Tasuta jõulukalender Pafis

Jõulukalender on pea igas endast lugupidavas online-kasiinos, kuid Pafi oma on sellelgi aastal täiesti eriline. Nimelt käib seal kõik täiesti tasuta!

Pafi jõulupakkumistes osalemiseks tuleb sul vaid logida igal päeval oma kontole ning keerutada õnneratast. Sul on võimalik võita nii tasuta spinne erinevates slotimängudes kui ka osaleda loosimistes, kus saab võita nii spinne kui raha.

⇪ UUELE PAFI MÄNGIJALE 25 TASUTA SPINNI!Kliki siia konto avamiseks

Loosiauhinna võidab iga kümnes mängija ning võitjad selguvad täiesti juhuslikult. Tasuta spinnidega võidetud raha on aga täielikult sinu ning seda ei tule hiljem kuskil läbi mängida.

Lisaks jõuluratta boonusele on iga päev ka üks eripakkumine kasiinos, bingos või spordiennustuses. Nendes pakkumistes osalemiseks on reeglina nõutav ka mingi rahalise panuse tegemine.

Pafi jõulukalendrit saad nautida kuni 24. detsembrini.

 

Loe ka neid artikleid

Eesti kasiinode sisukaim teejuht: uudised, tasuta spinnid ja parimad online kasiino mängud

Kasiino21.com töötab selle nimel, et olla Eesti põnevaim kasiinodest kirjutav veebileht. Me ei tegele ainult tasuta spinnide, kasiinoboonuste ning veebikasiinode reklaamiga, vaid kirjutame ka maailma ning Eesti suurimatest kasiinodest, hasartmänge pakkuvatest ettevõtetest ja mängutootjatest, kasiinode töötajatest ning põnevatest inimestest, keda võib kasiinodes kohata. Me toome Sinuni ka valiku tõeliselt headest kasiinopakkumistest, mis teevad mängimise slottidel ning laudades eriti nauditavaks.

 

Meie eestlastest koosnev meeskond peab alati silmas oma lugejate kasu, mistõttu kirjutame valikuliselt ka spordiennustusest ja pokkerist ning meie veebilehelt võib leida bingo ja loto artikleid. Tähelepanu leiavad suured elumuutvad võidud kasiinodes, kihlvedudes ja pokkeris, iseäranis aga diilid, mis võimaldavad saada tasuta raha, tasuta spinne või boonuseid, mida antakse kohati isegi ilma sissemakseta.

 

Kasiino21.com ei ole hasartmängude korraldaja ega vastuta meie lehel reklaamitavate ettevõtete tegevuse eest. Meie veebilehel paiknevad lingid suunavad Su edasi vastava online-kasiino veebilehele, kust leiad kogu vaja info ning kampaaniate tingimused.

Mängi vastutustundlikult

Kasiino21.com avaldab ainult Eestis litsentseeritud kasiinode reklaame, kus võidetud raha on tulumaksuvaba. Ära mängi kasiinodes raha teenimise eesmärgil ning arvesta, et Sa võid panustatud raha kaotada. Samuti ole teadlik sellest, et hasartmängud võivad põhjustada sõltuvust. Probleemide korral määra endale kaotuse limiidid ning kaalu enesevälistust või asjatundjatelt abi otsimist. Turvalist mängu!