Kasiino boonused ilma sissemakseta : Loe, kuidas saada tasuta spinne ja boonuseid päris niisama!

Kasiino boonused ilma sissemakseta tähendab võimalust võita raha ilma igasuguse riskita. Sellest artiklist leiad parimad Eesti kasiinode boonused ja tasuta spinnide pakkumised, mille saamiseks pole vaja sissemakset teha.

Kasiinos palju raha võitnud mees

Kasiino boonused ilma sissemakseta – üldised põhimõtted

Sissemakseta boonuste ning tasuta spinnide saamise esimeseks eelduseks on see, et sul pole vastavas online-kasiinos kontot (mis tähendab, et sa pole kunagi varem seal mänginud). Nüüd jääb sul üle vaid konto luua, mille tegemine on üldiselt väga lihtne ning võtab vaid mõned minutid. See ongi kõik, mingit sissemakset pole vaja teha ning tasuta spinnid või boonus kantakse sinu kontole.

Sissemakseta tasuta spinnid aastal 2022

Coolbet annab 25 TASUTA SPINNI mängus Idol of Fortune

Supercasino annab 10 TASUTA SPINNI mängus Starburst

Mõlemal juhul on ühe tasuta spinni väärtus on 0,10 € ning võitude läbimängimise kohustus puudub.

Mis saab edasi ninga kuidas raha kätte saab?

Kui oled oma tasuta spinnid ära teinud (ning loodetavasti palju raha võitnud), on sul võimalus:

1. Jätkata mängimist võidetud rahaga

2. Võidetud raha välja maksta

3. Jätkata mängimist mõne teiste boonusega

Kui jätkad mängu tasuta spinnidega võidetud rahaga, siis on sul täielik õigus mängida ükskõik milliseid mänge ükskõik milliste panustega. Kui soovid teha väljamakse, siis tuleb eelnevalt teha sissemakse sinu poolt valitud maksevahendit kasutades. Väljamakse tehakse samasse kohta, kust tegid sissemakse (ehk kui teed näiteks sissemakse Skrilli kontoga, siis tehakse ka väljamakse ainult Skrilli kontole).

Loomulikult on sul võimalik valida täiendavalt ka mõni teine kasiinoboonus. Neid pakuvad pea kõik Eestis tegutsevad online-kasiinod.

Artikli foto: drobotdean

Loe ka neid artikleid