Mega Moolah : Maailma suurimaid võite pakkuv slotikas, mis teinud miljonäriks ka eestlasi

Mega Moolah on juba 2006. aastal loodud Microgamingu aegumatu kasiino slotikas. Seesama mäng hullutab miljoneid maailma mängureid endiselt ka 21. sajandi kolmandal kümnendil!

Mega Moolah slotimäng palju lõvisid, suur võit

Mega Moolah pakub ulmelisi võite

Mega Moolah populaarsuse peamiseks põhjuseks on hiiglaslikud, miljonitesse eurodesse küündivad Jackpotid, mida on saadud korduvalt ka minimaalse, 25-sendise panusega. Kuna need on suuremad kui peamistel konkurentidel, ahvatleb võimalus vaid ühe keerutusega oma elu totaalselt muuta miljoneid mängijaid üle maailma ning Jackpotid kasvavad seetõttu mühinal iga sekundiga.

2015. aastal läks Guinessi rekordite raamatusse 26-aastane Briti sõdur Jonathan Heywood, kes keerutas üheainsa 25-sendise panusega välja ligi 18 miljoni eurose Mega Moolah Jackpoti. Vaevalt oleks see saanud minna õigemale inimesele, sest Joni isa oli tollal raskelt haige ning vajas elundisiirdamist. Õnnelik võitja pidas muuhulgas meeles ka oma lapsepõlvesõpru, kellele jagas umbes veerandi hiigelvõidust!

Alles 2018. aasta septembris löödi rekord üle – seekord õnnestus ühel mobiilimängijal saada 75-sendise panusega ligi 19 miljonit eurot. 2019. aastal paisus Mega Moolah mängus Jackpot koguni üle 20 miljoni, kuid võeti välja Kanadas ning uut rekordit (Kanada dollari päevakurss jääb eurole alla) seetõttu ei püstitatud.

Ainuüksi 2020. aastal andis Mega Moolah üheksa supervõitu, vahemikus 3-16,5 miljonit ühikut (dollar, nael või euro). Mõnikord lasi järgmine võit end mitu kuud oodata, kuid mais tulid Jackpotid vaid kolmepäevase vahega. 2021. aasta juunis kukkus Mega Moolah suurim Jackpot viimaks ka Eestisse ning erakordne lotoõnn saatis Optibetis mänginud 30-aastast slotisõpra. Tema üheainsa keerutuse tulemuseks oligi imeline rekord – eestlane võitis 6,5 miljonit! Vaid kaks kuud hiljem kordus sama – üks teine 30-aastane Eesti ehitaja võitis 7,2 miljonit eurot.

Mega Moolah on pea kõikides Eesti kasiinodes

Mega Moolah slotikas on niivõrd populaarne, et seda saab mängida pea kõikides Eesti online-kasiinodes ning see on alati kergesti leitav. Lisaks põhimängule pakuvad Mega Moolah Jackpoti võitmise võimalust ka mitmed teised slotikad, mille nimes on vastav liides, näiteks Juicy Joker Mega Moolah jpt.

Teised Mega Moolah mängud võivad olla algsest erineva loogikaga ning ka Jackpoti-õnneratas võib olla teistsugune, kuid kõigil neil on samuti võimalik miljonivõit kätte saada.

Slotika Mega Moolah Fortunium baasmäng

Mega Moolah on väga lihtne mäng

Mega Moolah on tõeline vana kooli mäng ning selle mängimine ei nõua seetõttu mingit ajugümnastikat. Tüütuid animatsioone ei ole ning mängus on nii kiirust kui pinget.

Action käib 5×3 formaadis (5 rullikut, 3 rida) ning võidu toovad vähemalt kolm ühesugust sümbolit ühel liinil. Sümbolid on pärit metsikust Aafrikast, loomade kuningas lõvi täidab WILD rolli. Kui WILD sümboli abil saadakse mistahes liinil võit, siis see duubeldatakse.

Põnevust lisavad kaks funktsiooni:

– Tasuta spinnid. Selleks tuleb saada rullikutele (asukohast sõltumata) vähemalt kolm SKÄTTERIT, et teenida 15 tasuta keerutust, mille jooksul saadud võidud korrutatakse kolmega!

Jackpot-õnneratas. Just see võimaldabki miljonäriks saada!

Jackpoti-rattal on võit garanteeritud

Igast sinu panusest läheb väike osa Jackpot-fondi. Mega Moolah mängus on kasutusel koguni neli erineva suurusega Jackpotti. Neist väikseim (MINI) on reeglina umbes 10 eurot, järgmine (MINOR) keskmiselt 100 euro kandis ning juba üsna kopsaka võidu tagav Major tavaliselt umbes paarkümmend tuhat eurot. Suurim (MEGA) algab aga miljonist eurost ning tagab garanteeritult elumuutva võidu.

Selleks, et pääseda miljonijahile, peab keset mängu käivituma Jackpot-mäng. See võib juhtuda igal suvalisel hetkel ning mis peamine – iga panusega. Lihtsalt tuleb arvestada, et mida suurem on panus, seda tõenäolisemalt Jackpot-mäng ka käivitub.

Juhul kui sul veab ning pääsed keerutama Jackpoti-ratast, oled võitnud vähemalt MINI Jackpoti. Väga suure tõenäosusega see sinu võiduks ka jääb, kuigi vahel võib veelgi paremini minna. Selle veebilehe toimetaja on ise saanud minimaalse panusega MINOR Jackpoti ning Eestisse on tulnud ka mitmeid Mega Moolah MAJOR Jackpot võite.

VIHJE: Mega Moolah peamisteks alternatiivideks on WowPot ja Joker Millions. Kõiki neid Jackpot-slotikaid võid mängida näiteks Olybet online-kasiinos.

Jackpot-ratas Mega Moolah slotimängus