Eesti ehitaja võitis 7,2 miljonit eurot!

Eesti ehitaja oli tõeliselt õnnega koos! 2021. aasta augusti alguses langes taas slotimängude kuninga Mega Moolah suurim Jackpot, tuues meile rekordilise 7 229 631 eurose võidu!

Tegemist on lausa uskumatu juhuste kokkulangevusega, sest Eestisse tuli ka eelmine Mega Moolah Jackpot. Tuleb arvestada tõsiasjaga, et Mega Moolah slotimängu mängib miljoneid inimesi üle maailma ning suurima võidu matemaatiline tõenäosus on kõigest üks 185 miljoni vastu.

Veelgi enam – sarnaselt juunile andis unistuste lotovõidu just Optibet! Ja nagu sellestki poleks veel kõik, oli nüüdki võitjaks 30-aastane Eesti ehitaja! Erinev oli vaid panus, varem 3,75 eurot, nüüd maksimaalne 6,25.

Eesti ehitaja sai inspiratsiooni eelmisest võidust

Võidujärgses usutluses ei varjanud ka õnneseen ise, et luges omal ajal meediast uudist 6,5-miljonilise võidu kohta ning otsustas seejärel isegi proovida. “Sellist õnne ei osanud muidugi ette kujutada!” rõõmustas mees, kes plaanib oma erakordse võidu eest osta auto, maja ning üht-teist ka investeerida.

Mega Moolah mängutootja Microgaming on ainuüksi sel aastal maksnud välja 128 miljoni euro eest võite ning vinge võidu saanud eestlane on võrgustiku 101. miljonär.

⇪ EESTI SUURIM SLOTIVALIK OOTAB SIND OPTIBETIS!Kliki siia konto avamiseks!

Kokkuvõttes on tegemist täiesti müstilise võiduga, millele ei leidu Eesti õnnemängude ajaloos vastast. Sellest imelisest lotovõidust on suurem vaid Vikinglottos saadud 10,8 miljoni eurone võit. Kokku on kasiinomängud toonud Eestisse kolm miljonivõitu, lisaks kahele Mega Moolah superhitile Optibetis on üks Eesti neiu võitnud Pafis imelised 3,68 miljoni eurot, hittides samuti Jackpoti slotikal Hall of Gods, seda seejuures vaid 0,20 € panusega.

Loe meie lehelt pikemat loetelu Eesti suurimatest slotivõitudest.

Loe ka neid artikleid

Eesti kasiinode sisukaim teejuht: uudised, tasuta spinnid ja parimad online kasiino mängud

Kasiino21.com töötab selle nimel, et olla Eesti põnevaim kasiinodest kirjutav veebileht. Me ei tegele ainult tasuta spinnide, kasiinoboonuste ning veebikasiinode reklaamiga, vaid kirjutame ka maailma ning Eesti suurimatest kasiinodest, hasartmänge pakkuvatest ettevõtetest ja mängutootjatest, kasiinode töötajatest ning põnevatest inimestest, keda võib kasiinodes kohata. Me toome Sinuni ka valiku tõeliselt headest kasiinopakkumistest, mis teevad mängimise slottidel ning laudades eriti nauditavaks.

 

Meie eestlastest koosnev meeskond peab alati silmas oma lugejate kasu, mistõttu kirjutame valikuliselt ka spordiennustusest ja pokkerist ning meie veebilehelt võib leida bingo ja loto artikleid. Tähelepanu leiavad suured elumuutvad võidud kasiinodes, kihlvedudes ja pokkeris, iseäranis aga diilid, mis võimaldavad saada tasuta raha, tasuta spinne või boonuseid, mida antakse kohati isegi ilma sissemakseta.

 

Kasiino21.com ei ole hasartmängude korraldaja ega vastuta meie lehel reklaamitavate ettevõtete tegevuse eest. Meie veebilehel paiknevad lingid suunavad Su edasi vastava online-kasiino veebilehele, kust leiad kogu vaja info ning kampaaniate tingimused.

Mängi vastutustundlikult

Kasiino21.com avaldab ainult Eestis litsentseeritud kasiinode reklaame, kus võidetud raha on tulumaksuvaba. Ära mängi kasiinodes raha teenimise eesmärgil ning arvesta, et Sa võid panustatud raha kaotada. Samuti ole teadlik sellest, et hasartmängud võivad põhjustada sõltuvust. Probleemide korral määra endale kaotuse limiidid ning kaalu enesevälistust või asjatundjatelt abi otsimist. Turvalist mängu!