Taliturniir on alanud : Osale läbi Coolbeti 500 000 € Relax Gamingu rahasajus

Taliturniir on kolm kuud – kuni 19. veebruarini – vältav Relax Gamingu kampaania, mille auhinnafondis on täpselt poole miljoni euro väärtuses pärisraha.

Taliturniir Relax Gaming poolt, osale 500 000 euro jagamises

Taliturniir koosneb neljast faasist

Taliturniiril on neli faasi ehk kokku koosneb kampaania neljast turniirist. Iga turniir vältab ühe nädala – kaks turniiri toimub detsembris, üks jaanuaris ning üks veebruaris. Sinu ülesandeks on mängida vastava turniiri jooksul valitud Relaxi slotimänge ning saada kas võimalikult suuri võite või koguda mängimise eest punkte. Viimaseid saab nii erinevat tüüpi võitude kui järjestikkuste võitude eest.

Miinimumpanuse nõuet ei ole. Igas mängufaasi auhinnafond on 125 000 eurot ning auhinna saab 500 parimat, nende seas ka viis hotspot-võitjat (eelnevalt määratud suvalised kohad 500 parima seas). Iga hotspot-võitja teenib koguni 5000 eurot puhast raha! Seega tasub sul vaid jõuda 500 parima hulka ning saad lisaks tavavõidule ka 1%-lise võimaluse 5000 euro võitmiseks.

Esimene mängufaas

Toimub 28. novembrist kuni 4. detsembrini. Punkte saad vastavalt võidu kordistajale. 15-30x (Big Win) = 10 punkti, 30-60x (Mega Win) – 20 punkti ja 60x või rohkem (Epic Win) – 50 punkti. Osaleda mängud Money Train, Money Train 2, Money Train 3, Money Cart ja Money Cart 2.

Teine mängufaas

Toimub 12.-18. detsembril. Punkte saad vastavalt võidu ja panuse suhtele. Kui võidad näiteks 1 € panusega 10 eurot, siis teenid 10 punkti (10/1). Arvesse läheb parima 100 keerutuse keskmine tulemus. Arvesse lähevad mängud Temple Tumble Megaways, Cluster Tumble, TNT Tumble ja Templar Tumble.

Kolmas mängufaas

Toimub 6.-12. jaanuaril. Punkte saad võitude ja järjestikuste võitude eest. Võidukordajat arvesse ei võeta, peaaasi, et saad mistahes võidu! Iga võidetud annab 5 punkti, kuid kolme järjestikkuse võidu eest saad koguni 100 punkti. Sa võid valida mängude Marching Legions, Banana Town, Wild Chapo, Hellcatraz ja Top Dawgs vahel.

Neljas mängufaas

Toimub 13.-19. veebruaril. Punkte saad vastavalt võidu ja panuse suhtele. Kui võidad näiteks 1 € panusega 10 eurot, siis teenid 10 punkti (10/1). Arvesse läheb parima 100 keerutuse keskmine tulemus. Kvalifitseeruvad mängud Iron Bank, Net Gains ja Beast Mode.

Tegemist on Relax Gamingu üldise kampaaniaga, mida vahendavad ma mitmed Eesti internetikasiinod. Kindlasti saad sa selles osaleda läbi Coolbet kasiino. Eraldi turniiriga liituda pole, lihtsalt asu keerutama. Kui sul veel pole Coolbeti kontot, siis ootab sind 25 tasuta spinni ilma sissemakse ja läbimängimise kohustuseta!