Eesti spordiennustuse rekordid

Eesti spordiennustus on täis uskumatuid rekordeid, mille autoriteks pole mitte sportlased, vaid täiesti tavalised Eesti inimesed, kes sporti vaatavad.

Spordi panustamise rekordid Eestis, panustamine Coolbetis

Spordiennustuse ajalugu on tõenäoliselt sama pikk kui spordil endal. Ikka on ju spordisõbrad armastanud ennustada seda sportlast või meeskonda, kes nende hinnangul konkurentidele ära teeb. Igal võistlusel on omad favoriidid, võimalikud üllatajad ning autsaiderid, kuid vähemalt teoreetilised võiduvõimalused on tegelikult ju neil kõigil.

Kui Eesti suurimad lotovõidud (sh. kasiinovõidud) on saadud tänu õnnelikele juhustele ning pokkeriga on teenitud miljoneid eelkõige tänu tugevale tööle, siis kuidas on saadud suurimad spordivõidud?

Üllatused ja veelkord üllatused

Selleks, et spordiennustusega palju raha võita, tuleb osata näha ette midagi sellist, mida teised (sh. kihveokontorid) peavad ilmvõimatuks.

Tõenäoliselt meenub igale vutifännile Leicester City 2016. aasta triumf Inglise Premier liigas. Eelmisel hooajal oli Leicester õnnega koos, et üldse kõrgliigasse püsima jäi ning nende võiduvõimalusi hinnati kohati vaid tõenäosusega 1:5000 vastu. Ühesõnaga – Leicesteri tiitlivõit tundus umbes sama ebareaalsena kui see, et Eestist saab järgmine jalgpalli maailmameister…

Paraku sepistati Inglise liiga ajaloo suurim üllatus ning nii mõnigi “püstihull”, kes julges enne hooaja algust sellele panuse teha, sai üleöö korraliku rahasüsti.

Küllap meenub igaühele mõni teinegi sensatsioon maailma spordi ajaloos – olgu selleks siis näiteks Kreeka 2004. aasta Euroopa meistritiitel, USA hokikoondise 1980. aasta olümpiavõit, legendaarse Muhhamad Ali tagasitulek või löök, millega Buster Douglas 1990. aastal võitmatu Mike Tysoni põrandale saatis.

⇪ ALUSTA KOBEDA BOONUSEGA UNIBETI SPORDIENNUSTUSESJälgi tasuta maailma suurimate spordivõistluste otseülekandeid

Üksikpanustega rikkaks ei saa

Ühekordsete panustega miljonäriks saamine pole siiski tõenäoline, sest panuste suurused on enamasti limiteeritud ning üksikpanuste koefitsiendid pole ka ulmeliselt kõrged. Eesti kihlveokontoritest leiab harva 500-st kõrgemaid koefitsiente ning nende taga on enamasti juba täiesti absurdsed tulemused.

Reaalsuses saadakse suured võidud … suurte panustega. Näiteks panustatakse 10 000 eurot mõnele Meistrite Liiga mängule koefitsiendiga 4.0 ning õnnestumise korral võidetakse 40 000 eurot. Seejuures … mis seal salata … võetakse ka üsna korralik risk.

Aga on teinegi võimalus sinilindu püüda ning selleks sobivad ka väga pisikesed panused.

Kombopanused – kas ainult hulludele?

Lisaks üksikpanustele on aga spordiennustuses olemas ka kombopanused. See tähendab panustamist ühe piletiga mitmele spordisündmusele. Iga õnnestumise korral koefitsiendid korrutatakse, kuid üheainsa eksimuse korral kaotab kogu pilet. Kombopiletis peab olema vähemalt kaks erinevat, üksteist välistavat tulemust.

Näiteks panustab mängija 2021. aasta veebruaris 10 eurot sellele, et 1) Madridi Real võidab järgmises vutilahingus Barcelonat koefiga 2,50, 2) Leedu alistab korvpalli Eesti koefiga 1.20 ja 3) Järgmiseks Eesti presidendiks valitakse Jüri Ratas koefiga 6.0. Kui see kõik peaks tõeks osutuma, teenib meie kangelane 180 eurot (2,5 x 1,2 x 6,0). Kui Jüri Ratasel peaks aga kasvõi üks hääl puudu jääma, siis kaotab kogu pilet (10 eurot) ka juhul kui esimesed kaks sündmust täppi lähevad.

Miks kombopanuseid üldse tehakse? Eks ikka selleks, et väikese panusega suurelt võita. Pole haruldane, et mängija kombineerib ühte piletisse 10 või isegi 15 erinevat spordisündmust. Ja on küllaga näiteid sellest, kuidas esmaspilgul hullumeelsena tunduvad panused tõesti ka pihta lähevad!

Eesti poksifänn võitis 230 000 eurot!

2017. aasta septembris tegi üks Unibeti Eesti klient 300-eurose kombopanuse 12 poksimatši tulemusele. Seejuures panustas ta 11 juhul favoriidile ning võttis vaid ühel korral teadliku riski, panustades viigile Gennadi Golovkini ja Canelo Alvareze vahelises keskkaalu tiitlimatšis. Olgu mainitud, et viik on poksis tõepoolest üsna harukordne sündmus.

“Kõik minu prognoosid põhinesid põhjalikul analüüsil, mistõttu ei tulnud ka edu niivõrd suure üllatusena,” jäi võitja enesekindlaks. Ka Unibeti esindaja tõdes toona, et tegemist oli ühe intrigeerivaima võiduga enam kui 14 miljonit klienti teenindava Unibeti ajaloos. Absoluutset rekordit eestlane siiski ei püstitanud, sest sellega sai hakkama üks Norra vutifänn, kes pani 2015. aastal pihta nelja vutimatsi täpse tulemuse ning tegi ühest kroonist (!) nelisada tuhat!

90 sendist 98 099 eurot!

2020. aasta oktoobris šokeeris Coolbeti kihlveokontorit üks Eesti jalkasõber, kes tegi kõigest 90 sendiga kombopanuse, millesse oli kombineeritud 12 vutimatši.

Sel korral ei võetud sisuliselt ühtegi suuremat riski, sest kõrgeim valikus olnud koefitsient oli kõigest 4.70. Oluline on ka märkida, et valikusse olid võetud vaid UEFA Meistrite Liiga ning Inglise liiga kohtumised ehk tehtud igas mõttes loogilised ja populaarsed valikud.

Järeldus

Kombopanuse tegemine on sisuliselt samaväärne lotopileti ostmisega. Ükskõik kui tark sa vastaval spordialal ka ei oleks, on juhuse osakaal ikkagi väga suur ning ei maksa varjata ka tõsiasja, et lõviosa kombopanustest kaotab.

Samas võimaldavad kombopanused jällegi üsna väikese raha eest suurt Jackpoti püüda ning pakuvad spordisõbrale palju põnevust ning erutust. Niikaua kui jätkub pealtnäha hullumeelsete panuste tegemine, ei jää tulemata ka hullumeelsed võidud!

Loe ka neid artikleid

Eesti kasiinod – uudised, tasuta spinnid, boonuskoodid ja parimad online kasiino mängud

Sellelt lehelt leiad alati värske ning kontrollitud info Eesti kasiinode kohta, sealhulgas (sissemakseta) tasuta spinnid, boonuskoodid, kasiinode sõltumatud ülevaated ja mängude tutvustused. Samuti saad vastused küsimustele, kuidas kasiinos võita või spordiennustuse ja pokkeriga raha teenida. Me kirjutame ausalt elumuutvatest jackpottidest ning Eesti mängijate suurimatest lotovõitudest.

 

Lisaks kasiino pakkumistest kirjutamisele loob Kasiino 21 ka palju muud sisu. Sa leiad siit põnevat lugemist live-kasiinodest, hasartmänguärist, mängutootjatest, bingost, kasiinode töötajatest ning põnevatest inimestest, keda võib kasiinodes kohata. Aga me ei varja ka liigse ja kontrollimata mängimisega kaasnevat probleemi, milleks on hasartmängusõltuvus. Abi saamiseks pöördu Hasartmängusõltuvuse Nõustamiskeskusesse või helista 15410.

 

Seda lehte pole loonud mõni suvaline (välismaine) reklaamiagentuur, vaid tavalised Eesti mängijad, kes ka ise meie lehel reklaamitavates kasiinodes mängivad. Nii võid leia meie lehelt palju unikaalseid pilte slottidest ja kasiino võitudest, mis kõik väiksestele panustele mängides reaalselt saadud!

 

Pane tähele, et Kasiino 21 ei ole hasartmängude korraldaja ega vastuta meie lehel reklaamitavate ettevõtete tegevuse eest (loe siit täpsemalt vastutuse kohta). Meie veebilehel paiknevad lingid suunavad Su edasi vastava online-kasiino veebilehele, kust leiad kogu vaja info ning kampaaniate tingimused. Me hindame sinu privaatsust (klikka, et avada meie privaatsuspoliitika).

Mängi vastutustundlikult

Me austame Eesti seadusi ning reklaamime ainult Eestis litsentseeritud kasiinode reklaame, kus võidetud rahalt pole vaja tasuda tulumaksu. Ära mängi kasiinodes raha teenimise eesmärgil ning arvesta, et Sa võid panustatud raha kaotada. Samuti ole teadlik sellest, et hasartmängud võivad põhjustada sõltuvust. Probleemide korral määra endale kaotuse limiidid ning kaalu enesevälistust või asjatundjatelt abi otsimist. Soovime sulle turvalist mängimist ning palju häid emotsioone!