Eesti ehitaja võitis 7,2 miljonit eurot! Vaata VIDEOT erakordselt õnnelikust keerutusest!

Vaid kahekuulise pausi järel võitis juba teine Eesti ehitaja Mega Moolah’ suurim Jackpoti! Ulmeline 7 229 631 eurone võit õnnestus saada 2021. aasta augusti alguses. Loe artikkel lõpuni ning leiad ka video õnnelikust keerutusest!

Eesti ehitaja võitis Mega Moolah slotikal hiiglasiku Jackpoti

Supervõidu sai taas Eesti ehitaja

Tegemist on lausa uskumatu juhuste kokkulangevusega, sest Eestisse tuli ju ka eelmine rekord. Tuleb arvestada tõsiasjaga, et seda slotimängu mängib miljoneid inimesi üle maailma ning suurima võidu matemaatiline tõenäosus on kõigest üks 185 miljoni vastu.

Veelgi enam – sarnaselt juunile andis unistuste lotovõidu taakord Optibeti kasiino! Ja nagu sellestki poleks veel kõik, oli nüüdki võitjaks 30-aastane Eesti ehitaja! Erinev oli vaid panus. Varasema 3,75 euro asemel mängis meie tänane kangelane maksimaalse 6,25-eurose panusega.

Võidujärgses usutluses ei varjanud ka õnneseen ise, et luges omal ajal meediast uudist 6,5-miljonilise võidu kohta ning otsustas seejärel isegi proovida. “Sellist õnne ei osanud muidugi ette kujutada!” rõõmustas mees, kes plaanib oma erakordse võidu eest osta auto, maja ning üht-teist ka investeerida.

128 miljoni euro eest võite

Mega Moolah’i tootja Microgaming on ainuüksi sel aastal maksnud välja 128 miljoni euro eest võite ning vinge võidu saanud eestlane on võrgustiku 101. miljonär.

Kokkuvõttes on tegemist täiesti müstilise võiduga, millele ei leidu Eesti õnnemängude ajaloos vastast. Sellest imelisest lotovõidust on suurem vaid Vikinglotto 10,8 miljoni eurone võit. Kokku on kasiinomängud toonud Eestisse kolm miljonivõitu, lisaks kahele eelpool mainitud superhitile Optibetis on üks Eesti naine võitnud Pafis imelised, hittides samuti Jackpoti slotikal Hall of Gods, seda seejuures vaid 0,20 € panusega.

Optibetis saavad mängida kõik vähemalt 21-aastased Eesti elanikud. Tšekka järgi, mis on Optibet boonuskood ning kas seda peabki enam kasutama!