MAAILMAREKORD! Jõulupühade eel võideti internetis ajalooline WowPot summas 38,46 miljonit eurot!

2023. aasta jõulude eel püstitati uus ja võimas online-slotivõitude maailmarekord. Üks õnnelik slotimängija sai üheainsa keerutusega 38 461 200 eurot!

Maailmarekord online-kasiinovõitude kategoorias

Maailmarekord püstitati 20. detsembril

Kui 2022. aasta augustis võideti enam kui 5,7-miljoniline WowPot, siis uskus enamus mängijatest, et järgmine suurvõit langeb neile sülle juba umbes paari-kolme kuu jooksul. Paraku nad eksisid. Ja eksisid päris sügavalt.

Kui WowPot oli 2023. aasta veebruaris üle 20 miljoni kerkis, olid kõik maailma slotihullud pöördes. Aga peagi ületati juba 25, siis 30 ning viimaks isegi 35 miljoni tähis… Ka Eesti kasiinod korraldasid hulgaliselt kampaaniad, mis võimaldasid saada tasuta spinne WowPot mängudes.

Alles 20. detsembril otsustas Fortuuna viimaks ühele õnnelikule mängijale elumuutva jõulukingituse teha. Ajalooline, 38 461 200-eurone võit tuli WowPot süsteemi lülitatud Alchemy Gamingu slotimängus Wheel of Wishes.

⇪ WHEEL OF WISHES SLOTIKAT SAAD MÄNGIDA UNIBETIS! Kõrgeim jackpot algab kahest miljonist eurost

Võit iga 15 sekundi järel

Jackpoti võitmist kinnitas ka Games Global, kellele WowPot kuulub. Ettevõtte tootejuht Andy Booth õnnitles võitjat ning märkis, et tegemist on ajaloolise sündmusega nii Games Globalile kui kogu online-mängude tegevusharule üldiselt. “Oleme nüüdseks Jackpoti lähtestanud ning soovime jõuda juba järgmise rekordini,” lisas Booth. Uueks WowPoti algsummaks on tavapäraselt 2 miljonit.

Alchemy Gaming mängustuudio juhi Rory Harpuri sõnul käivitati Wheel of Wishes 2020. aastal ning tollal ei osanud veel keegi aimata, et just selles mängus kunagi maailmarekord püstitatakse.

Ühtekokku on Wheel of Wishes slotikal saadud enam kui 65 miljoni euro väätuses võite. WowPoti erinevatel mängutasemetel on kokku makstud välja 225 miljoni euro väärtuses võite, millest on saanud osa enam kui 5,3 miljonit mängijat, nende seas mõistagi ka arvukalt eestlasi. Ühtegi kõrgeimat jackpotti Eestisse veel teadaolevalt tulnud ei ole, küll aga mitmeid suuruselt teisi. Keskmiselt langeb (mistahes suuruses) WowPot umbes iga 15 sekundi järel. Valdavalt on võidud siiski väikesed ning jäävad alla saja euro.

Senine maailmarekord (19,4 miljonit) pärines 2021. aasta aprillist ning selle andis Mega Moolah, mille omanikuks on samuti Games Global.