Eesti naine võitis 3,68 miljonit!

2020. aasta jaanuaris oli õnnepäev ühele Lõuna-Eesti neiule. Naine võitis Pafi online-kasiinos hämmastavad 3,68 miljonit eurot. See rekord ületati 2021. aasta juunis, mil Optibeti eestlasest slotimängija võitis Mega Moolah suurima Jackpoti ja täitis oma kukrut enam kui 6,5 miljoniga!

Eestlase poolt võidetud 3,68 miljoni eurone Jackpot

 

Tegemist oli tõesti imelise vedamisega, sest õnnelik keerutus Jackpot-slotikal Hall of Gods tehti minimaalse, kõigest 20-sendise panusega. Meie kangelanna oli võidusummast totaalselt rabatud ning oskas hiljem vaid öelda, et võiks ju uue auto osta … Reaalsuses on aga see, et 3,68 niivõrd suur summa, et võitja perekond saab veeta oma ülejäänud elu suhteliselt luksuslikult ega pea soovi korral enam kunagi tööle minema.

⇪ ALUSTA MÄNGU PAFIS 100 TASUTA SPINNIGASissemakse sinu valikul, puudub võitude läbimängimise kohustus!

See on ilus ning tõestisündinud Tuhkatriinu lugu. Hall of Gods on 2013. aastal loodud slotimäng, mille teoreetiline tagasimakse protsent on 95,3 ning volatiilsus keskmine või keskmisest madalam. See täheldab, et lisaks võimaluse Jackpot võita pakub Hall of Gods ka võrdlemisi palju väiksemaid võite.

Mängule lisavad põnevust sümbolid “SCATTER” ja “BONUS”. Skätterid annavad 10-20 boonusspinni kolmekordsete võitudega, “BONUS” käivitab aga lisamängu, kus on võimalik saada väiksem rahaline võit või üks kolmest Jackpotist. Leia siit Hall of Gods üksikasjalik kirjeldus.

Ning lõpetuseks – siin see supervõit on! Loe Pafi põhjalikku ülevaadet ning vaata videot!

Loe ka neid artikleid

Eesti kasiinod – uudised, tasuta spinnid, boonuskoodid ja parimad online kasiino mängud

Sellelt lehelt leiad alati värske ning kontrollitud info Eesti kasiinode kohta, sealhulgas (sissemakseta) tasuta spinnid, boonuskoodid, kasiinode sõltumatud ülevaated ja mängude tutvustused. Samuti saad vastused küsimustele, kuidas kasiinos võita või spordiennustuse ja pokkeriga raha teenida. Me kirjutame ausalt elumuutvatest jackpottidest ning Eesti mängijate suurimatest lotovõitudest.

 

Lisaks kasiino pakkumistest kirjutamisele loob Kasiino 21 ka palju muud sisu. Sa leiad siit põnevat lugemist live-kasiinodest, hasartmänguärist, mängutootjatest, bingost, kasiinode töötajatest ning põnevatest inimestest, keda võib kasiinodes kohata. Aga me ei varja ka liigse ja kontrollimata mängimisega kaasnevat probleemi, milleks on hasartmängusõltuvus. Abi saamiseks pöördu Hasartmängusõltuvuse Nõustamiskeskusesse või helista 15410.

 

Seda lehte pole loonud mõni suvaline (välismaine) reklaamiagentuur, vaid tavalised Eesti mängijad, kes ka ise meie lehel reklaamitavates kasiinodes mängivad. Nii võid leia meie lehelt palju unikaalseid pilte slottidest ja kasiino võitudest, mis kõik väiksestele panustele mängides reaalselt saadud!

 

Pane tähele, et Kasiino 21 ei ole hasartmängude korraldaja ega vastuta meie lehel reklaamitavate ettevõtete tegevuse eest (loe siit täpsemalt vastutuse kohta). Meie veebilehel paiknevad lingid suunavad Su edasi vastava online-kasiino veebilehele, kust leiad kogu vaja info ning kampaaniate tingimused. Me hindame sinu privaatsust (klikka, et avada meie privaatsuspoliitika).

Mängi vastutustundlikult

Me austame Eesti seadusi ning reklaamime ainult Eestis litsentseeritud kasiinode reklaame, kus võidetud rahalt pole vaja tasuda tulumaksu. Ära mängi kasiinodes raha teenimise eesmärgil ning arvesta, et Sa võid panustatud raha kaotada. Samuti ole teadlik sellest, et hasartmängud võivad põhjustada sõltuvust. Probleemide korral määra endale kaotuse limiidid ning kaalu enesevälistust või asjatundjatelt abi otsimist. Soovime sulle turvalist mängimist ning palju häid emotsioone!