Saa 25 spinni

Uus bingotuba Pafis: Thunderbar Bingo

Paf bingo pakub suurepäraseid mänguelamusi ning on kindla peale üks Eesti ning Põhja-Euroopa bingotubade lipulaevu.

Nüüd on Paf bingo mängude valikusse lisandunud uus põnev üksikmängijale mõeldud bingomäng Thunderbar bingo.

Tegu pole just teab mis üllatusega, sest Thunderbari mänge on Pafis teisigi – nii slotikaid kui ka videopokkerit. Thunderbar bingo on aga midagi täiesti uut ning suunatud just neile, kes soovivad mängida üksi ning vältida vahetut konkurentsi.

Thunderbar Bingo mängu põhimõte

Mida tähedab üksikmängija bingo? Nimelt teeb mängija oma panuse(d) ning seejärel käivitub koheselt ka loosimine (telemängu põhistes mängudes algavad need kindlatel kellaaegadel, kuna erinevaid mängijaid on palju).

Samuti pole üksikmängija bingos vaja iga järjekordse palli võtmise järel närveerida, et ükski konkurent enne bingot täis ei saaks ning teda (heast seisust hoolimata) võidust ilma jätaks.

Vastupidi – sul on mängu käivitades kindlad eesmärgid ning vastavalt nende täitmisele makstakse välja ka võidud. Thunderbar Bingos võid sa osta 1-20 piletit, igaüks väärtusega 0,25-2 eurot (maksimaalne panus ühe mängu kohta on seega 40 €). Sinu bingopiletil on 15 numbrit ning loositakse välja 47 palli (kokku 90 numbrit)

Ühe rea võitmise eest kahekordistad oma algpanuse, täismäng tagab aga koguni 5000-kordse võidu. See tähendab et 2-eurose piletiga on võimalik saada juba tõeliselt vägev 10 000-eurone lotovõit!

⇪ SAA 10 € TASUTA RAHA PAFISPiisab vaid sissemakse tegemisest!

Loe ka neid artikleid

Eesti kasiinode sisukaim teejuht: uudised, tasuta spinnid ja parimad online kasiino mängud

Kasiino21.com töötab selle nimel, et olla Eesti põnevaim kasiinodest kirjutav veebileht. Me ei tegele ainult tasuta spinnide, kasiinoboonuste ning veebikasiinode reklaamiga, vaid kirjutame ka maailma ning Eesti suurimatest kasiinodest, hasartmänge pakkuvatest ettevõtetest ja mängutootjatest, kasiinode töötajatest ning põnevatest inimestest, keda võib kasiinodes kohata. Me toome Sinuni ka valiku tõeliselt headest kasiinopakkumistest, mis teevad mängimise slottidel ning laudades eriti nauditavaks.

 

Meie eestlastest koosnev meeskond peab alati silmas oma lugejate kasu, mistõttu kirjutame valikuliselt ka spordiennustusest ja pokkerist ning meie veebilehelt võib leida bingo ja loto artikleid. Tähelepanu leiavad suured elumuutvad võidud kasiinodes, kihlvedudes ja pokkeris, iseäranis aga diilid, mis võimaldavad saada tasuta raha, tasuta spinne või boonuseid, mida antakse kohati isegi ilma sissemakseta.

 

Kasiino21.com ei ole hasartmängude korraldaja ega vastuta meie lehel reklaamitavate ettevõtete tegevuse eest. Meie veebilehel paiknevad lingid suunavad Su edasi vastava online-kasiino veebilehele, kust leiad kogu vaja info ning kampaaniate tingimused.

Mängi vastutustundlikult

Kasiino21.com avaldab ainult Eestis litsentseeritud kasiinode reklaame, kus võidetud raha on tulumaksuvaba. Ära mängi kasiinodes raha teenimise eesmärgil ning arvesta, et Sa võid panustatud raha kaotada. Samuti ole teadlik sellest, et hasartmängud võivad põhjustada sõltuvust. Probleemide korral määra endale kaotuse limiidid ning kaalu enesevälistust või asjatundjatelt abi otsimist. Turvalist mängu!