Kolm parimat internetikasiinot kraabi ja võida mängude mängimiseks Eestis

Kraabi ja võida mänge pakuvad Eesti Loto kõrval ka netikasiinod. Millised on need kolm parimat mängukohta Eestis, kust osta nn. kraabi ja võida pileteid?

Kraabi ja võida : milliseid mänge ja kus tasuks Eestis mängida

Kraabi ja võida mängud internetis

2023. aastaks pole kraabi ja võida piletid ehk kraapekaardid küll nii populaarsed kui slotimängud, kuid neid pakuvad siiski paljud online kasiinod. Kui sa tahad neid aga mängida, siis julgeme soovitada järgmiseid online-kasiinosid.

1. Posido

Posido online-kasiinos on väga korralik kraapekaartide valik. 2023. aasta alguse seisuga on seal esindatud koguni 17 erinevat mängu. Paistab, et nii palju mänge ei paku ükski konkurent. Valdavalt on esindatud Hacksaw Gaming, vähemal määral ka Playtech. Kõiki mänge saab proovida ka demorežiimis ning nende leidmiseks sisesta otsinguribale sõna “scratch”.

2. Paf ja X3000

Kuigi Paf ja X3000 ei paku arvuliselt nii palju erinevaid mänge kui näiteks Posido, on seal jällegi mitmeid ekslusiivseid mänge. Näiteks Rampen Rytmikas Riemuriihi Scratch, Cash & Carry Scratch või Double Joker Poker Scratch. Poolte kraabi ja võida mängude tootjaks on aga Gamevy, kelle kraapekaarte pakuvad ka konkurendid.

3. OlyBet

Kolmanda kasiinona tasuks kindlasti kaaluda ka OlyBeti. Erinevaid mänge on võrdlemisi palju ning nende leidmine võrdlemisi mugav. Selleks tuleb avada kategooria “KASIINOD > LOTERIID”. Seal on ka mõnes bingo-, mini- ja lotomängud, kuid muljetavaldav kogus erinevaid kraapekaarte.

Eesti Loto kraabi ja võida mängud

Kraabi ja võida tüüpi mänge pakub mõistagi ka Eesti Loto. Paraku ei saa neid osta Eesti Loto kodulehelt, vaid tuleb minna mõnda müügipunkti, näiteks tanklasse. Eesti Loto kraabi ja võida mängude eeliseks on eestikesksus, suurimaks miinuseks aga madal võiduprotsent. Eriti võrreldes internetis pakutavate kraapekaartidega.

Eesti Loto poolt pakutavad kraabi ja võida tüüpi mängud

Tasuta kraabi ja võida mängud

Kraabi ja võida mänge pakuvad kampaania korras ka teised ettevõtted, kes muidu ei tegele hasartmängude korraldamisega. Nendeks võivad olla näiteks kütusemüüjad (Circle K), kaubandusketid või transpordiettevõtted. Sel juhul peavad aga kraapekaardid olema tasuta, sest vastasel juhul oleks tegemist hasartmängu korraldamisega.

Kui säärase kampaania auhinnafondi suurus on üle 10 000 euro, peab see olema registreeritud Maksu- ja Tolliametis kui kaubanduslik loterii.