Eesti suurim online bingo võit tuli kõigest 2-eurose piletiga. Mida võitja rahaga teeb?

Küllap tahaks igaüks meist hõisata “Bingo” ning seada sammud kassa suunas, et oma bingo võit vastu võtta. Nii tegi 2019. aasta augustis ka üks Eesti naismängija, kes võitis Pafis 156 813 eurot. Teadaolevalt on see ka Eesti suurim bingovõit internetis.

Menukas Bingo Variant Pafi online-kasiinos

Bingo võit tuli kõigest 2-eurose piletiga

Meie kangelanna pani mängu kõigest 2 eurot, ostes Bingo Variant Touch pileti. Selles mängus läks jagamisele 53 erinevas suuruses “tavavõitu” kogusummas 3724 eurot, kuid viimaks kukkus ära ka Jackpot, mis oli juba õige kõrgele kerkinud.

⇪ NAUDI PARIMAID BINGOMÄNGE PAFIS Saa Pafis konto loomise eest 100 tasuta spinni ilma võitude läbimängimise nõudeta!

Bingovõit kulub korteri renoveerimisele

Õnnelik võitja tunnistas, et ta oli alguses äärmiselt üllatunud, kuid tunneb end väga hästi. Hiigelvõidu plaanis naine kulutada korteri renoveerimisele ning võib-olla ka reisimisele, osa summast lubas ta aga oma kahele lapsele jätta.

Pafile on bingo tõeliseks südameasjaks ning bingomängude arendusega on tegeletud juba aastaid. Pafis saab mängida bingot ka saarte ja Võru murret rääkivate saatejuhtidega, samuti saab valida sobiva mängujuhi ning kolme erineva kirjakeele vahel.

Oma olemuselt on eelpool mainitud bingovõit klassikaline lotovõit, mis põhines täielikult juhusel. Selles mängus läheb igast ostetud bingopiletist väike osa Jackpot fondi ning ühel hetkel saab üks õnnelik mängija selle Jackpoti ka kätte.

Nagu lugeda võite, läks vaja üsna väikese maksumusega piletit ning kõvasti õnne. Keskmiselt saadakse Pafi bingotoas igal aastal 3-4 kuuekohalist bingovõitu, mis näitab et online-bingo on väga populaarne ning seda ei mängi ainult Skandinaavia pensionärid, vaid ka paljud eestlased.

Loe ka neid artikleid