Rekord! Eestlane võitis 6,5 miljonit : Imeline lotoõnn pärast eitavat vastust kodulaenule

4. juunil 2021 püstitati uus Eesti slotivõitude rekord: 30-aastane eestlane võitis Optibetis üheainsa keerutusega ei rohkem ega vähem kui 6 597 136 eurot. Jah, sa lugesid õieti – üle kuue ja poole miljoni – see on lausa erakordne lotoõnn. Keri artikkel lõpuni ning näed ka õnneliku keerutuse videot!

Jackpot-ratas Mega Moolah slotimängus

Rekord sai tulla vaid mängus Mega Moolah

Tegemist on märkimisväärse võiduga ka maailma mastaabis, sest õnnelik keerutus suurimate Jackpottidega slotimängus Mega Moolah. Selle võidu keskmine tõenäosus on seejuures kõigest üks 185 miljoni vastu!

Mega Moolah’s (ning teistes sama süsteemi kasutavates mängudes, mis võimaldavad saada tõepoolest miljonäriks vaid 10 sendiga) on neli erinevat Jackpotti, millest suurim (Mega) alati vähemalt MILJON eurot. Mega Moolah slotimäng loodi 2006. aastal ning 15 aasta jooksul on Mega Jackpoti tabatud 70 korral, suurimaks võiduks maailmarekordiline 19,4 miljonit. Eestlased ühtegi Mega Jackpoti seni saanud ei ole, küll on aga mõnel korral saadud pihta suuruselt teisele Jackpotile.

Erakordne lotoõnn … pärast eitavat vastust kodulaenule!

Kes on õnnelik võitja? 30-aastane Soomes resideeruv eestlane, kes tegi Jackpoti saamiseks 3,75 eurose panuse. Jah, tegemist on küll pealtnäha suhteliselt suure panusega (Mega Moolah maksimum on muide 625 eurot), kuid enda sõnul oli mees pannud sel õhtul mängu vaid napid 30 eurot ning tegemist pole kuigi regulaarse mängijaga.

Kas võit tuli õigel ajal? Kindlasti, sest meie loo kangelane oli just saanud eitava vastuse kodulaenu taotlusele, kuid nüüd saab ta oma unistuste kodu ilma mingite probleemidega valmis ehitada ja soovi korral garaaži ka Ferrari või Lamborgini muretseda.

Eesti ajaloos on saadud üks veelgi suuremgi võit, nimelt andis Vikinglotto mullu ühe koguni 10,8 miljoni eurose võidu. Online-slottide senine rekord kuulus aga Pafile, kus üks noor Eesti neiu sai imelise 3,68 miljoni eurose võidu mängus Hall of Gods, seda kusjuures minimaalse, vaid 0,20 € panusega.

Vahel imed sünnivad. Meie lehelt leiad korraliku ülevaate Eesti suurimatest slotivõitudest.

Loe ka neid artikleid