Unikaalne kasiinomäng Aviator

Sulle meeldivad lennukid ning lõbus action? Just siis peaks sulle sobima unikaalne kasiinomäng Aviator, mis pakub tõeliselt adrekarohket panustamist.

Optibetis saab nüüd mängida Spribe mängu Aviator

Aviator on 2019. aastal Spribe poolt loodud omapärane mäng, mis on jõudnud ka paljudesse Eesti online-kasiinodesse. Nii mõnigi neist ennustab, et Aviatorist võiks saada tõeline hitt, sest näiteks Optibet on selle toonud esile koguni täiesti uut tüüpi mänguna.

97%-lise keskmise tagasimaksega Aviator on tõesti vägagi omapärane mäng. Kuigi teda liigitatakse enamasti slotikate kategooriasse, on väga keeruline öelda, kas tegemist on ikkagi slotika, kasiinomängu või koguni spordiennustusega.

Lennuk on radaril: võta raha välja!

Seega tuleks kirjutada ka mängu sisust. Nagu nimigi ütleb, käib kõik ümber lennuki. Enne iga järgmise “lennu” algust saab mängija teha panuse – näiteks 1 euro (kuid minimaalselt saab mängida ka 10 sendiga) – ning kohe kui lennuk tõuseb õhku, hakkab võit 1 eurost suurenema. See tähendab, et mõne sekundi järel on 1 eurost saanud juba umbes 1,20 €.

Mängija ülesanne on oma võit enne välja võtta kui lennuk “ära lendab”. Juhul kui lennuk lendab minema enne kui mängija “cashout” nuppu vajutab, kaotab mängija kogu panuse.

Seda, millal lennuk täpselt “ära lendab” ei tea keegi ning selle määrab juhus. Võib juhtuda, et lennuk ei tõusegi õhku (ehk lendab juba stardihetkel minema), kuid meie testmängu käigus õnnestus näha ka sellist lendu, kus võidukordistaja tõusis üle 100!

Mängimise ajal on võimalik näha ka teiste mängijate panuseid ning seda, millal keegi neist on võidu välja võtnud. Loogika ütleb, et mida rohkem on konkurendid raha välja võtnud, seda riskantsemaks sinu edasine lend muutub.

Aviator on intensiivne mäng, sest “lendude” vahel on vaid mõned sekundid ning “lendude” kestvus jääb samuti reeglina alla 10 sekundi. Seega on täiesti kindel, et vähemalt igav mängijal kohe kindlasti ei hakka.

⇪ MÄNGI AVIATORIT OPTIBETIS!Alusta mängu võimsas enam kui 3000 erineva slotikaga kasiinos!

Loe ka neid artikleid

Eesti kasiinod – uudised, tasuta spinnid, boonuskoodid ja parimad online kasiino mängud

Sellelt lehelt leiad alati värske ning kontrollitud info Eesti kasiinode kohta, sealhulgas (sissemakseta) tasuta spinnid, boonuskoodid, kasiinode sõltumatud ülevaated ja mängude tutvustused. Samuti saad vastused küsimustele, kuidas kasiinos võita või spordiennustuse ja pokkeriga raha teenida. Me kirjutame ausalt elumuutvatest jackpottidest ning Eesti mängijate suurimatest lotovõitudest.

 

Lisaks kasiino pakkumistest kirjutamisele loob Kasiino 21 ka palju muud sisu. Sa leiad siit põnevat lugemist live-kasiinodest, hasartmänguärist, mängutootjatest, bingost, kasiinode töötajatest ning põnevatest inimestest, keda võib kasiinodes kohata. Aga me ei varja ka liigse ja kontrollimata mängimisega kaasnevat probleemi, milleks on hasartmängusõltuvus. Abi saamiseks pöördu Hasartmängusõltuvuse Nõustamiskeskusesse või helista 15410.

 

Seda lehte pole loonud mõni suvaline (välismaine) reklaamiagentuur, vaid tavalised Eesti mängijad, kes ka ise meie lehel reklaamitavates kasiinodes mängivad. Nii võid leia meie lehelt palju unikaalseid pilte slottidest ja kasiino võitudest, mis kõik väiksestele panustele mängides reaalselt saadud!

 

Pane tähele, et Kasiino 21 ei ole hasartmängude korraldaja ega vastuta meie lehel reklaamitavate ettevõtete tegevuse eest (loe siit täpsemalt vastutuse kohta). Meie veebilehel paiknevad lingid suunavad Su edasi vastava online-kasiino veebilehele, kust leiad kogu vaja info ning kampaaniate tingimused. Me hindame sinu privaatsust (klikka, et avada meie privaatsuspoliitika).

Mängi vastutustundlikult

Me austame Eesti seadusi ning reklaamime ainult Eestis litsentseeritud kasiinode reklaame, kus võidetud rahalt pole vaja tasuda tulumaksu. Ära mängi kasiinodes raha teenimise eesmärgil ning arvesta, et Sa võid panustatud raha kaotada. Samuti ole teadlik sellest, et hasartmängud võivad põhjustada sõltuvust. Probleemide korral määra endale kaotuse limiidid ning kaalu enesevälistust või asjatundjatelt abi otsimist. Soovime sulle turvalist mängimist ning palju häid emotsioone!