Võida Optibetis uhke Vahemere kruiis

Uhke ning lummav Vahemere kruiis ootav kõiki Optibeti mängijaid 2021. aasta sügisel. Lihtsalt mängi, täida ülesandeid ja osale loosimisel!

Kampaania kestab 6. septembrist kuni 31. oktoobrini ning sa saad teenida preemiaid ning loosipileteid igal nädalal (kokku 8 nädalat). Igal nädalal on kolm ülesannet – nii kasiinos, live-kasiinos kui spordiennustuses. Ülesande täitmisega kaasneb automaatne preemia – sa võid saada nii tasuta spordipanuseid, riskivabu spinne kui ka riskivabu panuseid live-kasiinos.

Kui täidad nädala jooksul kõik kolm ülesannet, saad 50 loosipiletit, kahe ülesande täitmise eest aga 30 ning ühe ülesande täitmise eest 10 loosipiletit. See tähendab, et kokku võid sa teenida kuni 400 piletit 1. novembril toimuvale suurele auhinnaloosile.

Auhinnaloosi peaauhinnaks on erakordne Vahemere kruiis, lisaks saavad loositakse välja ka 500- ja 300-eurone spaapuhkus vabalt valitud kohas. Kõik auhinnad on võimalik vahetada soovi korral ka rahaks.

Mängi Optibetis julgelt oma lemmikmänge ning seila juba selle aastanumbri sees Vahemerel!

Loe ka neid artikleid

Eesti kasiinode sisukaim teejuht: uudised, tasuta spinnid ja parimad online kasiino mängud

Kasiino21.com töötab selle nimel, et olla Eesti põnevaim kasiinodest kirjutav veebileht. Me ei tegele ainult tasuta spinnide, kasiinoboonuste ning veebikasiinode reklaamiga, vaid kirjutame ka maailma ning Eesti suurimatest kasiinodest, hasartmänge pakkuvatest ettevõtetest ja mängutootjatest, kasiinode töötajatest ning põnevatest inimestest, keda võib kasiinodes kohata. Me toome Sinuni ka valiku tõeliselt headest kasiinopakkumistest, mis teevad mängimise slottidel ning laudades eriti nauditavaks.

 

Meie eestlastest koosnev meeskond peab alati silmas oma lugejate kasu, mistõttu kirjutame valikuliselt ka spordiennustusest ja pokkerist ning meie veebilehelt võib leida bingo ja loto artikleid. Tähelepanu leiavad suured elumuutvad võidud kasiinodes, kihlvedudes ja pokkeris, iseäranis aga diilid, mis võimaldavad saada tasuta raha, tasuta spinne või boonuseid, mida antakse kohati isegi ilma sissemakseta.

 

Kasiino21.com ei ole hasartmängude korraldaja ega vastuta meie lehel reklaamitavate ettevõtete tegevuse eest. Meie veebilehel paiknevad lingid suunavad Su edasi vastava online-kasiino veebilehele, kust leiad kogu vaja info ning kampaaniate tingimused.

Mängi vastutustundlikult

Kasiino21.com avaldab ainult Eestis litsentseeritud kasiinode reklaame, kus võidetud raha on tulumaksuvaba. Ära mängi kasiinodes raha teenimise eesmärgil ning arvesta, et Sa võid panustatud raha kaotada. Samuti ole teadlik sellest, et hasartmängud võivad põhjustada sõltuvust. Probleemide korral määra endale kaotuse limiidid ning kaalu enesevälistust või asjatundjatelt abi otsimist. Turvalist mängu!