Uued kasiinomängud Eestis : ELK Studios täiendas oma menukat Toro-seeriat

Pea igal päeval jõuab Eesti kasiinodesse mitmeid erinevaid slotikaid. Millised on uued kasiinomängud Eestis? Tutvu meie valikuga iga kuu parimatest mängudest!

Järjekordne Buffalo seeria slotimäng Buffalo Toro

Uued kasiinomängud septembris 2022 – Buffalo Toro

Septembri esimesel nädalal rõõmustas ELK Studios oma mängijaid Toro-seeria järjekordse slotikaga, mis kannab nime Buffalo Toro. Selle seeria mänge oleme saanud nautida juba alates 2016. aastast, mil nägi ilmavalgust Wild Toro.

Mängu temaatikaks on metsik lääs ning matadoorid, sarnaselt eelkäijatega on ka Buffalo Toros palju põnevaid lisafunktsioone ning kahte tüüpi boonusmängud. Parimal juhul on võimalik võita kuni 50 000-kordne panus, seejuures on minimaalseks panuseks 20 senti.

3, 4, 5 või 6 boonus-sümbolit toovad vastavalt 8, 12, 16 või 20 tasuta keerutust. Kui üks boonussümbol on nn. “superboonuse sümbol”, siis teenib mängija superboonusmängu. Boonusringi ajal võib tasuta spinne juurde saada ning eesmärgiks on koguda võimalikult kuldpühvli sümboleid. Iga kogutud kolme sümboli kohta muudetakse rullikutel olev madalaime väärtusega sümbol pühvliks, kokku saab koguda kuni 12 pühvli sümbolit. Seevastu superboonusmängus sisalduvad ka ainult pühvli sümboleid sisaldavad rullikud, mis käivituvad samuti iga 3 kogutud kuldpühvli puhul. See tõotab juba väga vingeid võite ning paeluvaid animatsioone ekraanil.

Nii lisavidinaid kui boonusmänge on võimalik osta, kõikidel juhtudel on keskmine RTP 94%. “Hinnad” on siinkohal järgmised:

Matador Respin – 10x panus
Toro Goes Wild – 25x panus
Rampage Reels – 50x panus tagab 3 spinni garanteeritud pühvlirullikutega
Bonus – 100x panus käivitab “tavalise boonusmängu”
Super Bonus – 500x panus käivitab superboonusmängu

Mäng on 6×4 formaadis ning kõrge volatiilsusega. Ainsaks suuremaks miinuseks tuleb lugeda vaid RTP-d, mis jääb peamistele konkurentidele paar protsenti alla.

Uued kasiinomängud augustis 2022 – Sticky Bandits Trail of Blood

Quickspin tõi 9. augustil oma mängijateni slotika Sticky Bandits Trail of Blood, mis on neljas mäng Sticky Bandits seeriast. Mängu temaatikaks on Metsik Lääs ning sealne ohtlik elu, kasutusel on tavapärane 5×3 formaat ning mäng on kõrge volatiilusega – suuri võite annab oodata, kuid on ka ootamist väärt. Maksimaalne võit on koguni 17 000-kordne, seejuures saab seda püüda kõigest 10 sendiga.

Sümbolid J-A toovad kuni kümnekordse võidu, seevastu kallimad võivad tuua sisse koguni kuni 75-kordse algpanuse. Võite aitavad suurendada viite liiki WILD-sümbolid, mis küll käituvad kõik ühte moodi ning asendavad mistahes teisi sümboleid. Muide – viis WILD-i ühel võiduliinil tagavad koguni 300-kordse väljamakse.

3 WILD-sümbolit tagab 10 tasuta spinni, 4 WILD-i eest saab 12 ja 5 WILD-i eest koguni 5 tasuta spinni. Boonusmängu alguses lukustatakse WILD-id ekraanile (nn. “kleepuvad wildid”) ning nad jäävad paika kuni tasuta keerutuste lõpuni. Kui nende jooksul õnnestub WILD-i juurde saada, “kleebitakse” needki ekraanile ning iga WILD annab lisaks ühe lisaspinni. Soovi korral võib boonusmängu ka osta – 3 WILDiga maksab see 100-kordse, vähemalt 4 WILD-iga aga 400-kordse algpanuse. Boonusmängu ostmise korral on keskmine RTP isegi pisut kõrgem kui tavamängu ajal (93,36%-96,68%).

Uued kasiinomängud juulis 2022 – Cash of Command

Nn. “kobarapõhiste mängude” austajad saavad juulis taas rõõmustada, sest Play’n GO on teinud valmis järjekordse mõnusa slotika, mis oma ülesehituselt meenutab natuke Toonz-tüüpi slotikaid. Mängul on kõrge volatiilsus, mis tähendab, et võite ei tule ülearu sageli, kuid võidud võivad jällegi olla päris suured.

Mäng käib formaadis 9×9 ning maksimaalselt võib hittida kuni 5336-kordse panuse. RTP on üsna harilik 96,28%. Cash of Command temaatikaks on merelahingud.

Eesmärk on saada kobarasse vähemalt 6 identset sümbolid. Sulle on abiks WILD-id ning vahel käivituvad kaks kahurit, mis neid juurde tulistavad. Ühe mängu jooksul kogutud sümbolid liidetakse kokku ning kui oled jõudnud vastavalt 15, 40 või 70 sümbolini, siis käivitub üks kolmest lisafunktsioonist: sümbolite muutmine, WILD-ide lisamine või muutmine mega-sümboliteks. Kui õnnestub jõuda 110 sümbolini, siis mängu lõppeesmärk saavutatud ning suure boonusena toimub veel üks muundamine ning lisatakse täiendavaid, kuni 4×4 formaadis mega-sümboleid.

Lühidalt – neile, kellele Toonzs slotikad ja üldse kobarapõhised mängud meeldivad, leiavad mängurõõmu ka Cash of Commandist.

Cash of Command slotikas Play'n GO

Lucky Joker 10 Cash Spins – mai 2022

Juuni mänguks on valitud Amaticu Lucky Joker 10 Cash Spins. Amatic on Austria mängutootja, mille mänge pakub Eesti online-kasiinodest ainult Grandx. Lisaks saab neid klõbistada ka mõnedes (kuid mitte kõigis) maapealsetes kasiinodes.

Amaticu mängud on üldiselt üsna vanamoodsad, mida kinnitab seegi, et väga suure osa Amaticu slotikatest moodustavad fruidikad. Teisalt on need mängud jällegi väga hea graafikaga ning värvikirevad, lihtsasti mõistetavad ja hästi toimivad.

Sarnaselt teistele suurematele tootjatele on ka paljud Amaticu koondatud erinevate seeriate alla. Üheks nendest on Lucky Joker seeria – fruidikate seeria, millele on loodud versioon nii 5, 10, 20, 40 kui 100 võiduliiniga. 2022. aasta juunis lisati ühele neist (Lucky Joker 10) ka Cash Spins funktsioon, mida võib lugeda Amaticu kohta üsna uudseks ning haruldaseks (eelnevalt on see lisatud veel vaid Hot Fruits 20 slotikale).

Mida see tähendab? Kõikidele sümbolitele võivad olla lisatud mündi sümbolid ning kui õnnestub ühe keerutusega vähemalt 6 münti kokku saada, käivitub rahakeerutuste funktsioon. Sulle antakse vähemalt kolm keerutust ning iga kord, kui saad lisakeerutusega vähemalt ühe võidu, käivitub funktsioon uuesti kuni kolme järjestikuse keerutusega enam võitu ei tule või kõik kohad ekraanil on täidetud müntidega. Mündid toovad otseseid rahalisi võite ning pakuvad kordistajaid.

Nagu Lucky Joker seeria mängudes ikka, on veetlev jokkeridaam ikka WILD-iks, mis laieneb võidu korral terve rulliku ulatuses. Mängus on ka skätterid, mis annavad suure võidu sõltumata asukohast, kuid ei too boonusmängu. Maksimaalne võit on 3000-kordne algpanus ühe liini kohta.

GrandX kasiinos pakutav Amaticu slotimäng Lucky Joker Cash Spin

Fat Banker – mai 2022

Kui tavaliselt esitleme me ikka Eestis enimlevinud NetEnti ja Play’N Go mänge, siis nüüd tõstame esile mõnevõrra vähemtuntud mängutootja Push Gamingu. Pushi mänge (2022. aasta mais on neid natuke üle 20) pakub maailmas üle 200 netikasiino, nende seas ka nii mõnedki Eesti operaatorid nagu näiteks Coolbet.

Mais valmis Push Gamingul järjekordne Fat-seeria mäng, mis kannab nime Fat Banker. Tegemist on suhteliselt “karmi mänguga”, sest panused algavad 50 sendist ning slotikal on kõrge volatiilsus. Samas on võimalik ka väga korralikult võita, maksimaalselt koguni 25 tuhande algpanuse ulatuses!

Fat Banker mängus on suhteliselt ebaharilik 6×6 formaat (50 võiduliini) ning mängu RTP 96,43%. Tõsi, mõned operaatorid võivad vähendada võiduprotsenti kuni 88,44-ni, kuid näiteks Coolbetis seda ohtu kindlasti ei ole.

Fat Banker pakub ohtralt lisavidinaid ning funktsioone, mille kõikide kirjapanemiseks ei jätkuks meil ruumi. Eriti võimas on aga boonusmäng, kus on võimalik tõesti väga suurelt võita. Boonusringide ajal võib pankur kasvada aina paksemaks ning paksemaks, täites kõige ideaalsemal juhul kogu ekraani ning tuues ülivõimsa võidu.

Soovi korral võib osta Fortune Link lisavidina (“vaid 30x algpanus), kuid ka kaks erinevat tüüpi boonusmängu. Viimased on juba väga kallid (vastavalt 150x ja 600x  algpanus). Vaevalt pakuvad Eesti kasiinod teist slotimängu, kus ka minimaalse panusega mängides läheks boonusmängu ostmine maksma koguni 300 eurot!

Push Gaming slotimäng Fat Banker

Moon Princess 100 – aprill 2022

Moon Princess on Play’N Go slotikate sari, mille esimene mäng käivitati juba 2017. aastal, 2021. aasta jõulude ajal lisandus Moon Princess Cristmas Kingdom, alates 2022. aasta aprillist saab aga nautida päris tuttuut Moon Princess 100 slotikat.

Kui oled varem Moon Princessi mänginud, siis midagi totaalselt uut Moon Princess 100 sulle muidugi ei paku. Endiselt käib action 5×5 formaadis ning võidukombinatsiooni annavad kolm (või enam) ühesugust sümbolit kas horisontaalselt või vertikaalselt. Võidu toonud sümbolid eemaldatakse mängust, kõik nende kohal olnud sümblid langevad vastavalt allapoole ning võidukordistaja suureneb. Keerutus lõppeb kuni ühtegi võidukombinatsiooni enam ei moodustu.

Eriti väärtuslikud on printsessi sümbolid, mis tagavad suuremaid võite, võimaldavad täita mõõdikut ning jõuda läbi selle ka boonusmänguni. Vahel käivitub ka üks kolmest lisafunktsioonist – ühe sümblitegrupi muutmine, wildide lisamine (1 või 2 wildi) ja kahe sümbolitegrupi kustutamine – mis suurendab võiduvõimalusi.

Mängus eristatakse n.ö. väikest ja suurt boonusmängu. Esimesel juhul saab mängija ühe keerutuse, mille jooksul kasutatakse kõiki kolme lisafunktsiooni. Kui mängijal õnnestub n.ö. väikeses boonusmängus mõõdik (või armumeeter) täis saada, käivitub suur boonusmäng, kus mängija valib ühe lisafunktsiooni ning saab 4-6 tasuta keerutust. Mõõdikut on võimalik täita ka selles boonusmängus ning seeläbi tasuta keerutusi juurde saada.

Lubatud on panused 0,20 kuni 100 eurot ning ühekordne suurim võit on lausa 15 000 x. Mängu RTP on harjumuspärane 96,20 ning volatiilsus kõrge.

Play N Go slotimäng Moon Princess 100

Def Leppard – märts 2022

Maailmas on palju rokislotikaid (Kiss, ZZ Top, Sabaton jne.) ning “oma mäng” paljudel omaaegsetel megabändidel. 2022. aastal 31. märtsil lanseeris Play’N Go järjekordse rokimängu Def Leppard Hysteria, mis on pühendatud ülimenuka inglise hard rock bändi edukaimale, 1987. aastal valminud albumile Hysteria, mille parimaid lugusid nagu Rocket, Love Bites, Women saab kuulata ka mängimise taustal.

Mäng on keskmise volatiilusega, mistõttu pole vaja karta ka täielikku mängu andmise põuda – võite tuleb täiesti mõistlikus koguses. Panustada saab vahemikus 0,10-100 eurot ning RTP on natuke üle 96%.

Def Leppard Hysteria on omanäolise 5×7 formaadiga ning eesmärgiks on koguda kobarasse vähemalt 5 ühesugust sümbolit, misjärel nendele kohtadele langevad uued sümbolid. Lisaks tavalistele sümbolitele võivad ekraanile ilmuda ka wildid, eriti heal juhul võidakse ka lisada mängule juhuslikult 3-6 wild-i.

Igal keerutuse ajal on ekraanile ka tähed “S”, U”, “G”, “A” ja “R”, mis avatakse juhuslikel väljadel, igaüks oma rullikul. Kui mängijal õnnestub ühe mänguvooru jooksul kõikidele nendele väljadele võit saada (peaaegu alati läheb selleks vaja täiendavaid wilde ja keerutusi), käivitub boonusvoor langevate WILD-idega.

Testmängu jooksul saime 500 keerutusega täpselt 5 boonusmängu, keskmine võit oli 50x algpanus.

Def Leppard Hysteria on Play' N Go slotimäng, mis valmis 2022. aasta märtsis

Knight Rider – veebruar 2022

Küllap mäletab iga üle 40-aastane inimene, kelle lapsepõlv möödus Põhja-Eestis, legendaarset Michael Knighti ning superautot KITT, mis rääkis, hüppas ning aitas juhil pahalaste elu põrguks teha. Seda seriaali sai vaadata 80-ndate keskpaigas Soome TV-st (seal kandis see nime “Ritari Ässa”) ning eelmises KITT-i episoodis toimunu oli üks olulisemaid jututeemasid nii lasteaedades kui koolides.

Nüüd on NetEnt toonud kõikide KITT-i fännideni uue slotika Knight Rider, mida esitati ametlikult 24. veebruaril 2022. Tõsi, mõnda Eesti kasiinosse jõudis ta tegelikult pisut varemgi, näiteks Supercasino reklaamis seda nädalapäevad enne ametlikku käivitamist.

Knight Rider on kõrge volatiilsusega mäng ning panused jäävad vahemikku 20 sendist kuni 40 euroni. Mängus on 5 rullikut, 4 rida ja 26 võiduliini, suurim võimalik ühekordne võit küündib aga 7000-kordse algpanuseni. KeskmineRTP on 96,07%.

Põnevust lisavad nii “Kõndiv Wild”, Turbo Boost (rullikutele lisatakse 3-4 “kõndivat wildi”) kui ka neljaosaline boonusmäng, mis algab 10 tasuta spinnist.

Loe ka neid artikleid