Uus OlyBeti esmaspäevane mäng: Saa 2 € niisama

OlyBeti esmaspäevane tasuta raha pakkumine on olnud üleval juba pikka aega ning mängijate seas väga populaarne. Vaata kalendrisse ning kui parajasti on käes esmaspäev, siis kaalu kindlasti seda eksklusiivset promo.

OlyBeti mängijatele pakub esmaspäev võimalust tutvuda uue Yggdrasili kõrge volatiilsusega, 2021. aasta slotikaga Gator Gold. Keeruta 50 korda ning tasuta 2 eurot ongi sinu!

Promos osalemiseks ava konto OlyBetis (kliki sellele lingile) või kui see on sul juba olemas, siis logi sisse, ava Minu konto > Kampaaniad ning leia sealt pakkumine nimega “Esmaspäeva soojendus”.

Seejärel tee 50 x 0,20 € spinni mängus Gator Gold. Kui oled 50 spinni ära teinud, siis laekub sinu kontole 2 eurot täiesti niisama ning sellele rahale ei kehti täiendavaid läbimängimise nõudeid. Täpselt nii lihtne see ongi!

Loe ka neid artikleid

Eesti kasiinode sisukaim teejuht: uudised, tasuta spinnid ja parimad online kasiino mängud

Kasiino21.com töötab selle nimel, et olla Eesti põnevaim kasiinodest kirjutav veebileht. Me ei tegele ainult tasuta spinnide, kasiinoboonuste ning veebikasiinode reklaamiga, vaid kirjutame ka maailma ning Eesti suurimatest kasiinodest, hasartmänge pakkuvatest ettevõtetest ja mängutootjatest, kasiinode töötajatest ning põnevatest inimestest, keda võib kasiinodes kohata. Me toome Sinuni ka valiku tõeliselt headest kasiinopakkumistest, mis teevad mängimise slottidel ning laudades eriti nauditavaks.

 

Meie eestlastest koosnev meeskond peab alati silmas oma lugejate kasu, mistõttu kirjutame valikuliselt ka spordiennustusest ja pokkerist ning meie veebilehelt võib leida bingo ja loto artikleid. Tähelepanu leiavad suured elumuutvad võidud kasiinodes, kihlvedudes ja pokkeris, iseäranis aga diilid, mis võimaldavad saada tasuta raha, tasuta spinne või boonuseid, mida antakse kohati isegi ilma sissemakseta.

 

Kasiino21.com ei ole hasartmängude korraldaja ega vastuta meie lehel reklaamitavate ettevõtete tegevuse eest. Meie veebilehel paiknevad lingid suunavad Su edasi vastava online-kasiino veebilehele, kust leiad kogu vaja info ning kampaaniate tingimused.

Mängi vastutustundlikult

Kasiino21.com avaldab ainult Eestis litsentseeritud kasiinode reklaame, kus võidetud raha on tulumaksuvaba. Ära mängi kasiinodes raha teenimise eesmärgil ning arvesta, et Sa võid panustatud raha kaotada. Samuti ole teadlik sellest, et hasartmängud võivad põhjustada sõltuvust. Probleemide korral määra endale kaotuse limiidid ning kaalu enesevälistust või asjatundjatelt abi otsimist. Turvalist mängu!