Eesti ehitaja võitis 7,2 miljonit eurot! Vaata VIDEOT erakordselt õnnelikust keerutusest!

Eesti ehitaja oli tõeliselt õnnega koos! 2021. aasta augusti alguses langes taas slotimängude kuninga Mega Moolah suurim Jackpot, tuues meile rekordilise 7 229 631 eurose võidu! Loe artikkel lõpuni ning leiad ka video õnnelikust keerutusest!

Eestlane võitis 7,2 miljonit eurot Jackpot slotikal Mega Moolah

Eesti ehitaja sai inspiratsiooni eelmisest võidust

Tegemist on lausa uskumatu juhuste kokkulangevusega, sest Eestisse tuli ka eelmine Mega Moolah Jackpot. Tuleb arvestada tõsiasjaga, et Mega Moolah slotimängu mängib miljoneid inimesi üle maailma ning suurima võidu matemaatiline tõenäosus on kõigest üks 185 miljoni vastu.

Veelgi enam – sarnaselt juunile andis unistuste lotovõidu taakord Optibet! Ja nagu sellestki poleks veel kõik, oli nüüdki võitjaks 30-aastane Eesti ehitaja! Erinev oli vaid panus, varem 3,75 eurot, nüüd maksimaalne 6,25.

⇪ ALUSTA MÄNGU OPTIBETIS KOOS 500 € BOONUSEGA! Kliki siia konto avamiseks!

Võidujärgses usutluses ei varjanud ka õnneseen ise, et luges omal ajal meediast uudist 6,5-miljonilise võidu kohta ning otsustas seejärel isegi proovida. “Sellist õnne ei osanud muidugi ette kujutada!” rõõmustas mees, kes plaanib oma erakordse võidu eest osta auto, maja ning üht-teist ka investeerida.

Mega Moolah mängutootja Microgaming on ainuüksi sel aastal maksnud välja 128 miljoni euro eest võite ning vinge võidu saanud eestlane on võrgustiku 101. miljonär.

Kokkuvõttes on tegemist täiesti müstilise võiduga, millele ei leidu Eesti õnnemängude ajaloos vastast. Sellest imelisest lotovõidust on suurem vaid Vikinglottos saadud 10,8 miljoni eurone võit. Kokku on kasiinomängud toonud Eestisse kolm miljonivõitu, lisaks kahele Mega Moolah superhitile Optibetis on üks Eesti neiu võitnud Pafis imelised 3,68 miljoni eurot, hittides samuti Jackpoti slotikal Hall of Gods, seda seejuures vaid 0,20 € panusega.

Loe ka neid artikleid