Rekord! Eestlane võitis 6,5 miljonit : Imeline lotoõnn pärast eitavat vastust kodulaenule

4. juunil 2021 püstitati uus Eesti slotivõitude rekord: 30-aastane eestlane võitis Optibetis üheainsa keerutusega ei rohkem ega vähem kui 6 597 136 eurot. Keri artikkel lõpuni ning näed ka õnneliku keerutuse videot!

Rekord tuli Mega Moolah mängus, kus eestlane võitis 6,5 miljonit

Rekord tuli suurimas jackpot-mängus

Eestlase poolt saadud võit oli märkimisväärne maailma mastaabis. Esiteks oli see väga suur, teiseks aga saadud suurimate Jackpottidega slotimängus Mega Moolah. Selle võidu saamise keskmine tõenäosus on seejuures kõigest üks 185 miljoni vastu!

Mega Moolah’s (ning teistes sama süsteemi kasutavates mängudes, mis võimaldavad saada tõepoolest miljonäriks vaid 10 sendiga) on neli erinevat Jackpotti, millest suurim (Mega) alati vähemalt MILJON eurot. Tegemist on üsna vana mänguga, mis loodi muide juba 2006. aastal. Nende 15 aasta jooksul on Mega Jackpoti tabatud 70 korral, suurimaks võiduks maailmarekordiline 19,4 miljonit. Eestlased ühtegi Mega Jackpoti seni saanud ei ole, küll on aga mõnel korral saadud pihta suuruselt teisele Jackpotile.

Rekordvõit pärast eitavat vastust kodulaenule!

Kes on õnnelik võitja? 30-aastane Soomes resideeruv eestlane, kes tegi Jackpoti saamiseks 3,75 eurose panuse. Jah, tegemist on küll pealtnäha suhteliselt suure panusega (maksimum on muide 6,25 eurot), kuid enda sõnul oli mees pannud sel õhtul mängu vaid napid 30 eurot ning tegemist pole kuigi regulaarse mängijaga.

Kas võit tuli õigel ajal? Kindlasti, sest meie loo kangelane oli just saanud eitava vastuse kodulaenu taotlusele, kuid nüüd saab ta oma unistuste kodu ilma mingite probleemidega valmis ehitada ja soovi korral garaaži ka Ferrari või Lamborgini muretseda.

Eesti ajaloos on saadud üks veelgi suuremgi võit, nimelt andis Vikinglotto mullu ühe koguni 10,8 miljoni eurose võidu. Online-slottide senine rekord kuulus seni aga Pafile, kus Eesti naine võitis 3,68 miljonit mängus Hall of Gods. Ka see oli täiesti erakordne võit. Seda põhjusel, et hitt saadi minimaalse, vaid 0,20 € panusega.

Selliseid imesid on Optibet pakkunud ka varem ning nagu ajalugu näitas – sündis ka tulevikus. Meie lehelt leiad kõik Eesti suurimad lotovõidud.