Eesti naine võitis 3,68 miljonit : Vaata VIDEOT hämmastava võidu toonud keerutusest!

Eesti naine võitis 2020. aasta jaanuaris Pafis Hall of Gods slotimängu mängides uskumatu 3,68 miljoni eurose Jackpoti. Elumuutuva keerutuse tegi ta kõigest 20 sendise panusega!

Eesti naine sai miljonäriks 20 sendiga!

Tegemist oli tõesti imelise vedamisega, sest õnnelik keerutus Jackpot-slotikal Hall of Gods tehti minimaalse, kõigest 20-sendise panusega. Meie kangelanna oli võidusummast totaalselt rabatud ning oskas hiljem vaid öelda, et võiks ju uue auto osta … Reaalsuses on aga see, et 3,68 niivõrd suur summa, et võitja perekond saab veeta oma ülejäänud elu suhteliselt luksuslikult ega pea soovi korral enam kunagi tööle minema.

See on ilus ning tõestisündinud Tuhkatriinu lugu. Hall of Gods on loodud 2013. aastal. Selle teoreetiline tagasimakse protsent on 95,3 ning volatiilsus keskmine või keskmisest madalam. See täheldab, et lisaks võimaluse Jackpot võita pakub Hall of Gods ka võrdlemisi palju väiksemaid võite.

Mängule lisavad põnevust sümbolid “SCATTER” ja “BONUS”. Skätterid annavad 10-20 boonusspinni kolmekordsete võitudega, “BONUS” käivitab aga lisamängu, kus on võimalik saada väiksem rahaline võit või üks kolmest Jackpotist.

NB! Kui soovid seda või teisi mänge proovida, siis ava Paf konto ning saad 100 tasuta spinni!

LISATUD: See Eesti rekord ületati alles 2021. aasta juunis, mil Optibeti eestlasest slotimängija võitis Mega Moolah suurima Jackpoti ja täitis oma kukrut enam kui 6,5 miljoniga!