Eesti naine võitis 3,68 miljonit : Vaata VIDEOT hämmastava võidu toonud keerutusest!

Lõuna-Eesti naine võitis 2020. aasta jaanuaris Pafis Hall of Gods slotimängu mängides uskumatu 3,68 miljoni eurose Jackpoti, tehes elumuutuva keerutuse kõigest 20 sendise panusega! Tema poolt püstitatud Eesti rekord ületati alles 2021. aasta juunis, mil Optibeti eestlasest slotimängija võitis Mega Moolah suurima Jackpoti ja täitis oma kukrut enam kui 6,5 miljoniga!

Eestlase poolt võidetud 3,68 miljoni eurone Jackpot

Naine võitis miljonid kõigest 20-sendiga

Tegemist oli tõesti imelise vedamisega, sest õnnelik keerutus Jackpot-slotikal Hall of Gods tehti minimaalse, kõigest 20-sendise panusega. Meie kangelanna oli võidusummast totaalselt rabatud ning oskas hiljem vaid öelda, et võiks ju uue auto osta … Reaalsuses on aga see, et 3,68 niivõrd suur summa, et võitja perekond saab veeta oma ülejäänud elu suhteliselt luksuslikult ega pea soovi korral enam kunagi tööle minema.

⇪ ALUSTA MÄNGU PAFIS 100 TASUTA SPINNIGA Sissemakse sinu valikul, puudub võitude läbimängimise kohustus!

See on ilus ning tõestisündinud Tuhkatriinu lugu. Hall of Gods on 2013. aastal loodud slotimäng, mille teoreetiline tagasimakse protsent on 95,3  ning volatiilsus keskmine või keskmisest madalam. See täheldab, et lisaks võimaluse Jackpot võita pakub Hall of Gods ka võrdlemisi palju väiksemaid võite.

Mängule lisavad põnevust sümbolid “SCATTER” ja “BONUS”. Skätterid annavad 10-20 boonusspinni kolmekordsete võitudega, “BONUS” käivitab aga lisamängu, kus on võimalik saada väiksem rahaline võit või üks kolmest Jackpotist.

Ning lõpetuseks – siin see supervõit on! Enne suurte Jackpottide püüdmist soovitame jälgida Paf tasuta keerutuste kampaaniaid.

Loe ka neid artikleid