Optibet bänner

Saa 10 riskivaba spinni uues Hacksaw Gaming mängus

Eesti online-kasiinodes üsna vähelevinud ning unikaalne mängutootja Hacksaw Gaming rabas oma mängijaid jaanipäeva paiku valminud uue 7×7 formaadis fruidikaga Hop’N’Pop.

Kindlasti saab seda mängu nautida tohutu mängude valikuga Optibeti online-kasiinos, seejuures koos 10 riskivaba keerutusega!

Hop’N’Pop on kõrge volatiilsusega ning uute slotimängude seas üsna tavapärase 96,2%-lise keskmise tagasimaksega. Ühe keerutuse hind on sõltuvalt mängija valikust vahemikus 0,20-100 eurot, maksimaalne võit ühe keerutuse kohta aga 12 500-kordne algpanus.

8. juulist kuni 4. augustini annab Optibeti online-kasiino igale asjast huvitatud mängijale 10 WinSpinni + 15% cashbacki. Ava konto Optibetis (selleks kliki siia), mine lehele “Minu boonus” ning aktiveeri vastav kampaania, tehes ühtlasi vähemalt 20-eurose sissemakse.

Seejärel ava mäng Hop’N’Pop ning asu keerutama. Sinu 10 esimest keerutust on riskivabad ehk n.ö. WinSpinnid. See tähendab, et juhul kui keerutus toob võidu, siis kantakse see sinu kontole. Kui aga keerutus võitu ei too, siis sinu kontolt raha maha ei võeta.

Lisaks on võimalik saada 15% cashbacki kuni 200 €, mängides kampaanias osalevaid mänge nagu Hop’N’Pop, Dream Destiny, Aloha! Cluster Pays, Tropicool, Spinions Beach Party, Ignite the Night, Desert Shark, That’s Rich, Sunset Delight, Coral Island, Crazy Mix ja The Dog House Megaways.

⇪ OPTIBET ANNAB SULLE VÕIMSA 1000 € BOONUSE!Kliki siia ning alusta mängimist kohe!

Loe ka neid artikleid

Eesti kasiinode sisukaim teejuht: uudised, tasuta spinnid ja parimad online kasiino mängud

Kasiino21.com töötab selle nimel, et olla Eesti põnevaim kasiinodest kirjutav veebileht. Me ei tegele ainult tasuta spinnide, kasiinoboonuste ning veebikasiinode reklaamiga, vaid kirjutame ka maailma ning Eesti suurimatest kasiinodest, hasartmänge pakkuvatest ettevõtetest ja mängutootjatest, kasiinode töötajatest ning põnevatest inimestest, keda võib kasiinodes kohata. Me toome Sinuni ka valiku tõeliselt headest kasiinopakkumistest, mis teevad mängimise slottidel ning laudades eriti nauditavaks.

 

Meie eestlastest koosnev meeskond peab alati silmas oma lugejate kasu, mistõttu kirjutame valikuliselt ka spordiennustusest ja pokkerist ning meie veebilehelt võib leida bingo ja loto artikleid. Tähelepanu leiavad suured elumuutvad võidud kasiinodes, kihlvedudes ja pokkeris, iseäranis aga diilid, mis võimaldavad saada tasuta raha, tasuta spinne või boonuseid, mida antakse kohati isegi ilma sissemakseta.

 

Kasiino21.com ei ole hasartmängude korraldaja ega vastuta meie lehel reklaamitavate ettevõtete tegevuse eest. Meie veebilehel paiknevad lingid suunavad Su edasi vastava online-kasiino veebilehele, kust leiad kogu vaja info ning kampaaniate tingimused.

Mängi vastutustundlikult

Kasiino21.com avaldab ainult Eestis litsentseeritud kasiinode reklaame, kus võidetud raha on tulumaksuvaba. Ära mängi kasiinodes raha teenimise eesmärgil ning arvesta, et Sa võid panustatud raha kaotada. Samuti ole teadlik sellest, et hasartmängud võivad põhjustada sõltuvust. Probleemide korral määra endale kaotuse limiidid ning kaalu enesevälistust või asjatundjatelt abi otsimist. Turvalist mängu!