Book of Dead – Eesti populaarseim

Play’n Go mäng Rich Wilde and theBook of Dead on tõenäoliselt populaarseim slotimäng Eestis ning üsna menukas ka mujal maailmas.

Ühelt poolt on Book of Dead’i trumbiks väike algpanus ning võimalus mängida ka kõigest ühel liinil, teisalt saab aga mängu kõrge volatiilsuse tõttu ka suurelt võita. Mäng on eestlastele hästi kättesaadav, sest Play’n Go slotikaid pakub suurem osa Eestis litsentseeritud mängukorraldajaid.

Book of Dead slot

Book of Dead baasmäng

Traditsioonilises 5×3 formaadis (5 rullikut ja 3 rida) Egiptuse-teemaline Book of Dead kuulub nn. raamatu-tüüpi mängude kategooriasse, mis lähtub kahest põhimõttest:

1. Raamatu sümbol täidab baasmängus nii Wildi (jokker) kui ka Scatteri funktsiooni

2. Boonusmängus valitakse alati üks juhuslik sümbol, mis laieneb kogu rulliku ulatuses

Tegemist on lihtsa ja kõigile arusaadava mänguga. Ühe keerutuse maksumus on kõigest 1 sent, kuigi mõned mängukorraldajad (näiteks Paf) on seadnud 2-sendise miinimumpanuse. Minimaalne panus tähendab küll mängimist vaid ühel võiduliinil, kuid paljudele pole see takistuseks. Tavalise panuse korral (mängitakse kõikidel liinidel) on miinimumpanus 10 senti (10 võiduliini x 1 sent iga liini kohta). Maksimaalne panus ulatub seevastu aga koguni 100 euroni.

Sümbolitena on kasutusel kaardimängijatele tuttavad tähised 10, J, Q, K ja A, erinevad Egiptuse mütoloogiast pärit tegelaste kujutised ning Rich Wilde, mis on kõige “kangem” sümbol. Nagu eelnevalt mainitud, täidab raamat nii wildi kui scatteri rolli.

Võidu saamiseks tuleb saada ühele liinile kas 2 Rich Wilde’i / Egiptuse sümbolit või 3 muud sümbolit. Baasmängu minimaalne võit ühe võiduliini kohta on 5 korda. See tähendab, et juhul kui mängija panustab kõigile kümnele liinile (kogupanus 0,10 € ehk 0,01 € ühe liini kohta), siis saab ta 0,05€ igalt võitvalt liini kohta. Maksimaalselt võib aga hittida koguni 5000-kordse võidu (5 Rich Wilde sümbolit ühel liinil), mis tähendaks 0,10 € panuse korral 500 eurot igalt liinilt!

Kolm raamatu sümbolit käivitab boonusmängu, mis annab 10 tasuta spinni lainevate sümbolitega. Boonuskeerutuste arv ei sõltu skätterite arvust (igal juhul saad 10 spinni), küll antakse aga vastavalt skätterite arvule eraldi rahaline võit vahemikus 2-200x algpanus.

Book of Dead boonusmängu saamine

10 tasuta spinni Book of Dead

Kui sageli boonusmänge antakse? Book of Dead kõrge volatiilsus viitab, et boonusmängu saamine peaks olema sündmus omaette, kuid nii draamtiline olukord siiski ei ole. Olles teinud Book of Deadil kümneid tuhandeid keerutusi, julgeme väita, et boonusmängu saamise tõenäosus võiks jääda kõige laiemas laastus umbes 1% kanti. Seega võiks saada boonusmängu keskmiselt umbes iga sajanda keerutuse kohta, kuid mõistagi pole see mingi reegel. Tegemist on ikkagi õnnemänguga!

⇪ MÄNGI BOOK OF DEADI PAFISAva konto ning saad päris niisama tasuta spinne

Book of Dead boonusmäng

Boonusspinnide alguses valitakse üks juhuslikult lainev sümbol. Kui see juhtub olema Rich Wilde või mistahes Egiptuse-sümbol, siis piisab laienemiseks sellest, kui mistahes boonusspinni ajal ilmub see sümbol vähemalt kahele rullikule. Teiste sümbolite puhul on vaja kolme rullikut, kuid nende sümbolite esinemise tõenäosus on ka õnneks mõnevõrra suurem.

Tänu sümboli laienemisele võidavad kõik liinid, millele mängijale on panustanud. See tähendab, et kui mängija teeb näiteks 0,10 € panuse ning vastava boonuskeerutuse jooksul toimub sümboli laienemine, jääb võidusumma vahemikku 0,50€ – 5000€ sõltuvalt laienevate sümbolite arvust ning laineva sümboli väärtusest.

Boonuskeerutuste jooksul on võimalik saada ka täiendavaid boonuskeerutusi, mille jooksul jääb kehtima varasemalt valitud täiendav sümbol. Täiendavate boonuskeerutuste saamise tõenäosus on seejuures natuke suurem kui baasmängus.

Book of Dead boonusmäng

Milles peitub Book of Dead slotimängu fenomen? Küllap kõiges selles, mis eespool kirjas ning juba ajalooliselt on need mängud rahvale hästi peale läinud, alates näiteks Novomaticu hitist Book of Ra. Lihtsus, põnevus ning väga suur valik erinevaid panuseid alates 1 sendist kuni 100 euroni. Just seetõttu sobib Book of Dead sisuliselt kõigile ega sõltu rahakoti suurusest!

Mängida võid seda kõikjal. Alusta näiteks Eesti esimeses sotsiaalses kasiinos Chanzis!

KOKKUVÕTE

Mängu nimi: Rich Wilde and the Book of Dead
Loodud: 2016
Mängutootja: Play’n Go
Formaat: 5×3
Võiduliinide arv: 10
Ühe keerutuse maksumus: 0,01 € kuni 100 €
Maksimaalne võit: 5000x/ liini kohta
Keskmine tagasimakse: 96.21%
Volatiilsus: Kõrge

Loe ka neid artikleid

Eesti kasiinod – uudised, tasuta spinnid, boonuskoodid ja parimad online kasiino mängud

Sellelt lehelt leiad alati värske ning kontrollitud info Eesti kasiinode kohta, sealhulgas (sissemakseta) tasuta spinnid, boonuskoodid, kasiinode sõltumatud ülevaated ja mängude tutvustused. Samuti saad vastused küsimustele, kuidas kasiinos võita või spordiennustuse ja pokkeriga raha teenida. Me kirjutame ausalt elumuutvatest jackpottidest ning Eesti mängijate suurimatest lotovõitudest.

 

Lisaks kasiino pakkumistest kirjutamisele loob Kasiino 21 ka palju muud sisu. Sa leiad siit põnevat lugemist live-kasiinodest, hasartmänguärist, mängutootjatest, bingost, kasiinode töötajatest ning põnevatest inimestest, keda võib kasiinodes kohata. Aga me ei varja ka liigse ja kontrollimata mängimisega kaasnevat probleemi, milleks on hasartmängusõltuvus. Abi saamiseks pöördu Hasartmängusõltuvuse Nõustamiskeskusesse või helista 15410.

 

Seda lehte pole loonud mõni suvaline (välismaine) reklaamiagentuur, vaid tavalised Eesti mängijad, kes ka ise meie lehel reklaamitavates kasiinodes mängivad. Nii võid leia meie lehelt palju unikaalseid pilte slottidest ja kasiino võitudest, mis kõik väiksestele panustele mängides reaalselt saadud!

 

Pane tähele, et Kasiino 21 ei ole hasartmängude korraldaja ega vastuta meie lehel reklaamitavate ettevõtete tegevuse eest (loe siit täpsemalt vastutuse kohta). Meie veebilehel paiknevad lingid suunavad Su edasi vastava online-kasiino veebilehele, kust leiad kogu vaja info ning kampaaniate tingimused. Me hindame sinu privaatsust (klikka, et avada meie privaatsuspoliitika).

Mängi vastutustundlikult

Me austame Eesti seadusi ning reklaamime ainult Eestis litsentseeritud kasiinode reklaame, kus võidetud rahalt pole vaja tasuda tulumaksu. Ära mängi kasiinodes raha teenimise eesmärgil ning arvesta, et Sa võid panustatud raha kaotada. Samuti ole teadlik sellest, et hasartmängud võivad põhjustada sõltuvust. Probleemide korral määra endale kaotuse limiidid ning kaalu enesevälistust või asjatundjatelt abi otsimist. Soovime sulle turvalist mängimist ning palju häid emotsioone!