Kasiino boonused ilma sissemakseta

Kasiino boonus ilma sissemakseta tähendab võimalust võita raha ilma igasuguse riskita. Sellest artiklist leiad parimad Eesti kasiinode boonused ja tasuta spinnide pakkumised, mille saamiseks pole vaja sissemakset teha.

Kasiinos palju raha võitnud mees

Kuidas boonust saada?

Sissemakseta boonuste ning tasuta spinnide saamise esimeseks eelduseks on see, et sul pole vastavas online-kasiinos kontot (mis tähendab, et sa pole kunagi varem seal mänginud). Nüüd jääb sul üle vaid konto luua, mille tegemine on üldiselt väga lihtne ning võtab vaid mõned minutid. See ongi kõik, mingit sissemakset pole vaja teha ning tasuta spinnid või boonus kantakse sinu kontole.

Tasuta spinnid ilma sissemakseta Eesti kasiinodes aastal 2022

Coolbet25 TASUTA SPINNI mängus Fire Joker

Ühe spinni väärtus on 0,05 €, võitude läbimängimise kohustus puudub.

Mis saab edasi ja kuidas raha kätte saab?

Kui oled oma tasuta spinnid ära teinud (ning loodetavasti palju raha võitnud), on sul võimalus:

1. Jätkata mängimist võidetud rahaga

2. Võidetud raha välja maksta

3. Jätkata mängimist mõne teiste boonusega

Kui jätkad mängu tasuta spinnidega võidetud rahaga, siis on sul täielik õigus mängida ükskõik milliseid mänge ükskõik milliste panustega. Kui soovid teha väljamakse, siis tuleb eelnevalt teha sissemakse sinu poolt valitud maksevahendit kasutades. Väljamakse tehakse samasse kohta, kust tegid sissemakse (ehk kui teed näiteks sissemakse Skrilli kontoga, siis tehakse ka väljamakse ainult Skrilli kontole).

Loomulikult on sul võimalik valida täiendavalt ka mõni teine kasiinoboonus. Neid pakuvad pea kõik Eestis tegutsevad online-kasiinod.

Artikli foto: drobotdean

Loe ka neid artikleid

Eesti kasiinod – uudised, tasuta spinnid, boonuskoodid ja parimad online kasiino mängud

Sellelt lehelt leiad alati värske ning kontrollitud info Eesti kasiinode kohta, sealhulgas (sissemakseta) tasuta spinnid, boonuskoodid, kasiinode sõltumatud ülevaated ja mängude tutvustused. Samuti saad vastused küsimustele, kuidas kasiinos võita või spordiennustuse ja pokkeriga raha teenida. Me kirjutame ausalt elumuutvatest jackpottidest ning Eesti mängijate suurimatest lotovõitudest.

 

Lisaks kasiino pakkumistest kirjutamisele loob Kasiino 21 ka palju muud sisu. Sa leiad siit põnevat lugemist live-kasiinodest, hasartmänguärist, mängutootjatest, bingost, kasiinode töötajatest ning põnevatest inimestest, keda võib kasiinodes kohata. Aga me ei varja ka liigse ja kontrollimata mängimisega kaasnevat probleemi, milleks on hasartmängusõltuvus. Abi saamiseks pöördu Hasartmängusõltuvuse Nõustamiskeskusesse või helista 15410.

 

Seda lehte pole loonud mõni suvaline (välismaine) reklaamiagentuur, vaid tavalised Eesti mängijad, kes ka ise meie lehel reklaamitavates kasiinodes mängivad. Nii võid leia meie lehelt palju unikaalseid pilte slottidest ja kasiino võitudest, mis kõik väiksestele panustele mängides reaalselt saadud!

 

Pane tähele, et Kasiino 21 ei ole hasartmängude korraldaja ega vastuta meie lehel reklaamitavate ettevõtete tegevuse eest (loe siit täpsemalt vastutuse kohta). Meie veebilehel paiknevad lingid suunavad Su edasi vastava online-kasiino veebilehele, kust leiad kogu vaja info ning kampaaniate tingimused. Me hindame sinu privaatsust (klikka, et avada meie privaatsuspoliitika).

Mängi vastutustundlikult

Me austame Eesti seadusi ning reklaamime ainult Eestis litsentseeritud kasiinode reklaame, kus võidetud rahalt pole vaja tasuda tulumaksu. Ära mängi kasiinodes raha teenimise eesmärgil ning arvesta, et Sa võid panustatud raha kaotada. Samuti ole teadlik sellest, et hasartmängud võivad põhjustada sõltuvust. Probleemide korral määra endale kaotuse limiidid ning kaalu enesevälistust või asjatundjatelt abi otsimist. Soovime sulle turvalist mängimist ning palju häid emotsioone!