Legacy of Dead : milles seisneb “Surnute Raamatu” väikese venna omapära?

Legacy of Dead on tuntud Surnute Raamatu ehk Book of Dead’i “väikese vennana”. Ka Legacy of Dead on Eesti mängijate seas äärmiselt populaarne ning armastatud.

Legacy of Dead slotimängus võib mitu sümbolit laieneda

Legacy of Dead on ütlemata menukas

Legacy of Dead loodi 2020. aasta jaanuaris ehk “suurest vennast” üle kolme aasta hiljem. Sellest Play’ N Go mängust saigi oodatult suur hitt ning mõned väljaanded on valinud Legacy of Dead’i koguni “2020. aasta parimaks mänguks”.

Legacy of Dead on muidu tavaline “raamatu-tüüpi-slotikas”, kuid ühe olulise vimkaga. Raamat täidab siingi nii skätteri kui wildi rolli ning kolm raamatut vallandab tasuta keerutuste funktsiooni. See algab 8 tasuta spinniga ühe laieneva sümboliga. Kui boonusmängu jooksul peaks õnnestuma uuesti kolm raamatut saada, lisandub 8 tasuta keerutust. Kõik nagu ikka, eks?

Aga Legacy of Deadi omapäraks on just see, et täiendavate tasuta spinnide alguses valitakse ka täiendav laienev sümbol. See lisab mängule tublisti vunki ning suurendab võimalikke võite. Oma testmängus õnnestus meil näiteks saada 32 tasuta spinni, millest viimased 8 koguni nelja laieneva sümboliga. 316-kordne võit pole ju mitte paha. Aga kokku on mängus lisaks raamatule ju koguni 9 erinevat sümbolit.

Mängu kõrge võiduprotsent

Legacy of Dead’il on igati korralik 96,58-line RTP, mis on “suurest vennast” kõrgem. Maksimaalne võit ühe liini kohta on 5000-kordne. Soovi korral võid teha ka 1-sendiseid panuseid (ainult üks võiduliin), kuigi enamasti mängitakse ikkagi vähemalt 10-sendiste panustega. Suurim võimalik ühekordne panus on 100 eurot.

Legacy of Dead’il on mõnus graafika ning tehnilise kvaliteedi üle pole nurisemiseks põhjust. Raamatu-slotikatele omaselt on mängul kõrge volatiilsus, kuid boonusmänge päris lõpmatuseni ootama ei pea. Tõsi, osta neid kahjuks samuti ei saa.

Legacy of Dead on mängitav pea kõigis Eesti internetikasiinodes. Sa võid seda proovida näiteks ühes Eesti uusimas, Trickz kiirkasiinos. Loe ka “suure venna” ehk Book of Dead slotika kohta.

LEGACY OF DEAD MÄNGU KOKKUVÕTE

Mängu nimi: Legacy of Dead
Loodud: 2020
Mängutootja: Play’ N Go
Formaat: 5×3
Võiduliinide arv: 10
Ühe keerutuse maksumus: 0,01 € kuni 100 €
Maksimaalne võit: 5000x/ liini kohta
Keskmine tagasimakse: 96.58%
Volatiilsus: Kõrge