Aviator on unikaalne kasiinomäng, kus teenid raha lennuki õhus hoidmise eest

Sulle meeldivad lennukid ning lõbus action? Just siis peaks sulle sobima unikaalne kasiinomäng Aviator, mis pakub tõeliselt adrekarohket panustamist.

Optibetis saab nüüd mängida Spribe mängu Aviator

Aviator on tõeliselt unikaalne kasiinomäng

Aviator on 2019. aastal Spribe poolt loodud omapärane mäng, mis on jõudnud ka paljudesse Eesti online-kasiinodesse. Nii mõnigi neist ennustab, et Aviatorist võiks saada tõeline hitt, sest näiteks Optibet on selle toonud esile koguni täiesti uut tüüpi mänguna.

97%-lise keskmise tagasimaksega Aviator on tõesti vägagi omapärane mäng. Kuigi teda liigitatakse enamasti slotikate kategooriasse, on väga keeruline öelda, kas tegemist on ikkagi slotika, kasiinomängu või koguni spordiennustusega.

⇪ SAA AVIATORIT MÄNGIDES CASHBACKI! Kliki siia ning ava konto Optibeti online-kasiinos!

Lennuk on radaril: võta raha välja!

Seega tuleks kirjutada ka mängu sisust. Nagu nimigi ütleb, käib kõik ümber lennuki. Enne iga järgmise “lennu” algust saab mängija teha panuse – näiteks 1 euro (kuid minimaalselt saab mängida ka 10 sendiga) – ning kohe kui lennuk tõuseb õhku, hakkab võit 1 eurost suurenema. See tähendab, et mõne sekundi järel on 1 eurost saanud juba umbes 1,20 €.

Mängija ülesanne on oma võit enne välja võtta kui lennuk “ära lendab”. Juhul kui lennuk lendab minema enne kui mängija “cashout” nuppu vajutab, kaotab mängija kogu panuse.

Seda, millal lennuk täpselt “ära lendab” ei tea keegi ning selle määrab juhus. Võib juhtuda, et lennuk ei tõusegi õhku (ehk lendab juba stardihetkel minema), kuid meie testmängu käigus õnnestus näha ka sellist lendu, kus võidukordistaja tõusis üle 100!

Mängimise ajal on võimalik näha ka teiste mängijate panuseid ning seda, millal keegi neist on võidu välja võtnud. Loogika ütleb, et mida rohkem on konkurendid raha välja võtnud, seda riskantsemaks sinu edasine lend muutub.

Aviator on intensiivne mäng, sest “lendude” vahel on vaid mõned sekundid ning “lendude” kestvus jääb samuti reeglina alla 10 sekundi. Seega on täiesti kindel, et vähemalt igav mängijal kohe kindlasti ei hakka.

Nagu mainitud, siis sobib Aviatori mängimiseks väga hästi Optibeti casino.

Loe ka neid artikleid