Uued kasiinomängud Eestis

Pea igal päeval jõuab Eesti kasiinodesse mitmeid erinevaid slotikaid. Millised on uued kasiinomängud Eestis? Tutvu meie valikuga iga kuu parimatest mängudest!

Knight Rider uus online-slot

Moon Princess 100 – aprill 2022

Moon Princess on Play’N Go slotikate sari, mille esimene mäng käivitati juba 2017. aastal, 2021. aasta jõulude ajal lisandus Moon Princess Cristmas Kingdom, alates 2022. aasta aprillist saab aga nautida päris tuttuut Moon Princess 100 slotikat.

Kui oled varem Moon Princessi mänginud, siis midagi totaalselt uut Moon Princess 100 sulle muidugi ei paku. Endiselt käib action 5×5 formaadis ning võidukombinatsiooni annavad kolm (või enam) ühesugust sümbolit kas horisontaalselt või vertikaalselt. Võidu toonud sümbolid eemaldatakse mängust, kõik nende kohal olnud sümblid langevad vastavalt allapoole ning võidukordistaja suureneb. Keerutus lõppeb kuni ühtegi võidukombinatsiooni enam ei moodustu.

Eriti väärtuslikud on printsessi sümbolid, mis tagavad suuremaid võite, võimaldavad täita mõõdikut ning jõuda läbi selle ka boonusmänguni. Vahel käivitub ka üks kolmest lisafunktsioonist – ühe sümblitegrupi muutmine, wildide lisamine (1 või 2 wildi) ja kahe sümbolitegrupi kustutamine – mis suurendab võiduvõimalusi.

Mängus eristatakse n.ö. väikest ja suurt boonusmängu. Esimesel juhul saab mängija ühe keerutuse, mille jooksul kasutatakse kõiki kolme lisafunktsiooni. Kui mängijal õnnestub n.ö. väikeses boonusmängus mõõdik (või armumeeter) täis saada, käivitub suur boonusmäng, kus mängija valib ühe lisafunktsiooni ning saab 4-6 tasuta keerutust. Mõõdikut on võimalik täita ka selles boonusmängus ning seeläbi tasuta keerutusi juurde saada.

Lubatud on panused 0,20 kuni 100 eurot ning ühekordne suurim võit on lausa 15 000 x. Mängu RTP on harjumuspärane 96,20 ning volatiilsus kõrge.

Play N Go slotimäng Moon Princess 100

Def Leppard – märts 2022

Maailmas on palju rokislotikaid (Kiss, ZZ Top, Sabaton jne.) ning “oma mäng” paljudel omaaegsetel megabändidel. 2022. aastal 31. märtsil lanseeris Play’N Go järjekordse rokimängu Def Leppard Hysteria, mis on pühendatud ülimenuka inglise hard rock bändi edukaimale, 1987. aastal valminud albumile Hysteria, mille parimaid lugusid nagu Rocket, Love Bites, Women saab kuulata ka mängimise taustal.

Mäng on keskmise volatiilusega, mistõttu pole vaja karta ka täielikku mängu andmise põuda – võite tuleb täiesti mõistlikus koguses. Panustada saab vahemikus 0,10-100 eurot ning RTP on natuke üle 96%.

Def Leppard Hysteria on omanäolise 5×7 formaadiga ning eesmärgiks on koguda kobarasse vähemalt 5 ühesugust sümbolit, misjärel nendele kohtadele langevad uued sümbolid. Lisaks tavalistele sümbolitele võivad ekraanile ilmuda ka wildid, eriti heal juhul võidakse ka lisada mängule juhuslikult 3-6 wild-i.

Igal keerutuse ajal on ekraanile ka tähed “S”, U”, “G”, “A” ja “R”, mis avatakse juhuslikel väljadel, igaüks oma rullikul. Kui mängijal õnnestub ühe mänguvooru jooksul kõikidele nendele väljadele võit saada (peaaegu alati läheb selleks vaja täiendavaid wilde ja keerutusi), käivitub boonusvoor langevate WILD-idega.

Testmängu jooksul saime 500 keerutusega täpselt 5 boonusmängu, keskmine võit oli 50x algpanus.

Def Leppard Hysteria on Play' N Go slotimäng, mis valmis 2022. aasta märtsis

Knight Rider – veebruar 2022

Küllap mäletab iga üle 40-aastane inimene, kelle lapsepõlv möödus Põhja-Eestis, legendaarset Michael Knighti ning superautot KITT, mis rääkis, hüppas ning aitas juhil pahalaste elu põrguks teha. Seda seriaali sai vaadata 80-ndate keskpaigas Soome TV-st (seal kandis see nime “Ritari Ässa”) ning eelmises KITT-i episoodis toimunu oli üks olulisemaid jututeemasid nii lasteaedades kui koolides.

Nüüd on NetEnt toonud kõikide KITT-i fännideni uue slotika Knight Rider, mida esitati ametlikult 24. veebruaril 2022. Tõsi, mõnda Eesti kasiinosse jõudis ta tegelikult pisut varemgi, näiteks SuperCasino reklaamis seda nädalapäevad enne ametlikku käivitamist.

Knight Rider on kõrge volatiilsusega mäng ning panused jäävad vahemikku 20 sendist kuni 40 euroni. Mängus on 5 rullikut, 4 rida ja 26 võiduliini, suurim võimalik ühekordne võit küündib aga 7000-kordse algpanuseni. Keskmine RTP on 96,07%.

Põnevust lisavad nii “Kõndiv Wild“, Turbo Boost (rullikutele lisatakse 3-4 “kõndivat wildi”) kui ka neljaosaline boonusmäng, mis algab 10 tasuta spinnist.

Loe ka neid artikleid

Eesti kasiinod – uudised, tasuta spinnid, boonuskoodid ja parimad online kasiino mängud

Sellelt lehelt leiad alati värske ning kontrollitud info Eesti kasiinode kohta, sealhulgas (sissemakseta) tasuta spinnid, boonuskoodid, kasiinode sõltumatud ülevaated ja mängude tutvustused. Samuti saad vastused küsimustele, kuidas kasiinos võita või spordiennustuse ja pokkeriga raha teenida. Me kirjutame ausalt elumuutvatest jackpottidest ning Eesti mängijate suurimatest lotovõitudest.

 

Lisaks kasiino pakkumistest kirjutamisele loob Kasiino 21 ka palju muud sisu. Sa leiad siit põnevat lugemist live-kasiinodest, hasartmänguärist, mängutootjatest, bingost, kasiinode töötajatest ning põnevatest inimestest, keda võib kasiinodes kohata. Aga me ei varja ka liigse ja kontrollimata mängimisega kaasnevat probleemi, milleks on hasartmängusõltuvus. Abi saamiseks pöördu Hasartmängusõltuvuse Nõustamiskeskusesse või helista 15410.

 

Seda lehte pole loonud mõni suvaline (välismaine) reklaamiagentuur, vaid tavalised Eesti mängijad, kes ka ise meie lehel reklaamitavates kasiinodes mängivad. Nii võid leia meie lehelt palju unikaalseid pilte slottidest ja kasiino võitudest, mis kõik väiksestele panustele mängides reaalselt saadud!

 

Pane tähele, et Kasiino 21 ei ole hasartmängude korraldaja ega vastuta meie lehel reklaamitavate ettevõtete tegevuse eest (loe siit täpsemalt vastutuse kohta). Meie veebilehel paiknevad lingid suunavad Su edasi vastava online-kasiino veebilehele, kust leiad kogu vaja info ning kampaaniate tingimused. Me hindame sinu privaatsust (klikka, et avada meie privaatsuspoliitika).

Mängi vastutustundlikult

Me austame Eesti seadusi ning reklaamime ainult Eestis litsentseeritud kasiinode reklaame, kus võidetud rahalt pole vaja tasuda tulumaksu. Ära mängi kasiinodes raha teenimise eesmärgil ning arvesta, et Sa võid panustatud raha kaotada. Samuti ole teadlik sellest, et hasartmängud võivad põhjustada sõltuvust. Probleemide korral määra endale kaotuse limiidid ning kaalu enesevälistust või asjatundjatelt abi otsimist. Soovime sulle turvalist mängimist ning palju häid emotsioone!