Püüa 42 miljonile lähenevat WowPoti koos Betsafe’i tasuta spinnidega

2023. aasta detsembris on WowPot lähenemas juba 42 miljonile! Erilised WowPot tasuta spinnid Betsafe’is aitavad suurendada sinu võiduvõimalusi.

Wowpot tasuta spinnid Betsafe kasiinos

WowPot tasuta spinnid

Veebruaris kerkis Microgamingu võrguülene WowPot üle 20 miljoni, märtsis juba üle 23 miljoni ning läheneb novembris juba 40 miljonile. Nii suur pole see mitte kunagi maailma ajaloos olnud. Kätte võib selle saada aga igaüks, seejuures kõigest 10-sendise keerutusega!

Microgamingu slotikaid saab mängida pea kõikides suuremates Eesti internetikasiinodes. Kui valid aga Betsafe’i, siis võid saada Jackpoti jahtimiseks 30 tasuta spinni iga päev!

Kuni 31. jaanuarini kehtivas pakkumises osalemiseks ava Betsafe konto või logi lihtsalt oma olemasolevale kontole sisse. Seejärel liitu pakkumisega ning mängi slotimängu Book of Atem Wowpot.

Pärast 20 € panustamist saad 10 tasuta spinni samas mängus. Iga tasuta keerutus on väärt 0,20 €. Sa saad kasutada seda pakkumist koguni kolm korda päevas. Nii võid teenida 30 tasuta spinni päevas. Tasuta spinnidega võidetud raha tuleb kolme päeva jooksul üks kord läbi mängida. Kampaanias osalemiseks ei ole vajalik kasutada Betsafe boonuskoodi.