Thunder Wheel – proovi riskivabalt Optibetis

Thunder Wheel on Kreeka mütoloogial põhinev Slotmilli mäng, mida iseloomustab kõrge volatiilsus ning üsna harvaesinev 4×4 formaat.

Võrdlemisi põnev on ka boonusmäng (seda saab ka osta), kus on ülimalt oluline täiendavate scatterite kogumine, kuna see toob täiendavaid tasuta keerutusi ning muudab WILD-sümboli aina suuremaks. Sa alustad boonusspinne ühe WILD-sümboliga, kuid kõige paremal juhul võivad selle mõõtmed ulatuda 4×4-le, mis tähendab, et WILD-sümbol katab kogu ekraani ning toob erakordseid võite!

Selles slotikaga on paslik teha tutvust Optibeti online-kasiinos, sest 1.-14. novembrini pakutakse sulle 10 WinSpinni + 15% cashbacki. Ava konto Optibetis (selleks kliki siia), mine lehele “Minu boonus” ning aktiveeri vastav kampaania, tehes ühtlasi vähemalt 10-eurose sissemakse.

Seejärel ava mäng Thunder Wheel ning asu keerutama. Sinu 10 esimest keerutust on riskivabad ehk n.ö. WinSpinnid. See tähendab, et juhul kui keerutus toob võidu, siis kantakse see sinu kontole. Kui aga keerutus võitu ei too, siis sinu kontolt raha maha ei võeta.

⇪ KLIKI SIIA MÄNGIMISE ALUSTAMISEKS!Optibetis ootab Sind üle 2000 erineva slotika!

Lisaks saad osaleda Optibeti eksklusiivses Slotmilli mängude punktirallis ning võita täiendavalt kuni 250 eurot puhast raha.

Loe ka neid artikleid

Eesti kasiinode sisukaim teejuht: uudised, tasuta spinnid ja parimad online kasiino mängud

Kasiino21.com töötab selle nimel, et olla Eesti põnevaim kasiinodest kirjutav veebileht. Me ei tegele ainult tasuta spinnide, kasiinoboonuste ning veebikasiinode reklaamiga, vaid kirjutame ka maailma ning Eesti suurimatest kasiinodest, hasartmänge pakkuvatest ettevõtetest ja mängutootjatest, kasiinode töötajatest ning põnevatest inimestest, keda võib kasiinodes kohata. Me toome Sinuni ka valiku tõeliselt headest kasiinopakkumistest, mis teevad mängimise slottidel ning laudades eriti nauditavaks.

 

Meie eestlastest koosnev meeskond peab alati silmas oma lugejate kasu, mistõttu kirjutame valikuliselt ka spordiennustusest ja pokkerist ning meie veebilehelt võib leida bingo ja loto artikleid. Tähelepanu leiavad suured elumuutvad võidud kasiinodes, kihlvedudes ja pokkeris, iseäranis aga diilid, mis võimaldavad saada tasuta raha, tasuta spinne või boonuseid, mida antakse kohati isegi ilma sissemakseta.

 

Kasiino21.com ei ole hasartmängude korraldaja ega vastuta meie lehel reklaamitavate ettevõtete tegevuse eest. Meie veebilehel paiknevad lingid suunavad Su edasi vastava online-kasiino veebilehele, kust leiad kogu vaja info ning kampaaniate tingimused.

Mängi vastutustundlikult

Kasiino21.com avaldab ainult Eestis litsentseeritud kasiinode reklaame, kus võidetud raha on tulumaksuvaba. Ära mängi kasiinodes raha teenimise eesmärgil ning arvesta, et Sa võid panustatud raha kaotada. Samuti ole teadlik sellest, et hasartmängud võivad põhjustada sõltuvust. Probleemide korral määra endale kaotuse limiidid ning kaalu enesevälistust või asjatundjatelt abi otsimist. Turvalist mängu!