Eesti ehitaja võitis 7,2 miljonit eurot!

Eesti ehitaja oli tõeliselt õnnega koos! 2021. aasta augusti alguses langes taas slotimängude kuninga Mega Moolah suurim Jackpot, tuues meile rekordilise 7 229 631 eurose võidu! Loe artikkel lõpuni ning leiad ka video õnnelikust keerutusest!

Eestlane võitis 7,2 miljonit eurot Jackpot slotikal Mega Moolah

Tegemist on lausa uskumatu juhuste kokkulangevusega, sest Eestisse tuli ka eelmine Mega Moolah Jackpot. Tuleb arvestada tõsiasjaga, et Mega Moolah slotimängu mängib miljoneid inimesi üle maailma ning suurima võidu matemaatiline tõenäosus on kõigest üks 185 miljoni vastu.

Veelgi enam – sarnaselt juunile andis unistuste lotovõidu just Optibet! Ja nagu sellestki poleks veel kõik, oli nüüdki võitjaks 30-aastane Eesti ehitaja! Erinev oli vaid panus, varem 3,75 eurot, nüüd maksimaalne 6,25.

Eesti ehitaja sai inspiratsiooni eelmisest võidust

Võidujärgses usutluses ei varjanud ka õnneseen ise, et luges omal ajal meediast uudist 6,5-miljonilise võidu kohta ning otsustas seejärel isegi proovida. “Sellist õnne ei osanud muidugi ette kujutada!” rõõmustas mees, kes plaanib oma erakordse võidu eest osta auto, maja ning üht-teist ka investeerida.

Mega Moolah mängutootja Microgaming on ainuüksi sel aastal maksnud välja 128 miljoni euro eest võite ning vinge võidu saanud eestlane on võrgustiku 101. miljonär.

⇪ EESTI SUURIM SLOTIVALIK OOTAB SIND OPTIBETIS!Kliki siia konto avamiseks!

Kokkuvõttes on tegemist täiesti müstilise võiduga, millele ei leidu Eesti õnnemängude ajaloos vastast. Sellest imelisest lotovõidust on suurem vaid Vikinglottos saadud 10,8 miljoni eurone võit. Kokku on kasiinomängud toonud Eestisse kolm miljonivõitu, lisaks kahele Mega Moolah superhitile Optibetis on üks Eesti neiu võitnud Pafis imelised 3,68 miljoni eurot, hittides samuti Jackpoti slotikal Hall of Gods, seda seejuures vaid 0,20 € panusega.

Loe meie lehelt pikemat loetelu Eesti suurimatest slotivõitudest.

Loe ka neid artikleid

Eesti kasiinod – uudised, tasuta spinnid, boonuskoodid ja parimad online kasiino mängud

Sellelt lehelt leiad alati värske ning kontrollitud info Eesti kasiinode kohta, sealhulgas (sissemakseta) tasuta spinnid, boonuskoodid, kasiinode sõltumatud ülevaated ja mängude tutvustused. Samuti saad vastused küsimustele, kuidas kasiinos võita või spordiennustuse ja pokkeriga raha teenida. Me kirjutame ausalt elumuutvatest jackpottidest ning Eesti mängijate suurimatest lotovõitudest.

 

Lisaks kasiino pakkumistest kirjutamisele loob Kasiino 21 ka palju muud sisu. Sa leiad siit põnevat lugemist live-kasiinodest, hasartmänguärist, mängutootjatest, bingost, kasiinode töötajatest ning põnevatest inimestest, keda võib kasiinodes kohata. Aga me ei varja ka liigse ja kontrollimata mängimisega kaasnevat probleemi, milleks on hasartmängusõltuvus. Abi saamiseks pöördu Hasartmängusõltuvuse Nõustamiskeskusesse või helista 15410.

 

Seda lehte pole loonud mõni suvaline (välismaine) reklaamiagentuur, vaid tavalised Eesti mängijad, kes ka ise meie lehel reklaamitavates kasiinodes mängivad. Nii võid leia meie lehelt palju unikaalseid pilte slottidest ja kasiino võitudest, mis kõik väiksestele panustele mängides reaalselt saadud!

 

Pane tähele, et Kasiino 21 ei ole hasartmängude korraldaja ega vastuta meie lehel reklaamitavate ettevõtete tegevuse eest (loe siit täpsemalt vastutuse kohta). Meie veebilehel paiknevad lingid suunavad Su edasi vastava online-kasiino veebilehele, kust leiad kogu vaja info ning kampaaniate tingimused. Me hindame sinu privaatsust (klikka, et avada meie privaatsuspoliitika).

Mängi vastutustundlikult

Me austame Eesti seadusi ning reklaamime ainult Eestis litsentseeritud kasiinode reklaame, kus võidetud rahalt pole vaja tasuda tulumaksu. Ära mängi kasiinodes raha teenimise eesmärgil ning arvesta, et Sa võid panustatud raha kaotada. Samuti ole teadlik sellest, et hasartmängud võivad põhjustada sõltuvust. Probleemide korral määra endale kaotuse limiidid ning kaalu enesevälistust või asjatundjatelt abi otsimist. Soovime sulle turvalist mängimist ning palju häid emotsioone!