Betgames TV : Leedu mängustuudio, mis pakub palju ägedaid mänge live-kasiino sõpradele

Betgames TV on kindlasti tuttav kõigile, kes armastavad live-kasiinos aega veeta. Kas sa aga teadsid, et Betgames TV asub siinsamas lähedal ehk Leedus?

Betgames TV : mis firmaga on tegemist ning mis mänge pakutakse?

Betgames TV mängude valik

2022. aasta detsembri seisuga pakub Betgames TV kuraditosinat kaardi- ja lotomängu. Seega on mängude valik võrdlemisi korralik ning mis peamine – need käivad 24/7.

Kaardimängudest on esindatud menukas India kaardimäng Andar Bahar, 6+ Poker, “Panuste sõda”, Speedy 7 ja Satta Matka. Samuti on omal kohal panustamine pokkerile ehk Texas Holdem formaadis ennutusmäng Bet on Poker. Sama tüüpi mäng on olemas ka Baccarat’s (Bet on Baccarat).

Lotomängudest on omal kohal kaks õnneratast (Wheel of Fortune ja Classic Wheel RNG) ning lahe “Täringute duell”. Lotosõpru ootavad ka Lucky 5, Lucky 6 ja Lucky 7 mängud. Betgames TV on ka Twain Sport partner ning lööb kaasa mängude läbiviimises.

Betgames TV on esindatud ka Eestis

Eestis ei pakuta Betgames TV mänge just kuigi paljudes online-kasiinodes, kuid nii mitmeski kohas on need mängud täiesti olemas. Tuleb muidugi arvestada, et Betgames TV pole veel nii laialt levinud kui näiteks Evolution Gaming (mille stuudio asub muuseas Lätis).

Kindlasti pakub Betgames TV mänge Nutz, kus korraldatakse vahel ka erinevaid Betgames TV kampaaniaid.

⇪ KLIKKI SIIA BETGAMES TV MÄNGUDE PROOVIMISEKS! Nutzi live kasiino mängude valik on esmaklassiline