Betsafe ülevaade : Äärmiselt kvaliteetne ning paljude auhindadega pärjatud mängukorraldaja

Betsafe (aastatel 2006-2017 Triobet) on Rootsi hasartmängugigandile Betsson Group kuuluv äärmiselt kvaliteetne ning mitmesuguste auhindadega pärjatud, igale eestlasele hästi tuttav mängukoht. Betsafe võimaldab panustada nii kasiinos, live-kasiinos kui ka spordiennustuses. Soovi korral võib mängida ka pokkerit. Iga uus mängija saab kuni 100 tasuta spinni vaid 1x läbimängimise nõudega. Kliki siia tasuta spinnide saamiseks!

Betsafe kasiino lehel Kasiino21.com

Betsafe’il on äärmiselt lai mängude valik, kiire arvelduskeskkond ning väga palju põnevaid pakkumisi iga profiiliga mängijale. Betsafe’il oli Eestis suur kliendibaas ning seetõttu on ettevõte keskendunud eelkõige olemasolevate klientide hoidmisele. Betsafe’i VIP-klubi on üks parimaid Euroopas.

Betsafe boonus ja boonuskood 

Uued Betsafe mängijad saavad kuni 100 tasuta spinni. Eraldi tervitusboonused on ka spordiennustuses ja pokkeris.

Erinevalt sõsabrändist Supercasinost ei tule Betsafe’is uue mängija boonuste saamiseks kasutada boonuskoodi, vaid lihtsalt täita nõuded. Betsafe võib siiski korraldada või vahendada kampaaniaid, kus on oluline kasutada boonuskoodi. Sel juhul on boonuskood ka toodud välja vastaval Betsafe’i lehel.

⇪ AVA BETSAFE KONTO! Sa saad võidud kätte vaid 15 minutiga!

Betsafe pakub üle 1700 mängu

Betsafe’is on üle 1700 slotimängu väga erinevatelt tootjatelt ning ka mõnikümmend eksklusiivset slotikat, mis esindatud vaid Betafe’is. Samuti on Betsafe’is lai valik kasiino lauamänge, Evolution Gaming ning Pragmatic Play live-kasiino mängud ning mõistagi saab panustada ka spordile ja mängida pokkerit.

Betsafe püsikliendi pakkumised ja VIP-klubi

Nagu mainitud, teeb Betsafe oma püsiklientidele väga palju erinevaid pakkumisi, mis sobivad hästi iga mängija profiilile. Betsafe’i püsikliendi pakkumised on tõesti head ning kohati ka matemaatiliselt kasulikud. Kui oled eriti aktiivne mängija, võid pääseda ka Betsafe’i VIP-klubisse, mille liikmeid ootavad enneolematud hüved nagu Euroopa tippjalka vaatamised otse staadionil, mitmesugused reisid või eriti ihaldusväärsed kingitused, mis jäävad tavainimestele enamasti üldse kättesaamatuks.

Betsafe Sport kuulub Eesti parimate hulka

Betsafe’i spordiennustus kuulub kahtlusteta Eesti parimate hulka, seda nii mängude valiku kui ka koefitsientide headuse poolest. Just viimased on võrreldes Triobeti aegadega kõvasti parenenud (Triobeti koefitsiendid ei olnud teadupärast just kuigi konkurentsivõimelised, kuid Betsafe’i omad on seda kindlasti). Betsafe’i spordiennustajaid ootab ka palju häid eripakkumisi, näiteks boonuseid, tasuta või riskivabu panuseid.

Betsafe kasiino lehel Kasiino21.com

Betsafe Poker on ammune partner Eesti mängijatele

Betsafe’il on ka oma pokkerituba, mis asub ühes maailma suurimas, iPoker võrgustikus. Kui omal ajal oli Triobeti pokkerituba Eesti suurim, siis tänaseks on suuremad konkurendid mööda läinud. Siiski on Betsafe’il palju lojaalseid mängijaid, üle Eestis toimus aastaid palju erinevaid Betsafe’i regionaalsed turniire ning ETPF-i tegevust algusest peale toetaval Betsafe’il on kindlasti oma panus ka Eesti pokkerielu edendamises.

Betsafe väljamaksed ning kiire arveldamine

Betsafe’is saab teha sisse ja väljamakseid nii läbi klassikaliste makselahenduste (SEB, Swedbank ja LHV pangaülekanne, enimlevinud krediitkaardid), e-rahakottide (Skrill ja Neteller) ning ka Trustly makselahenduse, mis tagab kiire arveldamise ning raha laekumise 15 minuti jooksul. Viimasel ajal on ka Betsafe’i klassikaliste väljamaksete kiirus tunduvalt paranenud ning kuigi pikalt oma raha ootame ei pea.

Betsafe mobiilis ning Betsafe mobiiliäpp

Betsafe’i mobiililahendus on eeskujulik ning sobib hästi nii kasiinomängude kui spordiennustuse nautimiseks. Betsafe’il on olemas ka oma mobiiliäpp.

Betsafe klienditeenindus vastab kiirelt

Betsafe klienditugi on pälvinud mitmeid auhindu ning on kahtlemata heatasemeline. Eesti keeles saab Betsafe’iga suhelda tööpäeviti kell 10:00-23:00 ja puhkepäeviti kell 12:00-21:00. Eelistatud on live-chat, mis vastab keskmiselt 30 sekundi jooksul, kuid võib suhelda ka läbi e-maili klienditugi@betsafe.ee või isegi paluda endale helistada.

Betsafe’il on ka igati korralik KKK (korduma Kippuvate Küsimuste), kust leiab enimlevinud probleemidele kiire ning selge vastuse.

Kas Betsafe pakub palju erinevaid mänge?

Jah, Betsafe võimaldab mängida nii kasiinos, live-kasiinos kui ka panustada spordile. Lisaks tegutseb Betsafe'i pokkerituba

Kust ma leian õige Betsafe boonuskoodi?

Boonuskoodi kasutamine pole Betsafe'is nõutav, oluline on täita pakkumise nõuded. Võib olla üksikuid erandeid püsikliendi kampaaniates.

Kas Betsafe'il on ka oma VIP-klubi?

Muidugi! Betsafe'i poputab oma parimaid kliente väga, korraldes neile ka reise ja koosviibimisi. Betsafe'i VIP-klubi on üks parimaid Euroopas!

Betsafe lühikokkuvõte ning tähtsamad kontaktid

Loe ka neid artikleid