Skrill ja Neteller – väldi kasiinos pangamakseid

Skrill ja Neteller on kõige laiema levikuga e-walletid ehk elektroonilised rahakotid, mida mängijad Eesti online-kasiinodes kasutavad. Järgnevalt selgitame, mis on nende mõte ning miks tasuks üldse eelistada e-rahakotte tavalistele pangamaksetele?

Skrill ja Neteller, mis kasu neist on?

Kuidas Skrill ja Neteller töötavad?

E-walletite eesmärk on võimaldada klientidele kiireid ning turvalisi pangaväliseid internetimakseid. Mõneti on tegemist justkui täiendava panga- või arvelduskontoga, mida paljud Eesti mängijad mitmesugustel põhjustel internetikasiinodes mängimiseks eelistavad.

Eestis muutusid e-rahakotid väga populaarseks nullindate lõpus, mil valdkonna suurimad tegijad Neteller ja Skrill (Netelleri konto saad avada siin) hakkasid viimaks Eesti kliente tunnistama ning said palju uusi kliente eelkõige pokkerimängija seast. Tollal olid online-hasartmängud (ja pokker) Eestis veel reguleerimata ning ainsana tegutses otseselt Eesti turul Triobet (tänane Betsafe). Teistes (maailma suurimates) pokkeritubades polnud võimalik aga läbi Eesti kommertspankade arveldada ning väljamaksed läbi pangatšekkide ei nõudnud ainuüksi aega, vaid olid ka kallid ning tülikad. Seevastu e-rahakottidega arveldamine käis oluliselt kiiremini ja mängijate raha jõudis arvele loetud tundidega (tšekkide lunastamiseks kulus nädalaid).

Tänapäeval seda muret muidugi pole, sest kõikides Eestis litsentseeritud online-kasiinodes ja pokkeritubades saab teha nii sisse- kui väljamakseid läbi Eesti kommertspankade ja/või krediitkaartide. Ometi leidub aga ka e-rahakottidel endiselt palju kasutajaid, sest põhjuseid nende eelistamiseks on mitmeid.

⇪ AVA KOHE SKRILL KONTO!

Skrilli ja Netelleri eelised

1. Anonüümsus. Kui klient teeb online-kasiinodesse palju sissemakseid, siis võib see tema reitingut panga silmis vähendada ning näiteks kahandada tema võimalusi laenu saada. E-walletid on siinkohal lausa suurepäraseks abimeheks, sest “jälge” maha ei jää ning raha saab liigutada vabalt nii sisse-välja kui ka erinevate online-kasiinode vahel.

2. Kiirus. Kuigi Trustly-lahendus tagab väga kiire arveldamise ning Eesti kiirkasiinodes laekub raha ka arvele vaid loetud sekunditega, käivad näiteks sissemaksed e-walletites veelgi kiiremini ning ei tule ennast ka täiendavalt audentida (läbi Smart ID või ID-kaardi).

3. Raha hoidmine välismaal. Eelkõige Ukraina sõja tõttu on nii mõnigi inimene hakanud mõtlema mustale stsenaariumile, et mis võiks saada tema Eesti asuvatest varadest võimaliku sõja või okupatsiooni (natsionaliseerimise) korral. Nii Neteller kui Skrill on turvalised Suubritannia ettevõtted ning seetõttu on osade oma varade seal hoidmine ka teatav riskide hajutamine.

4. Lisaks on Skrillil väga hea püsikliendiprogramm, samuti võib igaüks hankida Skrilli pangakaardi, millega saad maksta kauplustes või soovi korral isegi automaadist raha välja võtta. Kui registeerid oma Skrill konto ka lehel e-Wallet Optimizer, siis teenid oma tehingutelt lisaks 0,3% cashbacki otse oma kontole.

⇪ KLIKI SIIA SKRILL CASHBACKI SAAMISEKS!

Skrilli konto avamine, täiendav cashback

Kuna Skrill on tõenäoliselt parim just kasiinomängijatele mõeldud e-wallet, mida me julgeme ka oma lugejatele saavutada, siis tasub olla ka teadlik sellest, kuidas Skrilli kontot avada.

le. Skrilli konto avamiseks mine veebilehele Skrill.com ning sisesta nõutud andmed. Seejärel logi oma kontole sisse, ava “Settings” > “Personal Details” ning leia sealt oma Skrill konto number.

Seejärel sisesta see veebilehele E-Wallet Optimizer ning asud teenima 0,3% täiendavat cashbacki. Seda võid teha ka siis, kui oled Skrilli konto juba varem loonud ning Skrilliga juba varasemalt ka tehinguid teinud.

Skrilli kontole saad saata raha oma pangakontolt ning loomulikult on võimalikud ka vastupidised tehingud. Väljamaksete kiirus sõltub kliendi reitingust, kõige paremat juhul on need kohesed. Samuti võid kanda raha mõne teise Skrilli kasutaja kontole.

Skrilli teenustasud on mõnevõrra krõbedamad kui pankades, kuid näiteks pangakaardiga tehtud maksetelt ei tule maksta mingeid täiendavaid teenutasusid. Kuigi Skrilli kaardil on Mastercardi funktsionaalsus, tuleb arvestada, et tegemist on ikkagi n.ö. ettemaksukaardiga ning päris krediitkaardina seda kasutada ei saa.

Skrillis tehtud tehinguid eraldi ei maksustata, küll peaks aga mängija olema suuteline vajadusel oma tulusid tõendada. Kui tegemist on Eestis litsentseeritud kasiinodes võidetud rahaga, siis pole aga vähimatki põhjust muret tunda!

e Wallet Optimizer kasutamine

Loe ka neid artikleid

Eesti kasiinod – uudised, tasuta spinnid, boonuskoodid ja parimad online kasiino mängud

Sellelt lehelt leiad alati värske ning kontrollitud info Eesti kasiinode kohta, sealhulgas (sissemakseta) tasuta spinnid, boonuskoodid, kasiinode sõltumatud ülevaated ja mängude tutvustused. Samuti saad vastused küsimustele, kuidas kasiinos võita või spordiennustuse ja pokkeriga raha teenida. Me kirjutame ausalt elumuutvatest jackpottidest ning Eesti mängijate suurimatest lotovõitudest.

 

Lisaks kasiino pakkumistest kirjutamisele loob Kasiino 21 ka palju muud sisu. Sa leiad siit põnevat lugemist live-kasiinodest, hasartmänguärist, mängutootjatest, bingost, kasiinode töötajatest ning põnevatest inimestest, keda võib kasiinodes kohata. Aga me ei varja ka liigse ja kontrollimata mängimisega kaasnevat probleemi, milleks on hasartmängusõltuvus. Abi saamiseks pöördu Hasartmängusõltuvuse Nõustamiskeskusesse või helista 15410.

 

Seda lehte pole loonud mõni suvaline (välismaine) reklaamiagentuur, vaid tavalised Eesti mängijad, kes ka ise meie lehel reklaamitavates kasiinodes mängivad. Nii võid leia meie lehelt palju unikaalseid pilte slottidest ja kasiino võitudest, mis kõik väiksestele panustele mängides reaalselt saadud!

 

Pane tähele, et Kasiino 21 ei ole hasartmängude korraldaja ega vastuta meie lehel reklaamitavate ettevõtete tegevuse eest (loe siit täpsemalt vastutuse kohta). Meie veebilehel paiknevad lingid suunavad Su edasi vastava online-kasiino veebilehele, kust leiad kogu vaja info ning kampaaniate tingimused. Me hindame sinu privaatsust (klikka, et avada meie privaatsuspoliitika).

Mängi vastutustundlikult

Me austame Eesti seadusi ning reklaamime ainult Eestis litsentseeritud kasiinode reklaame, kus võidetud rahalt pole vaja tasuda tulumaksu. Ära mängi kasiinodes raha teenimise eesmärgil ning arvesta, et Sa võid panustatud raha kaotada. Samuti ole teadlik sellest, et hasartmängud võivad põhjustada sõltuvust. Probleemide korral määra endale kaotuse limiidid ning kaalu enesevälistust või asjatundjatelt abi otsimist. Soovime sulle turvalist mängimist ning palju häid emotsioone!