Saa 25 spinni

Watford FC slotikas – 10 tasuta spinni päevas

Watford FC on Inglise Championshipis (liigapüramiidi teisel astmel) palliv klubi, keda võis üsna hiljuti (aastatel 2015-2020) näha koguni Premier League’s ehk Inglise Kõrgliigas mängimas.

Watfordi jalgpalliklubil on oma kokkupuude ka Eestiga, sest 2019. aasta suvel sai Eesti firmast Coingaming Group Watford FC särgisponsor. Coingaming tegeleb peaasjalikult mängutarkvara arendamisega ning neil on ka omad kasiinod ja spordiennustuse lehed. Eestis tegutsetakse brändi Slots.io alt.

2019. aastal loodi gruppi kuuluva mängutootja OneTouch poolt unikaalne slotimäng Watford FC, mida on saanud sellest ajast peale alati ka Slots.io lehel mängida. Tegemist on 3×3 formaadis keskmisest pisut madalama volatiilsusega mänguga, mille keskmine RTP on 96,1%.

⇪ MEELETU SLOTIVALIKUGA SLOTS.IO KUTSUB!Ava konto ning võta tasuta spinnid

Watford FC slotika tasuta spinnid

Slots.io online-kasiinos toimub juba pikemat aega mõnus nädala mängu kampaania, mille käigus antakse mängijatele tasuta spinne valitud slotimängudes.

Ajavahemikus 21.-27. juuni on nädala mänguks seesama Watford FC ning 7 tasuta spinni saamiseks (igaühe väärtus koguni 40 senti), tuleb täita igapäevane läbimängimise nõue – 50 eurot. Nii pole paremat aega unikaalse vutislotikaga tutvumiseks!

Loe ka neid artikleid

Eesti kasiinode sisukaim teejuht: uudised, tasuta spinnid ja parimad online kasiino mängud

Kasiino21.com töötab selle nimel, et olla Eesti põnevaim kasiinodest kirjutav veebileht. Me ei tegele ainult tasuta spinnide, kasiinoboonuste ning veebikasiinode reklaamiga, vaid kirjutame ka maailma ning Eesti suurimatest kasiinodest, hasartmänge pakkuvatest ettevõtetest ja mängutootjatest, kasiinode töötajatest ning põnevatest inimestest, keda võib kasiinodes kohata. Me toome Sinuni ka valiku tõeliselt headest kasiinopakkumistest, mis teevad mängimise slottidel ning laudades eriti nauditavaks.

 

Meie eestlastest koosnev meeskond peab alati silmas oma lugejate kasu, mistõttu kirjutame valikuliselt ka spordiennustusest ja pokkerist ning meie veebilehelt võib leida bingo ja loto artikleid. Tähelepanu leiavad suured elumuutvad võidud kasiinodes, kihlvedudes ja pokkeris, iseäranis aga diilid, mis võimaldavad saada tasuta raha, tasuta spinne või boonuseid, mida antakse kohati isegi ilma sissemakseta.

 

Kasiino21.com ei ole hasartmängude korraldaja ega vastuta meie lehel reklaamitavate ettevõtete tegevuse eest. Meie veebilehel paiknevad lingid suunavad Su edasi vastava online-kasiino veebilehele, kust leiad kogu vaja info ning kampaaniate tingimused.

Mängi vastutustundlikult

Kasiino21.com avaldab ainult Eestis litsentseeritud kasiinode reklaame, kus võidetud raha on tulumaksuvaba. Ära mängi kasiinodes raha teenimise eesmärgil ning arvesta, et Sa võid panustatud raha kaotada. Samuti ole teadlik sellest, et hasartmängud võivad põhjustada sõltuvust. Probleemide korral määra endale kaotuse limiidid ning kaalu enesevälistust või asjatundjatelt abi otsimist. Turvalist mängu!