Tee tutvust uue slotikaga Ice Joker

Play’N Go on toonud turule uue slotika Ice Joker. Seda võib pidada omamoodi järjeks mängudele Fire Joker ning Fire Joker Freeze, mis on Eestis võrdlemisi tuntud ning menukad.

Siiski on Ice Joker eelnevalt mainitud mängudest üsna erinev. Kui nii Fire Joker kui Fire Joker mängude formaat on 3×3, siis Ice Jokeril traditsiooniline 5×3. Kõrgem on ka mängu volatiilsus ning maksimaalne ühekordne võit, mis võib ulatuda 3000-kordse algpanuseni.

Sarnaselt Fire Jokerile päris “odavalt” mängida ei saa, sest algpanuse miinimum on 20 senti. Põnevust lisab eelkõige jokkeri sümbol, mis käitub WILD-ina ning toob kolm tasuta spinni, mille käigus ta laieneb kuni terve rulliku ulatuses. Mängus on ka skätterid ning kolm sedasorti sümbolit käivitab tasuta spinnide funktsiooni koos jokkeritega ning lubab juba üsna kõrgeid võite.

Kahtlemata võlub mängijaid Ice Joker disain ning sümbolid. Taustaks on külmunud tundra ning kõikide elementide välimus tõepoolest efektne ja pilkupüüdev. Ice Joker sobib ülihästi nii desktopil kui mobiilil mängimiseks.

Ice Joker riskivabad spinnid Optibetis

Mänguga Ice Joker saad tutvuda Optibeti online-kasiinos ning teenida ajavahemikus 1.-28. november ka 10 WinSpinni + 15% cashbacki. Ava konto Optibetis (selleks kliki siia), mine lehele “Minu boonus” ning aktiveeri vastav kampaania, tehes ühtlasi vähemalt 10-eurose sissemakse.

Seejärel ava mäng Ice Joker ning asu keerutama. Sinu 10 esimest keerutust on riskivabad ehk n.ö. WinSpinnid. See tähendab, et juhul kui keerutus toob võidu, siis kantakse see sinu kontole. Kui aga keerutus võitu ei too, siis sinu kontolt raha maha ei võeta.

Lisaks tasub osaleda ka novembrikuises õnneredeli kampaanias. Mängi Optibetis, teeni punkte ning roni redelil edasi. Kokku võid saada kuni 1435 eurot puhast raha!

⇪ KLIKI SIIA NING ALUSTA MÄNGU OPTIBETIS!

Loe ka neid artikleid

Eesti kasiinode sisukaim teejuht: uudised, tasuta spinnid ja parimad online kasiino mängud

Kasiino21.com töötab selle nimel, et olla Eesti põnevaim kasiinodest kirjutav veebileht. Me ei tegele ainult tasuta spinnide, kasiinoboonuste ning veebikasiinode reklaamiga, vaid kirjutame ka maailma ning Eesti suurimatest kasiinodest, hasartmänge pakkuvatest ettevõtetest ja mängutootjatest, kasiinode töötajatest ning põnevatest inimestest, keda võib kasiinodes kohata. Me toome Sinuni ka valiku tõeliselt headest kasiinopakkumistest, mis teevad mängimise slottidel ning laudades eriti nauditavaks.

 

Meie eestlastest koosnev meeskond peab alati silmas oma lugejate kasu, mistõttu kirjutame valikuliselt ka spordiennustusest ja pokkerist ning meie veebilehelt võib leida bingo ja loto artikleid. Tähelepanu leiavad suured elumuutvad võidud kasiinodes, kihlvedudes ja pokkeris, iseäranis aga diilid, mis võimaldavad saada tasuta raha, tasuta spinne või boonuseid, mida antakse kohati isegi ilma sissemakseta.

 

Kasiino21.com ei ole hasartmängude korraldaja ega vastuta meie lehel reklaamitavate ettevõtete tegevuse eest. Meie veebilehel paiknevad lingid suunavad Su edasi vastava online-kasiino veebilehele, kust leiad kogu vaja info ning kampaaniate tingimused.

Mängi vastutustundlikult

Kasiino21.com avaldab ainult Eestis litsentseeritud kasiinode reklaame, kus võidetud raha on tulumaksuvaba. Ära mängi kasiinodes raha teenimise eesmärgil ning arvesta, et Sa võid panustatud raha kaotada. Samuti ole teadlik sellest, et hasartmängud võivad põhjustada sõltuvust. Probleemide korral määra endale kaotuse limiidid ning kaalu enesevälistust või asjatundjatelt abi otsimist. Turvalist mängu!