20 senti tõi Optibetis 242 354 eurot!

2022. aasta mais õnnestus ühel Eesti mängijal saada suur kasiinovõit. Panus, mille suurus oli kõigest 20 senti, tõi koguni 242 354-eurose võidu!

Eestlane võitis Poseidon Ancient Fortunes WowPOT Megaways mängus 242 354 eurot!

Võidu andis jackpot-slotikas Poseidon Ancient Fortunes WowPOT Megaways. Tegemist on mänguga, mis on lülitatud Microgamingu võrguülesesse WOWPot süsteemi (loe siit täpsemalt WowPOT kohta) ning võimaldab seega ka väga pisikese panusega hiiglaslikke võite saada.

Eestlased on varemgi WowPOT-ile pihta saanud. Näiteks 2020. aasta septembris tabas 33-aastane eestlane Magnus märki mängus The Sister of Oz, võites 1 € panusega 162 563 eurot. 2022. aasta jaanuaris võideti aga WowPOT taas Optibetis – noor Eesti naine hittis 2-eurose panusega koguni 342 000 eurot.

Optibeti võib õigusega pidada suurte võitude koduks, sest siin on võidetud reaalselt ka miljoneid. 2021. aasta saadi kahel korral pihta maailma võimsaimale, Mega Moolah Jackpotile ning võidusummad oli tollal lausa erakordselt võimsad – vastavalt 6,5 miljonit eurot ja 7,2 miljonit eurot.

⇪ ALUSTA JUBA TÄNA OMA TEEKOND HIIGLASLIKE VÕITUDENIKliki siia konto avamiseks Optibetis!

Loe ka neid artikleid

Eesti kasiinod – uudised, tasuta spinnid, boonuskoodid ja parimad online kasiino mängud

Sellelt lehelt leiad alati värske ning kontrollitud info Eesti kasiinode kohta, sealhulgas (sissemakseta) tasuta spinnid, boonuskoodid, kasiinode sõltumatud ülevaated ja mängude tutvustused. Samuti saad vastused küsimustele, kuidas kasiinos võita või spordiennustuse ja pokkeriga raha teenida. Me kirjutame ausalt elumuutvatest jackpottidest ning Eesti mängijate suurimatest lotovõitudest.

 

Lisaks kasiino pakkumistest kirjutamisele loob Kasiino 21 ka palju muud sisu. Sa leiad siit põnevat lugemist live-kasiinodest, hasartmänguärist, mängutootjatest, bingost, kasiinode töötajatest ning põnevatest inimestest, keda võib kasiinodes kohata. Aga me ei varja ka liigse ja kontrollimata mängimisega kaasnevat probleemi, milleks on hasartmängusõltuvus. Abi saamiseks pöördu Hasartmängusõltuvuse Nõustamiskeskusesse või helista 15410.

 

Seda lehte pole loonud mõni suvaline (välismaine) reklaamiagentuur, vaid tavalised Eesti mängijad, kes ka ise meie lehel reklaamitavates kasiinodes mängivad. Nii võid leia meie lehelt palju unikaalseid pilte slottidest ja kasiino võitudest, mis kõik väiksestele panustele mängides reaalselt saadud!

 

Pane tähele, et Kasiino 21 ei ole hasartmängude korraldaja ega vastuta meie lehel reklaamitavate ettevõtete tegevuse eest (loe siit täpsemalt vastutuse kohta). Meie veebilehel paiknevad lingid suunavad Su edasi vastava online-kasiino veebilehele, kust leiad kogu vaja info ning kampaaniate tingimused. Me hindame sinu privaatsust (klikka, et avada meie privaatsuspoliitika).

Mängi vastutustundlikult

Me austame Eesti seadusi ning reklaamime ainult Eestis litsentseeritud kasiinode reklaame, kus võidetud rahalt pole vaja tasuda tulumaksu. Ära mängi kasiinodes raha teenimise eesmärgil ning arvesta, et Sa võid panustatud raha kaotada. Samuti ole teadlik sellest, et hasartmängud võivad põhjustada sõltuvust. Probleemide korral määra endale kaotuse limiidid ning kaalu enesevälistust või asjatundjatelt abi otsimist. Soovime sulle turvalist mängimist ning palju häid emotsioone!