Saa 25 spinni

Võta kuni 125 tasuta spinni Kingswin kasiinos

Kingswin online-kasiino võimaldab saada igal kolmapäeval kuni 125 tasuta spinni!

Kui tahad saada osa ka Kingswin tervitusboonusest ja tasuta spinnidest, siis alusta mängimist siin.

Tasuta spinnide saamiseks mängus Aztec Magic tuleb teha sissemakseid ning kasutada järgmiseid boonuskoode:

– Tee 20 € sissemakse boonuskoodiga DOMINATE1 ning saa 20 tasuta spinni

– Tee 25 € sissemakse boonuskoodiga DOMINATE2 ning saa 25 tasuta spinni

– Tee 30 € sissemakse boonuskoodiga DOMINATE3 ning saa 30 tasuta spinni

– Tee 50 € sissemakse boonuskoodiga DOMINATE4 ning saa 50 tasuta spinni

See pakkumine kehtib ainult kolmapäeviti. Pane tähele, et tasuta spinnidega võidetud rahale kehtib 40x läbimängimise nõue.

Loe ka neid artikleid

Eesti kasiinode sisukaim teejuht: uudised, tasuta spinnid ja parimad online kasiino mängud

Kasiino21.com töötab selle nimel, et olla Eesti põnevaim kasiinodest kirjutav veebileht. Me ei tegele ainult tasuta spinnide, kasiinoboonuste ning veebikasiinode reklaamiga, vaid kirjutame ka maailma ning Eesti suurimatest kasiinodest, hasartmänge pakkuvatest ettevõtetest ja mängutootjatest, kasiinode töötajatest ning põnevatest inimestest, keda võib kasiinodes kohata. Me toome Sinuni ka valiku tõeliselt headest kasiinopakkumistest, mis teevad mängimise slottidel ning laudades eriti nauditavaks.

 

Meie eestlastest koosnev meeskond peab alati silmas oma lugejate kasu, mistõttu kirjutame valikuliselt ka spordiennustusest ja pokkerist ning meie veebilehelt võib leida bingo ja loto artikleid. Tähelepanu leiavad suured elumuutvad võidud kasiinodes, kihlvedudes ja pokkeris, iseäranis aga diilid, mis võimaldavad saada tasuta raha, tasuta spinne või boonuseid, mida antakse kohati isegi ilma sissemakseta.

 

Kasiino21.com ei ole hasartmängude korraldaja ega vastuta meie lehel reklaamitavate ettevõtete tegevuse eest. Meie veebilehel paiknevad lingid suunavad Su edasi vastava online-kasiino veebilehele, kust leiad kogu vaja info ning kampaaniate tingimused.

Mängi vastutustundlikult

Kasiino21.com avaldab ainult Eestis litsentseeritud kasiinode reklaame, kus võidetud raha on tulumaksuvaba. Ära mängi kasiinodes raha teenimise eesmärgil ning arvesta, et Sa võid panustatud raha kaotada. Samuti ole teadlik sellest, et hasartmängud võivad põhjustada sõltuvust. Probleemide korral määra endale kaotuse limiidid ning kaalu enesevälistust või asjatundjatelt abi otsimist. Turvalist mängu!