Teeni 150 riskivaba spinni mängus Wheel of Steal

Optibeti live-kasiinos mängimine on nüüd topelt kasulik, sest vastava käibenõuede täitmise järel teenid sa kauba peale Wheel of Steal riskivabu spinne.

Kampaania toimub 3.-9. septembril 2021 Evolutioni live-mängudes Gonzo’s Treasure Hunt, Deal or No Deal, Monopoly Live, Dream Catcher, Lightning Roulette, Lightning Dice, Football Studio, Side Bet City, Mega Ball, Crazy Time ja Craps.

Mida enam sa neid mänge kampaania toimumise ajal mängid, seda rohkem tasuta spinne sa saad:

– Panusta 200€ eest ning teenid 10 riskivaba keerutust

– Panusta 500€ eest ning teenid 50 riskivaba keerutust

– Panusta 1000€ eest ning teenid 150 riskivaba keerutust

⇪ KLIKI SIIA NING AVA OPTIBETI KONTOAlusta mängu kuni 1000-eurose boonusega!

Riskivabad keerutused kantakse üle vastavalt viimase kolme päeva jooksul tehtud panustele kõikides Evolution Gameshow mängudes. Iga risikivaba keerutuse (e. WinSpinni) väärtus on 0,10 €. Riskivaba keerutus tähendab seda, et juhul kui keerutus toob võidu, siis kantakse see sinu kontole. Kui aga keerutus võitu ei too, siis sinu kontolt raha maha ei võeta.

Loe ka neid artikleid

Eesti kasiinode sisukaim teejuht: uudised, tasuta spinnid ja parimad online kasiino mängud

Kasiino21.com töötab selle nimel, et olla Eesti põnevaim kasiinodest kirjutav veebileht. Me ei tegele ainult tasuta spinnide, kasiinoboonuste ning veebikasiinode reklaamiga, vaid kirjutame ka maailma ning Eesti suurimatest kasiinodest, hasartmänge pakkuvatest ettevõtetest ja mängutootjatest, kasiinode töötajatest ning põnevatest inimestest, keda võib kasiinodes kohata. Me toome Sinuni ka valiku tõeliselt headest kasiinopakkumistest, mis teevad mängimise slottidel ning laudades eriti nauditavaks.

 

Meie eestlastest koosnev meeskond peab alati silmas oma lugejate kasu, mistõttu kirjutame valikuliselt ka spordiennustusest ja pokkerist ning meie veebilehelt võib leida bingo ja loto artikleid. Tähelepanu leiavad suured elumuutvad võidud kasiinodes, kihlvedudes ja pokkeris, iseäranis aga diilid, mis võimaldavad saada tasuta raha, tasuta spinne või boonuseid, mida antakse kohati isegi ilma sissemakseta.

 

Kasiino21.com ei ole hasartmängude korraldaja ega vastuta meie lehel reklaamitavate ettevõtete tegevuse eest. Meie veebilehel paiknevad lingid suunavad Su edasi vastava online-kasiino veebilehele, kust leiad kogu vaja info ning kampaaniate tingimused.

Mängi vastutustundlikult

Kasiino21.com avaldab ainult Eestis litsentseeritud kasiinode reklaame, kus võidetud raha on tulumaksuvaba. Ära mängi kasiinodes raha teenimise eesmärgil ning arvesta, et Sa võid panustatud raha kaotada. Samuti ole teadlik sellest, et hasartmängud võivad põhjustada sõltuvust. Probleemide korral määra endale kaotuse limiidid ning kaalu enesevälistust või asjatundjatelt abi otsimist. Turvalist mängu!