängus on põnev WILD-sümboleid juurde tekitav lisafunktsioon, mis on eriti aktiivne just boonusmängude ajal.

Seda mängu võid nautida nii mõneski kasiinos, kuid Optibetis saad kauba peale 10 riskivaba spinni.

⇪ EESTI SUURIM SLOTIKATE VALIK OOTAB SIND OPTIBETIS!Kliki siia ning alusta mängimist kohe!

Ava konto Optibetis (selleks kliki siia), mine lehele “Minu boonus” ning aktiveeri vastav kampaania (enne 1. septembrit), tehes ühtlasi vähemalt 10-eurose sissemakse. Tegemist on just seetõttu hea pakkumisega, et nõutav sissemakse on väga väike ning ühe spinni väärtus igati korralik 25 senti.

Seejärel ava mäng Retropia ning asu keerutama. Sinu 10 esimest keerutust on riskivabad ehk n.ö. WinSpinnid. See tähendab, et juhul kui keerutus toob võidu, siis kantakse see sinu kontole. Kui aga keerutus võitu ei too, siis sinu kontolt raha maha ei võeta.

Lisaks võid mängida kuni 1. septembrini oma lemmikuid Gamevy slotikaid ning osaleda punktirallis, mille 20 parimat jagavad omavahel 1000 eurot pärisraha. Tegemist on slotiturniiriga, kus loeb mängija poolt tehtud käibe suurus.

Loe ka neid artikleid

Eesti kasiinode sisukaim teejuht: uudised, tasuta spinnid ja parimad online kasiino mängud

Kasiino21.com töötab selle nimel, et olla Eesti põnevaim kasiinodest kirjutav veebileht. Me ei tegele ainult tasuta spinnide, kasiinoboonuste ning veebikasiinode reklaamiga, vaid kirjutame ka maailma ning Eesti suurimatest kasiinodest, hasartmänge pakkuvatest ettevõtetest ja mängutootjatest, kasiinode töötajatest ning põnevatest inimestest, keda võib kasiinodes kohata. Me toome Sinuni ka valiku tõeliselt headest kasiinopakkumistest, mis teevad mängimise slottidel ning laudades eriti nauditavaks.

 

Meie eestlastest koosnev meeskond peab alati silmas oma lugejate kasu, mistõttu kirjutame valikuliselt ka spordiennustusest ja pokkerist ning meie veebilehelt võib leida bingo ja loto artikleid. Tähelepanu leiavad suured elumuutvad võidud kasiinodes, kihlvedudes ja pokkeris, iseäranis aga diilid, mis võimaldavad saada tasuta raha, tasuta spinne või boonuseid, mida antakse kohati isegi ilma sissemakseta.

 

Kasiino21.com ei ole hasartmängude korraldaja ega vastuta meie lehel reklaamitavate ettevõtete tegevuse eest. Meie veebilehel paiknevad lingid suunavad Su edasi vastava online-kasiino veebilehele, kust leiad kogu vaja info ning kampaaniate tingimused.

Mängi vastutustundlikult

Kasiino21.com avaldab ainult Eestis litsentseeritud kasiinode reklaame, kus võidetud raha on tulumaksuvaba. Ära mängi kasiinodes raha teenimise eesmärgil ning arvesta, et Sa võid panustatud raha kaotada. Samuti ole teadlik sellest, et hasartmängud võivad põhjustada sõltuvust. Probleemide korral määra endale kaotuse limiidid ning kaalu enesevälistust või asjatundjatelt abi otsimist. Turvalist mängu!