GGPoker sobib igale pokkerimängijale. Kuidas mängida maailma suurimas pokkerivõrgustikus?

GGPoker ning samanimeline GG Poker võrgustik tulid turule 2017. aastal. Siis uskusid vaid vähesed, et vaid mõne aastaga saab sellest maailma suurim online-pokkerikeskkond.

GGpoker pakub oivalisi mänguvõimalusi pokkerisõpradele

GGPoker pole ainult asiaatidele

Kui veel 2017. aastal tundus PokerStarsi juhtpositsioon vankumatu, sest pikki aastaid polnud ükski konkurent jõudnud isegi mitte ligilähedaselt nende numbriteni, millega Pokerstars uhkeldas. Samas muutis see Pokerstarsi mugavaks ning üleolevaks, ka Eestist kadusid aegamööda nii kohalikud eestvedajad kui ka klienditeenindus ning mis veelgi hullem – Eesti ning teised Baltimaad liigitati tinglikult suisa Venemaa alla kuuluvaks.

GGPoker tegi kohe alguses ühe erakordselt mõistliku sammu ning suunas oma fookuse Aasiasse. Just asiaadid on ju kõige sõgedamad gamblerid maailmas! Hiinas on kasiinod täiesti keelatud, sest muidu mängiks vist kõik hiinlased oma palga esimesel päeval maha. Nii saab ametlikult mängida vaid Macaus, kuid sinnagi ei pääse päris niisama.

Tänu asiaatidele muutusid mängud GGPoker võrgustikus pokkerimängijate keeli “kergelt biiditavaks” ning peagi täitus GGPoker mujalt maailmast pärit mängijate hordidega. Sellest hoolimata oli GG-võrgustikus (tähelepanu, et GGPoker ja GG-võrgustik ei ole sama asi!) endiselt lihtsam ellu jääda kui näiteks PokerStarsis.

GG kiire kasv

GGPoker jätkas uhkelt kasvamist, muuhulgas värvati oma tiimi ka endine PokerStarsi nr. 1 esindusisik ning maailmakuulus pokkerimängija Daniel Negreanu. Nagu sellest oleks veel vähe, muutus GG-võrgustik 2020. aastal ka pokkeri MM-i (WSOP Online) korraldajaks ning võimaldas muuhulgas ka eestlasel Ranno Sootlal kuldse käevõru hankida.

GGPoker on igati kaasaegne pokkerituba, kus on nii maailma kõrgeimad mängud, tohutu valik boonuseid kui ka kõik “kellad ja viled”, mis mängimise põnevaks muudavad. 2022. aasta maiks on GGPoker Pokerscout andmetel kindlalt PokerStarsist möödas. Seal on nii turniiride kui rahalaudade mängijaid.

⇪ OLED EESTI MÄNGIJA!? VALI GG-S MÄNGIMISEKS OLYBETI POKKERITUBA!

GG Poker võrgustikku pakub Eestis vaid üks ettevõte

GG-võrgustik jõudis Eestisse 2019. aastal tänu Optibetile. Siiski ei jätkunud nende partnerlus üle aasta, kuna tolleks ajaks oli Partypokeri omanikfirma Entain juba Optibeti sihikule võtnud ning mõistagi nähti Optibeti edasist tulevikku just Partypoker võrgustikus. GG-võrgustik pidas läbirääkimisi kõikide Eesti tubadega, kes olid sunnitud tegevuse lõpetanud MPN-ist lahkuma, sõlmides lõpuks diili Olybetiga.

See tähendab, et juhul kui oled Eesti resident, siis saad mängida GG-võrgustikus vaid läbi Olybeti pokkeritoa. Õnneks on Olybeti näol tegemist väga korraliku ning ka kõige nõudlikuma pokkerimängija soovidele vastav teenusepakkujaga, lisaks ootab Olybeti uusi mängijaid maailma lihtsaim tasuta raha pakkumine.  Tänu otsesele seotusele Olympic Casinoga võimaldab OlyBet Poker mitte ainult osaleda maailma suurimates mängudes, vaid ka võita pileteid kohalikele üritustele ning võtta osa eksklusiivsetest freerollidest (tasuta turniiridest).

GG Network võrgustiku lobby

GG Poker Soomes

Kuna meie lehel külastajate seas on ka soomlasi ja Soome residente, siis anname neile teada, et Olybetis ei võeta Soome mängijaid alates sellest aastast enam vastu sel suunal ollakse lausa erakordselt tundlikud. Igasugune soomekeelne reklaam, nii kaudne kui otsene on rangelt keelatud. Tõenäoliselt on Olybeti eesmärgiks ühel hetkel legaalselt Soome turule tulla, kuid see võib aasta või isegi rohkem aega võtta.

Mida peaksid aga soomlased tegema? Näiteks mängima GGPoker.com lehel. Hetkel võime täie kindlusega väita, et GGPoker tunnistab nii uusi kui olemasolevaid Soome mängijaid ning miks mitte kasutada pokkeri mängimiseks just võrgustiku lipulaeva.

⇪ OLED SOOME MÄNGIJA!? EELISTA SUURIMAT GGPOKER SAITI!