Eesti suurim bingo võit internetis

Küllap tahaks igaüks meist hõisata “Bingo” ning seada sammud kassa suunas, et oma bingo võit vastu võtta. Nii tegi 2019. aasta augustis ka üks Eesti naismängija, kes võitis Pafis 156 813 eurot. Teadaolevalt on see ka Eesti suurim bingovõit internetis.

Menukas Bingo Variant Pafi online-kasiinos

Meie kangelanna pani mängu kõigest 2 eurot, ostes Bingo Variant Touch pileti. Selles mängus läks jagamisele 53 erinevas suuruses “tavavõitu” kogusummas 3724 eurot, kuid viimaks kukkus ära ka Jackpot, mis oli juba õige kõrgele kerkinud.

Bingo võit kulub korteri renoveerimisele

Õnnelik võitja tunnistas, et ta oli alguses äärmiselt üllatunud, kuid tunneb end väga hästi. Hiigelvõidu plaanis naine kulutada korteri renoveerimisele ning võib-olla ka reisimisele, osa summast lubas ta aga oma kahele lapsele jätta.

Pafile on bingo tõeliseks südameasjaks ning bingomängude arendusega on tegeletud juba aastaid. Pafis saab mängida bingot ka saarte ja Võru murret rääkivate saatejuhtidega, samuti saab valida sobiva mängujuhi ning kolme erineva kirjakeele vahel.

Oma olemuselt on eelpool mainitud bingovõit klassikaline lotovõit, mis põhines täielikult juhusel. Selles mängus läheb igast ostetud bingopiletist väike osa Jackpot fondi ning ühel hetkel saab üks õnnelik mängija selle Jackpoti ka kätte.

Nagu lugeda võite, läks vaja üsna väikese maksumusega piletit ning kõvasti õnne. Keskmiselt saadakse Pafi bingotoas igal aastal 3-4 kuuekohalist bingovõitu, mis näitab et online-bingo on väga populaarne ning seda ei mängi ainult Skandinaavia pensionärid, vaid ka paljud eestlased.

⇪ NAUDI PARIMAID BINGOMÄNGE PAFISSaa Pafis konto loomise eest 100 tasuta spinni ilma võitude läbimängimise nõudeta!

Loe ka neid artikleid

Eesti kasiinod – uudised, tasuta spinnid, boonuskoodid ja parimad online kasiino mängud

Sellelt lehelt leiad alati värske ning kontrollitud info Eesti kasiinode kohta, sealhulgas (sissemakseta) tasuta spinnid, boonuskoodid, kasiinode sõltumatud ülevaated ja mängude tutvustused. Samuti saad vastused küsimustele, kuidas kasiinos võita või spordiennustuse ja pokkeriga raha teenida. Me kirjutame ausalt elumuutvatest jackpottidest ning Eesti mängijate suurimatest lotovõitudest.

 

Lisaks kasiino pakkumistest kirjutamisele loob Kasiino 21 ka palju muud sisu. Sa leiad siit põnevat lugemist live-kasiinodest, hasartmänguärist, mängutootjatest, bingost, kasiinode töötajatest ning põnevatest inimestest, keda võib kasiinodes kohata. Aga me ei varja ka liigse ja kontrollimata mängimisega kaasnevat probleemi, milleks on hasartmängusõltuvus. Abi saamiseks pöördu Hasartmängusõltuvuse Nõustamiskeskusesse või helista 15410.

 

Seda lehte pole loonud mõni suvaline (välismaine) reklaamiagentuur, vaid tavalised Eesti mängijad, kes ka ise meie lehel reklaamitavates kasiinodes mängivad. Nii võid leia meie lehelt palju unikaalseid pilte slottidest ja kasiino võitudest, mis kõik väiksestele panustele mängides reaalselt saadud!

 

Pane tähele, et Kasiino 21 ei ole hasartmängude korraldaja ega vastuta meie lehel reklaamitavate ettevõtete tegevuse eest (loe siit täpsemalt vastutuse kohta). Meie veebilehel paiknevad lingid suunavad Su edasi vastava online-kasiino veebilehele, kust leiad kogu vaja info ning kampaaniate tingimused. Me hindame sinu privaatsust (klikka, et avada meie privaatsuspoliitika).

Mängi vastutustundlikult

Me austame Eesti seadusi ning reklaamime ainult Eestis litsentseeritud kasiinode reklaame, kus võidetud rahalt pole vaja tasuda tulumaksu. Ära mängi kasiinodes raha teenimise eesmärgil ning arvesta, et Sa võid panustatud raha kaotada. Samuti ole teadlik sellest, et hasartmängud võivad põhjustada sõltuvust. Probleemide korral määra endale kaotuse limiidid ning kaalu enesevälistust või asjatundjatelt abi otsimist. Soovime sulle turvalist mängimist ning palju häid emotsioone!