Saa Pafis 60 tasuta spinni mängus Fortune Falls

Paf pakub oma mängijatele sügise tuleku puhul kuni 60 tasuta spinni slotimängus Fortune Falls. Tasuta spinnide saamiseks tuleb täita vaid pisike käibenõue. Samuti on tasuta spinnidega võidetud raha vaba igasugustest täiendavatest läbimängimise kohustustest.

Fortune Falls on Pafi mängustuudio enda mäng, mida saabki Eestis mängida eksklusiivselt vaid Pafis ning Pafi tütarsaidil NoAccountBet. Tegemist on mõnusa rahuliku muusika ning lihtsate animatsioonidega slotikaga, kus sümbolid “langevad” kosest ning iga võidu järel asendatakse võitev kombinatsioon uute sümbolitega.

Kuidas saada tasuta spinne?

Selleks, et alustada Pafis Fortune Falls slotika tasuta keerutamist, toimi järgnevalt:

1) Ava Pafi konto (selleks klikka siia lingile) või logi oma olemasolevale kontole sisse

2) Aktiveeri pakkumine

3) Panusta 20 € väärtuses mängus Fortune Falls (min. panus 10 senti) ning saad 20 tasuta spinni

4) Panusta 40 € väärtuses mängus Fortune Falls (min. panus 10 senti) ning saad 40 tasuta spinni

NB! Pane tähele, et tasuta spinnidega võidetud raha on täielikult sinu ning seda ei tule kuskil läbi mängida! Iga tasuta spinni väärtus on 10 senti. Pakkumine on aktiivne 13.-19. septembril 2021.

⇪ UUELE MÄNGIJALE 25 TASUTA SPINNI PAFISVõitude läbimängimise kohustust ei ole

Loe ka neid artikleid

Eesti kasiinode sisukaim teejuht: uudised, tasuta spinnid ja parimad online kasiino mängud

Kasiino21.com töötab selle nimel, et olla Eesti põnevaim kasiinodest kirjutav veebileht. Me ei tegele ainult tasuta spinnide, kasiinoboonuste ning veebikasiinode reklaamiga, vaid kirjutame ka maailma ning Eesti suurimatest kasiinodest, hasartmänge pakkuvatest ettevõtetest ja mängutootjatest, kasiinode töötajatest ning põnevatest inimestest, keda võib kasiinodes kohata. Me toome Sinuni ka valiku tõeliselt headest kasiinopakkumistest, mis teevad mängimise slottidel ning laudades eriti nauditavaks.

 

Meie eestlastest koosnev meeskond peab alati silmas oma lugejate kasu, mistõttu kirjutame valikuliselt ka spordiennustusest ja pokkerist ning meie veebilehelt võib leida bingo ja loto artikleid. Tähelepanu leiavad suured elumuutvad võidud kasiinodes, kihlvedudes ja pokkeris, iseäranis aga diilid, mis võimaldavad saada tasuta raha, tasuta spinne või boonuseid, mida antakse kohati isegi ilma sissemakseta.

 

Kasiino21.com ei ole hasartmängude korraldaja ega vastuta meie lehel reklaamitavate ettevõtete tegevuse eest. Meie veebilehel paiknevad lingid suunavad Su edasi vastava online-kasiino veebilehele, kust leiad kogu vaja info ning kampaaniate tingimused.

Mängi vastutustundlikult

Kasiino21.com avaldab ainult Eestis litsentseeritud kasiinode reklaame, kus võidetud raha on tulumaksuvaba. Ära mängi kasiinodes raha teenimise eesmärgil ning arvesta, et Sa võid panustatud raha kaotada. Samuti ole teadlik sellest, et hasartmängud võivad põhjustada sõltuvust. Probleemide korral määra endale kaotuse limiidid ning kaalu enesevälistust või asjatundjatelt abi otsimist. Turvalist mängu!