Optibet bänner

Rekord! Eestlane võitis 6,5 miljonit

4. juunil 2021 püstitati uus Eesti slotivõitude rekord: 30-aastane eestlane võitis Optibetis üheainsa keerutusega ei rohkem ega vähem kui 6 597 136 eurot. Jah, sa lugesid õieti – üle kuue ja poole miljoni!

Tegemist on märkimisväärse võiduga ka maailma mastaabis, sest õnnelik keerutus suurimate Jackpottidega slotimängus Mega Moolah. Selle võidu keskmine tõenäosus on seejuures kõigest üks 185 miljoni vastu!

Mega Moolah’s (ning teistes sama süsteemi kasutavates mängudes) on neli erinevat Jackpotti, millest suurim (Mega) alati vähemalt MILJON eurot. Mega Moolah slotimäng loodi 2006. aastal ning 15 aasta jooksul on Mega Jackpoti tabatud 70 korral, suurimaks võiduks maailmarekordiline 19,4 miljonit. Eestlased ühtegi Mega Jackpoti seni saanud ei ole, küll on aga mõnel korral saadud pihta suuruselt teisele Jackpotile.

Kes on õnnelik võitja? 30-aastane Soomes resideeruv eestlane, kes tegi Jackpoti saamiseks 3,75 eurose panuse. Jah, tegemist on küll pealtnäha suhteliselt suure panusega (Mega Moolah maksimum on muide 625 eurot), kuid enda sõnul oli mees pannud sel õhtul mängu vaid napid 30 eurot ning tegemist pole kuigi regulaarse mängijaga.

⇪ VÕTA OPTIBETIS 1000 € BOONUS!Naudi Eesti parimat mängude valikut!

Kas võit tuli õigel ajal? Kindlasti, sest meie loo kangelane oli just saanud eitava vastuse kodulaenu taotlusele, kuid nüüd saab ta oma unistuste kodu ilma mingite probleemidega valmis ehitada ja soovi korral garaaži ka Ferrari või Lamborgini muretseda. See oligi tõeline lotovõit!

Eesti ajaloos on saadud üks veelgi suuremgi võit, nimelt andis Vikinglotto mullu ühe koguni 10,8 miljoni eurose võidu. Online-slottide senine rekord kuulus aga Pafile, kus üks noor Eesti neiu sai imelise 3,68 miljoni eurose võidu mängus Hall of Gods, seda kusjuures minimaalse, vaid 0,20 € panusega.

Vahel imed sünnivad. Meie lehelt leiad korraliku ülevaate Eesti suurimatest slotivõitudest.

Loe ka neid artikleid

Eesti kasiinode sisukaim teejuht: uudised, tasuta spinnid ja parimad online kasiino mängud

Kasiino21.com töötab selle nimel, et olla Eesti põnevaim kasiinodest kirjutav veebileht. Me ei tegele ainult tasuta spinnide, kasiinoboonuste ning veebikasiinode reklaamiga, vaid kirjutame ka maailma ning Eesti suurimatest kasiinodest, hasartmänge pakkuvatest ettevõtetest ja mängutootjatest, kasiinode töötajatest ning põnevatest inimestest, keda võib kasiinodes kohata. Me toome Sinuni ka valiku tõeliselt headest kasiinopakkumistest, mis teevad mängimise slottidel ning laudades eriti nauditavaks.

 

Meie eestlastest koosnev meeskond peab alati silmas oma lugejate kasu, mistõttu kirjutame valikuliselt ka spordiennustusest ja pokkerist ning meie veebilehelt võib leida bingo ja loto artikleid. Tähelepanu leiavad suured elumuutvad võidud kasiinodes, kihlvedudes ja pokkeris, iseäranis aga diilid, mis võimaldavad saada tasuta raha, tasuta spinne või boonuseid, mida antakse kohati isegi ilma sissemakseta.

 

Kasiino21.com ei ole hasartmängude korraldaja ega vastuta meie lehel reklaamitavate ettevõtete tegevuse eest. Meie veebilehel paiknevad lingid suunavad Su edasi vastava online-kasiino veebilehele, kust leiad kogu vaja info ning kampaaniate tingimused.

Mängi vastutustundlikult

Kasiino21.com avaldab ainult Eestis litsentseeritud kasiinode reklaame, kus võidetud raha on tulumaksuvaba. Ära mängi kasiinodes raha teenimise eesmärgil ning arvesta, et Sa võid panustatud raha kaotada. Samuti ole teadlik sellest, et hasartmängud võivad põhjustada sõltuvust. Probleemide korral määra endale kaotuse limiidid ning kaalu enesevälistust või asjatundjatelt abi otsimist. Turvalist mängu!