Optibet bänner

Saa Optibetis 10 riskivaba spinni + 75 eurot

Optibet jagab taaskord riskivabu spinne ja tasuta raha – sul on aega 20. juulist kuni 22. augustini!

Riskivabade spinnide saamiseks ava konto Optibetis (selleks kliki siia), mine lehele “Minu boonus” ning aktiveeri vastav kampaania, tehes ühtlasi vähemalt 10-eurose sissemakse.

Seejärel ava mäng Queen of Bounty ning asu keerutama. Sinu 10 esimest keerutust on riskivabad ehk n.ö. WinSpinnid. See tähendab, et juhul kui keerutus toob võidu, siis kantakse see sinu kontole. Kui aga keerutus võitu ei too, siis sinu kontolt raha maha ei võeta.

⇪ KLIKI SIIA NING AVA OPTIBETI KONTOAlusta mängu kuni 1000-eurose boonusega!

Lisaks sellele võid saada kuni 75 € puhast raha, mängides oma lemmikslotikaid Optibetis. Teeni punkte ning saa iga eesmärgi täitmise järel vastav rahaline auhind, millele ei rakendu täiendavaid läbimängimise nõudeid.

Tase 1: Teeni 200 punkti ning saa 1 €
Tase 2: Teeni 500 punkti ning saa 2€
Tase 3: Teeni 1000 punkti ning saa 4€
Tase 4: Teeni 2000 punkti ning saa 7 €
Tase 5: Teeni 5000 punkti ning saa 21 €
Tase 6: Teeni 10000 punkti ning saa 40 €

Iga slotikatel panustatud euro annab 1 punkti (v.a. Microgamingu mängud). Live-kasiinos, lauamängudes või BetGames TV mängudes teenid ühe panustatud euro eest 0,30 punkti.

Loe ka neid artikleid

Eesti kasiinode sisukaim teejuht: uudised, tasuta spinnid ja parimad online kasiino mängud

Kasiino21.com töötab selle nimel, et olla Eesti põnevaim kasiinodest kirjutav veebileht. Me ei tegele ainult tasuta spinnide, kasiinoboonuste ning veebikasiinode reklaamiga, vaid kirjutame ka maailma ning Eesti suurimatest kasiinodest, hasartmänge pakkuvatest ettevõtetest ja mängutootjatest, kasiinode töötajatest ning põnevatest inimestest, keda võib kasiinodes kohata. Me toome Sinuni ka valiku tõeliselt headest kasiinopakkumistest, mis teevad mängimise slottidel ning laudades eriti nauditavaks.

 

Meie eestlastest koosnev meeskond peab alati silmas oma lugejate kasu, mistõttu kirjutame valikuliselt ka spordiennustusest ja pokkerist ning meie veebilehelt võib leida bingo ja loto artikleid. Tähelepanu leiavad suured elumuutvad võidud kasiinodes, kihlvedudes ja pokkeris, iseäranis aga diilid, mis võimaldavad saada tasuta raha, tasuta spinne või boonuseid, mida antakse kohati isegi ilma sissemakseta.

 

Kasiino21.com ei ole hasartmängude korraldaja ega vastuta meie lehel reklaamitavate ettevõtete tegevuse eest. Meie veebilehel paiknevad lingid suunavad Su edasi vastava online-kasiino veebilehele, kust leiad kogu vaja info ning kampaaniate tingimused.

Mängi vastutustundlikult

Kasiino21.com avaldab ainult Eestis litsentseeritud kasiinode reklaame, kus võidetud raha on tulumaksuvaba. Ära mängi kasiinodes raha teenimise eesmärgil ning arvesta, et Sa võid panustatud raha kaotada. Samuti ole teadlik sellest, et hasartmängud võivad põhjustada sõltuvust. Probleemide korral määra endale kaotuse limiidid ning kaalu enesevälistust või asjatundjatelt abi otsimist. Turvalist mängu!