Kanuuna ülevaade : Uus kiirkasiino, mis pakub 200 tasuta spinni väga headel tingimustel

Kanuuna on Soome taustaga Eestis tegutsev 2021. aastal loodud kiirkasiino, mis pakub oma uutele mängijatele 200 tasuta spinni väga headel tingimustel!

Kanuuna on suunatud Soome ning Eesti turule ning kuulub Küprosel registreeritud ettevõttele 1UP Services Ltd. Kanuuna on kaasaegne mängukoht, mis kasutab Pay N Play kontseptsiooni (see tähendab kiireid sisse- ja väljamakseid ning kontot pole vaja luua).

Oma uusi mängijaid premeerib Kanuuna koguni 200 TASUTA SPINNIGA, mille saamiseks tuleb vaid teha oma esimene vähemalt 20-eurone sissemakse. Tasuta spinnidega saadud võitudele ei rakendu mingeid täiendavaid läbimängimise nõudeid!

⇪ VÕTA KOHE OMA 200 TASUTA SPINNI! Mängi ilma kontota ning naudi ülikiireid makseid!

Kanuuna boonuskood – pole vaja kasutada

Kanuuna uue mängija 200 tasuta spinni saamiseks pole vaja kasutada boonuskoodi. On võimalik, et Kanuuna võib korraldada või vahendada eripakkumisi, milles osalemiseks tuleb siiski sisestada ka boonuskood. Sel juhul leiad selle Kanuuna veebilehelt vastava pakkumise juurest.

Kanuuna pakub üle 2000 slotimängu

Kanuuna online kasiinos on esindatud üle 50 mängutootja ning erinevaid mänge on tõesti väga palju – üle 2000! Mõistagi on olemas kõikide maailma tuntuimate tootjate suurimad hitid, kuid nii mõnigi selline mäng, mida keegi teine Eestis ei paku. Mängud on hästi leitavad, siiski tuleb arvestada, et Kanuuna veebilehelt võib leida ka mõningaid soomekeelseid kategooriaid ning kirjeldusi, mida pole veel jõutud ära tõlkida. Õnneks pole eestlastel neist aga raske aru saada.

Lisaks slottidele on Kanuunas esindatud ka lauamängud, mõned kohesed mängud nagu Aviator ning Evolution Gaming ja Pragmatic Play live-kasiino mängud.

Kanuuna online-kasiino kuvatõmmis

Kanuuna püsikliendi boonused

Kanuuna püsikliendiprogramm põhineb mängijate tasustamisel nende aktiivsusele vastavalt ning personaalsele VIP-programmile. Sa alustad mängimist tasemelt 1 ning kui piisavalt aktiivselt mängid, siis tõused aina kõrgemale. Kui jõuad järgmisele tasemele, siis teenid tasuta spinne.

Eriti aktiivsed mängijad lülitatakse personaalsesse VIP-programmi ning neid ootavad isiklikud eripakkumised ning VIP-hüved otse kasiino juhtkonnalt. Vahel korraldab Kanuuna ka üldisi kampaaniaid erinevates slotimängudes.

Kanuuna väljamaksed käivad läbi Zimpleri

Kanuunas käib arveldamine läbi Rootsis loodud Zimpler makselahenduse, mis on analoogne Trustlyle ning disainitud just mobiilikasiinode tarbeks. See garanteerib kiired sisse- ja väljamaksed nii LHV, Swedbank, SEB kui Luminori klientidele ning pole vaja läbida tüütut isikutuvastamise protseduuri.

Kanuuna mobiiliversioon pakub head mängukogemust

Kanuuna on kaasaegne mängukoht ning hästi teadlik sellest, et väga suur osa mängijatest teeb seda läbi oma nutiseadme. Nii vastab ka Kanuuna mobiiliversioon kõikidele ootustele ning pakub head mängukogemust.

Kanuuna klienditeenindus läbi e-maili ja chati

Kanuuna teenindab oma kliente läbi live-chati ning e-maili support@kanuuna.com.

Kas Kanuuna kasutab Trustly makseid?

Ei, Kanuuna kasutab Zimperit, mis on sisuliselt Trustly analoog.

Millal Kanuuna asutati?

2021. aastal. Samal aastal litsentseerit ettevõte ka Eestis.

Kas Kanuunasse saab helistada?

Kahjuks mitte, küll aga töötab Kanuuna klienditugi nii läbi e-maili kui chati.

Kanuuna lühikokkuvõte ja kontaktid

Loe ka neid artikleid