ZZ Top slotimäng Pafis: saa 160 tasuta spinni

Maailmas üdini populaarsed ning laialt levinud rokislotikad said 2021. aasta augustis lisa ning teie ees on uus Play’N Go slotimäng ZZ Top.

ZZ Top on hirmkuulus USA blues-rock band, kelle loomingu hulka kuuluvad näiteks sellised maailmakuulsad hitid nagu “Viva Las Vegas”, “Gimmie’ All Your Lovin’,” “Just Got Paid,” “Sharp Dressed Man,” ja “Legs”. Kahjuks lahkus äsja (juuli lõpus) meie seas üks superhabemikest (Dusty Hill), kuid bänd ise tegutseb edasi ning mõnusat musa saavad rullikuid keerutades kuulata ka slotisõbrad.

ZZ Top slotikas sisaldab ägedaid lisafunktsioone ning vidinaid, boonusmänge on aga kahte tüüpi ning needki ääretult intrigeerivad.

Suurepärane võimalus selle mänguga tutvumiseks avaneb 5.-8. augustilPaf online-kasiinos, mil antakse mängijatele boonuseks kokku 160 tasuta spinni – 40 spinni iga päev!

Kuidas saada ZZ Top tasuta spinne?

Paf online-kasiinos tasuta spinnide saamiseks toimi järgnevalt:

1) Ava Pafi konto (selleks klikka siia lingile) või logi oma olemasolevale kontole sisse

2) Ava slotimäng ZZ Top ning alusta keerutamist

3) Kui sul õnnestub saada boonusmäng, teenid koheselt 40 tasuta spinni (igaüks väärtusega 0,20 €), mis käivituvad koheselt.

4) Sa saad tasuta spinne iga päev! Nii võid teenida kokku kuni 160 tasuta spinni.

NB! Pane tähele, et tasuta spinnidega võidetud raha on täielikult sinu ning seda ei tule kuskil läbi mängida!

⇪ VÕTA KOHE 25 TASUTA SPINNI PAFISVõitude läbimängimise kohustust ei ole

Loe ka neid artikleid

Eesti kasiinode sisukaim teejuht: uudised, tasuta spinnid ja parimad online kasiino mängud

Kasiino21.com töötab selle nimel, et olla Eesti põnevaim kasiinodest kirjutav veebileht. Me ei tegele ainult tasuta spinnide, kasiinoboonuste ning veebikasiinode reklaamiga, vaid kirjutame ka maailma ning Eesti suurimatest kasiinodest, hasartmänge pakkuvatest ettevõtetest ja mängutootjatest, kasiinode töötajatest ning põnevatest inimestest, keda võib kasiinodes kohata. Me toome Sinuni ka valiku tõeliselt headest kasiinopakkumistest, mis teevad mängimise slottidel ning laudades eriti nauditavaks.

 

Meie eestlastest koosnev meeskond peab alati silmas oma lugejate kasu, mistõttu kirjutame valikuliselt ka spordiennustusest ja pokkerist ning meie veebilehelt võib leida bingo ja loto artikleid. Tähelepanu leiavad suured elumuutvad võidud kasiinodes, kihlvedudes ja pokkeris, iseäranis aga diilid, mis võimaldavad saada tasuta raha, tasuta spinne või boonuseid, mida antakse kohati isegi ilma sissemakseta.

 

Kasiino21.com ei ole hasartmängude korraldaja ega vastuta meie lehel reklaamitavate ettevõtete tegevuse eest. Meie veebilehel paiknevad lingid suunavad Su edasi vastava online-kasiino veebilehele, kust leiad kogu vaja info ning kampaaniate tingimused.

Mängi vastutustundlikult

Kasiino21.com avaldab ainult Eestis litsentseeritud kasiinode reklaame, kus võidetud raha on tulumaksuvaba. Ära mängi kasiinodes raha teenimise eesmärgil ning arvesta, et Sa võid panustatud raha kaotada. Samuti ole teadlik sellest, et hasartmängud võivad põhjustada sõltuvust. Probleemide korral määra endale kaotuse limiidid ning kaalu enesevälistust või asjatundjatelt abi otsimist. Turvalist mängu!