Rekord! Eestlane võitis 6,5 miljonit

4. juunil 2021 püstitati uus Eesti slotivõitude rekord: 30-aastane eestlane võitis Optibetis üheainsa keerutusega ei rohkem ega vähem kui 6 597 136 eurot. Jah, sa lugesid õieti – üle kuue ja poole miljoni. Keri artikkel lõpuni ning näed ka õnneliku keerutuse videot!

Jackpot-ratas Mega Moolah slotimängus

Tegemist on märkimisväärse võiduga ka maailma mastaabis, sest õnnelik keerutus suurimate Jackpottidega slotimängus Mega Moolah. Selle võidu keskmine tõenäosus on seejuures kõigest üks 185 miljoni vastu!

Mega Moolah’s (ning teistes sama süsteemi kasutavates mängudes) on neli erinevat Jackpotti, millest suurim (Mega) alati vähemalt MILJON eurot. Mega Moolah slotimäng loodi 2006. aastal ning 15 aasta jooksul on Mega Jackpoti tabatud 70 korral, suurimaks võiduks maailmarekordiline 19,4 miljonit. Eestlased ühtegi Mega Jackpoti seni saanud ei ole, küll on aga mõnel korral saadud pihta suuruselt teisele Jackpotile.

Kes on õnnelik võitja? 30-aastane Soomes resideeruv eestlane, kes tegi Jackpoti saamiseks 3,75 eurose panuse. Jah, tegemist on küll pealtnäha suhteliselt suure panusega (Mega Moolah maksimum on muide 625 eurot), kuid enda sõnul oli mees pannud sel õhtul mängu vaid napid 30 eurot ning tegemist pole kuigi regulaarse mängijaga.

⇪ VÕTA OPTIBETIS 1000 € BOONUS!Naudi Eesti parimat mängude valikut!

Kas võit tuli õigel ajal? Kindlasti, sest meie loo kangelane oli just saanud eitava vastuse kodulaenu taotlusele, kuid nüüd saab ta oma unistuste kodu ilma mingite probleemidega valmis ehitada ja soovi korral garaaži ka Ferrari või Lamborgini muretseda. See oligi tõeline lotovõit!

Eesti ajaloos on saadud üks veelgi suuremgi võit, nimelt andis Vikinglotto mullu ühe koguni 10,8 miljoni eurose võidu. Online-slottide senine rekord kuulus aga Pafile, kus üks noor Eesti neiu sai imelise 3,68 miljoni eurose võidu mängus Hall of Gods, seda kusjuures minimaalse, vaid 0,20 € panusega.

Vahel imed sünnivad. Meie lehelt leiad korraliku ülevaate Eesti suurimatest slotivõitudest.

Loe ka neid artikleid

Eesti kasiinod – uudised, tasuta spinnid, boonuskoodid ja parimad online kasiino mängud

Sellelt lehelt leiad alati värske ning kontrollitud info Eesti kasiinode kohta, sealhulgas (sissemakseta) tasuta spinnid, boonuskoodid, kasiinode sõltumatud ülevaated ja mängude tutvustused. Samuti saad vastused küsimustele, kuidas kasiinos võita või spordiennustuse ja pokkeriga raha teenida. Me kirjutame ausalt elumuutvatest jackpottidest ning Eesti mängijate suurimatest lotovõitudest.

 

Lisaks kasiino pakkumistest kirjutamisele loob Kasiino 21 ka palju muud sisu. Sa leiad siit põnevat lugemist live-kasiinodest, hasartmänguärist, mängutootjatest, bingost, kasiinode töötajatest ning põnevatest inimestest, keda võib kasiinodes kohata. Aga me ei varja ka liigse ja kontrollimata mängimisega kaasnevat probleemi, milleks on hasartmängusõltuvus. Abi saamiseks pöördu Hasartmängusõltuvuse Nõustamiskeskusesse või helista 15410.

 

Seda lehte pole loonud mõni suvaline (välismaine) reklaamiagentuur, vaid tavalised Eesti mängijad, kes ka ise meie lehel reklaamitavates kasiinodes mängivad. Nii võid leia meie lehelt palju unikaalseid pilte slottidest ja kasiino võitudest, mis kõik väiksestele panustele mängides reaalselt saadud!

 

Pane tähele, et Kasiino 21 ei ole hasartmängude korraldaja ega vastuta meie lehel reklaamitavate ettevõtete tegevuse eest (loe siit täpsemalt vastutuse kohta). Meie veebilehel paiknevad lingid suunavad Su edasi vastava online-kasiino veebilehele, kust leiad kogu vaja info ning kampaaniate tingimused. Me hindame sinu privaatsust (klikka, et avada meie privaatsuspoliitika).

Mängi vastutustundlikult

Me austame Eesti seadusi ning reklaamime ainult Eestis litsentseeritud kasiinode reklaame, kus võidetud rahalt pole vaja tasuda tulumaksu. Ära mängi kasiinodes raha teenimise eesmärgil ning arvesta, et Sa võid panustatud raha kaotada. Samuti ole teadlik sellest, et hasartmängud võivad põhjustada sõltuvust. Probleemide korral määra endale kaotuse limiidid ning kaalu enesevälistust või asjatundjatelt abi otsimist. Soovime sulle turvalist mängimist ning palju häid emotsioone!