Saa viis 1 € tasuta spinni mängus Golden Joker

Golden Joker on Paf mängustuudio slotikas, mida saab mängida eksklusiivselt vaid Paf online kasiinos. Tänu 23.-29. augustil toimuvale Pafi kampaaniale on just nüüd õige aeg seda mängu proovida.

Mängi Golden Joker slotikat 50 euro eest ning saad boonuseks 5 tasuta spinni. Hea on teada, et need ei ole tavalised “odavad” spinnid, vaid võimsad 1-eurosed keerutused!

Kuidas saada Golden Joker tasuta spinnid?

Selleks, et saada tasuta spinne, toimi järgnevalt:

1) Ava Pafi konto (selleks klikka siia lingile) või logi oma olemasolevale kontole sisse

2) Aktiveeri Golden Joker pakkumine

3) Panusta 50 € väärtuses mängus Golden Joker. Panuste suuruse saad ise valida, minimaalne panus on 0,10 €.

4) Saad automaatselt 5 x 1 € tasuta spinni mängus Golden Joker.

NB! Tasuta spinnidega võidetud raha on täielikult sinu ning seda ei tule kuskil läbi mängida!

⇪ VÕTA KOHE 25 TASUTA SPINNI PAFISVõitude läbimängimise kohustust ei ole

Loe ka neid artikleid

Eesti kasiinode sisukaim teejuht: uudised, tasuta spinnid ja parimad online kasiino mängud

Kasiino21.com töötab selle nimel, et olla Eesti põnevaim kasiinodest kirjutav veebileht. Me ei tegele ainult tasuta spinnide, kasiinoboonuste ning veebikasiinode reklaamiga, vaid kirjutame ka maailma ning Eesti suurimatest kasiinodest, hasartmänge pakkuvatest ettevõtetest ja mängutootjatest, kasiinode töötajatest ning põnevatest inimestest, keda võib kasiinodes kohata. Me toome Sinuni ka valiku tõeliselt headest kasiinopakkumistest, mis teevad mängimise slottidel ning laudades eriti nauditavaks.

 

Meie eestlastest koosnev meeskond peab alati silmas oma lugejate kasu, mistõttu kirjutame valikuliselt ka spordiennustusest ja pokkerist ning meie veebilehelt võib leida bingo ja loto artikleid. Tähelepanu leiavad suured elumuutvad võidud kasiinodes, kihlvedudes ja pokkeris, iseäranis aga diilid, mis võimaldavad saada tasuta raha, tasuta spinne või boonuseid, mida antakse kohati isegi ilma sissemakseta.

 

Kasiino21.com ei ole hasartmängude korraldaja ega vastuta meie lehel reklaamitavate ettevõtete tegevuse eest. Meie veebilehel paiknevad lingid suunavad Su edasi vastava online-kasiino veebilehele, kust leiad kogu vaja info ning kampaaniate tingimused.

Mängi vastutustundlikult

Kasiino21.com avaldab ainult Eestis litsentseeritud kasiinode reklaame, kus võidetud raha on tulumaksuvaba. Ära mängi kasiinodes raha teenimise eesmärgil ning arvesta, et Sa võid panustatud raha kaotada. Samuti ole teadlik sellest, et hasartmängud võivad põhjustada sõltuvust. Probleemide korral määra endale kaotuse limiidid ning kaalu enesevälistust või asjatundjatelt abi otsimist. Turvalist mängu!