Slots.io Live RTP [KASULIK INFO!]

Live RTP pakub mängijatele väärt infot selle kohta, kas ja kui palju mingis slotimängus reaalajas võidetakse.

Book of Dead statsid Slots.io online-kasiinos

Kui veel kümmekond aastat tagasi (rääkimata 90-ndatest) ümbritses mänguautomaate suur salapära ning enamasti polnud ka kasiino reatöötajatel (rääkimata klientidest) õrna aimugi tegelikest võiduprotsentidest ning võitude jagunemisest, siis tänapäeval seda infot enam kuskil ei varjata.

Vastupidi – kõikvõimalikku infot oma mängude kohta jagavad eelkõige mängutootjad ise. Seega võib igaüks enne mängimise alustamist pisut googeldada ning leida kiirelt info näiteks selle kohta…

1) … milline on vastava slotimängu RTP (keskmine tagasimakse mängijale)

2) …kui kõrge on mängu volatiilsus (kas vähe suuri või palju väikseid võite)

3) …milline on mängu hitrate (tõenäosus, et sinu keerutus toob mistahes võidu)

Selle kohta, mida need numbrid tähendavad ning kuidas kasiinod raha teenivad, leiab tublisti infot ka meie lehelt ning seetõttu ei hakka seda uuesti lahti kirjutama. Aga RTP-l peatuks siiski pikemalt.

Tänapäeval on RTP enamasti umbes 96%, kuigi leidub isegi 99%-lise RTP-ga slotikaid ning mõnes lauamängus on võimalik veelgi kõrgem number. See tähendab, et puhtmatemaatiliselt peaks “masin” andma tagasi keskmiselt 96% kõikide maailma mängijate poolt panustatud rahast.

Kuna võitude jagunemine selgub siiski juhuse teel, jäävad mängijad mõnel päeval kasumisse, teisel päeval jälle kahjumisse. Võib juhtuda sedagi, et mängijad jäävad tervikuna kasumisse ka pikema aja, näiteks nädala vältel.

Live RTP näitamine Slots.io keskkonnas

Detailset infot kui hästi võiks mõni mäng praegu (vähemalt teoreetiliselt) “anda”, pakub Eestis tegutsev veebikasiino Slots.io, kus on jälgitav iga mäng keskmine RTP reaalajas nii päeva, nädala kui kuu lõikes. Niisamuti on Slots.io veebilehel hästi nähtav ka slotika volatiilsus, võiduliinide arv ning hitrate.

Kuna Slots.io mängude valik on üks paremaid Eestis, leiab sealt palju väärt ja kasulikku infot kõikide slotikate kohta. Slots.io lehele jõuad siit!

Loe ka neid artikleid

Eesti kasiinod – uudised, tasuta spinnid, boonuskoodid ja parimad online kasiino mängud

Sellelt lehelt leiad alati värske ning kontrollitud info Eesti kasiinode kohta, sealhulgas (sissemakseta) tasuta spinnid, boonuskoodid, kasiinode sõltumatud ülevaated ja mängude tutvustused. Samuti saad vastused küsimustele, kuidas kasiinos võita või spordiennustuse ja pokkeriga raha teenida. Me kirjutame ausalt elumuutvatest jackpottidest ning Eesti mängijate suurimatest lotovõitudest.

 

Lisaks kasiino pakkumistest kirjutamisele loob Kasiino 21 ka palju muud sisu. Sa leiad siit põnevat lugemist live-kasiinodest, hasartmänguärist, mängutootjatest, bingost, kasiinode töötajatest ning põnevatest inimestest, keda võib kasiinodes kohata. Aga me ei varja ka liigse ja kontrollimata mängimisega kaasnevat probleemi, milleks on hasartmängusõltuvus. Abi saamiseks pöördu Hasartmängusõltuvuse Nõustamiskeskusesse või helista 15410.

 

Seda lehte pole loonud mõni suvaline (välismaine) reklaamiagentuur, vaid tavalised Eesti mängijad, kes ka ise meie lehel reklaamitavates kasiinodes mängivad. Nii võid leia meie lehelt palju unikaalseid pilte slottidest ja kasiino võitudest, mis kõik väiksestele panustele mängides reaalselt saadud!

 

Pane tähele, et Kasiino 21 ei ole hasartmängude korraldaja ega vastuta meie lehel reklaamitavate ettevõtete tegevuse eest (loe siit täpsemalt vastutuse kohta). Meie veebilehel paiknevad lingid suunavad Su edasi vastava online-kasiino veebilehele, kust leiad kogu vaja info ning kampaaniate tingimused. Me hindame sinu privaatsust (klikka, et avada meie privaatsuspoliitika).

Mängi vastutustundlikult

Me austame Eesti seadusi ning reklaamime ainult Eestis litsentseeritud kasiinode reklaame, kus võidetud rahalt pole vaja tasuda tulumaksu. Ära mängi kasiinodes raha teenimise eesmärgil ning arvesta, et Sa võid panustatud raha kaotada. Samuti ole teadlik sellest, et hasartmängud võivad põhjustada sõltuvust. Probleemide korral määra endale kaotuse limiidid ning kaalu enesevälistust või asjatundjatelt abi otsimist. Soovime sulle turvalist mängimist ning palju häid emotsioone!