Blood Suckers seeria slotikad sobivad neile, kes armastavad madala volatiilsusega mänge

Blood Suckers slotikad sobivad neile, kes ei soovi liigset riski. Tutvu siin madala volatiilsuse ning kõrge võiduprotsendiga Blood Suckers mängudega.

Menukas vampiirislotikas Blood Suckers

Blood Suckers I

NetEnti vampiirislotikas Blood Suckers I valmis juba 2009. aastal. Seega on tegemist üsna vana ja klassikalise mänguga (formaat seega tavaline 5×3). Eraldi mobiiliversioon käivitati muide alles viis aastat hiljem.

Panused jäävad vahemikku 25 sendist kuni 50 euroni ning maksimaalne võit on umbes tuhandekordne algpanus. Eelkõige on Blood Suckers aga kuulus oma madala volatiilsuse ning suurepärase võiduprotsendi (koguni 98%) poolest. Madal volatiilsus tähendab, et võidud pole küll suured, kuid neid antakse palju. Ehk mängijate keeli – automaat väga “ei koori”. Mistahes võit peaks tulema pea iga teise keerutusega! Loe täpsemalt, mida tähendab kasiinos mängude volatiilsus.

Mängus on nii boonussümbolid kui skätterid. Kolm järjestikust (!) boonussümbolit käivitavad boonusmängu, vähemalt kolm skätterit aga 10 tasuta spinni. Boonusmängu jõudmine on mõnevõrra kergem, kuid ka võidud märksa väiksemad. Seal tuleb avada järjest kirste (kokku on neid 12) ning lüüa naelu vampiiride südamesse. Iga löögiga kaasneb rahaline võit. Kui avatakse tühi kirst, siis saab boonusmäng läbi. Maksimaalne võit on pisut enam kui 200-kordne algpanus.

Tore on see, et kahe skätteri eest (mis tasuta spinne ei käivita) saab mängija 2x algpanuse suuruse võidu. Kolme, nelja või viie skätteri korral on tagatud nii rahaline võit (4, 25 või 100x algpanus) pluss 10 lisakeerutust. Nende ajal on kõik võidud kolmekordsed, lisaks “annab” masin ka pisut paremini kui tavamängu ajal. Võimalik on ka tasuta spinne juurde saada. Keskmiselt peaks mängija võitma 30-40x algpanuse, kuid vahel harva võib saada ka märksa rohkem.

Blood Suckers vampiirimängus saadud boonus

Blood Suckers II

Täiustatud Blood Suckers II jõudis mängijateni alles 2017. aastal. Tegemist on eelkäijaga suhteliselt sarnase mänguga. Pisut on suurendatud volatiilsust (võitude sagedus 40%) ning vähendatud võiduprotsenti (96,94%), kuid mäng on endiselt madala volatiilsuse ning kõrge RTP-ga.

Samas pakub Blood Suckers II nelja boonusfunktsiooni ning üldiselt on mäng pisut põnevam. Kui tasuta spinnid käivad samadel põhimõtetel mis Blood Suckers I-s, siis kirste avatakse nüüd mitmetasandilises boonusmängus, kus on märksa suurem keskmine võit. Samuti võid koguda skätterit ning hea õnne korral käivitada lisaks boonusmängule ka tasuta spinnide funktsioon. Peamine, et sa kirstu avades vanakurja enda otsa ei satu!

Ülejäänud kaheks boonusfunktsiooniks on juhuslike skätterite või boonussümbolite “tulistamine”. See tähendab, et rullikutele lisatakse 2 boonus- või skätter sümbolid, mis suurendab koheselt nende saamise võimalust.

Blood Suckers Megaways

Eelmisest kahest hoopis erinev on aga 2023. aasta jaanuaris valminud Blood Suckers Megaways. Mitte temaatika, vaid just võitude jagunemise poolest. Koostöös Red Tiger Gaminguga valminud Blood Suckers Megaways volatiilsus on ülikõrge ning üksainus keerutus võib tuua enam kui 20 tuhande kordse võidu!

Mängus on kuus rullikut ning võiduliinide arv võib ulatuda kuni 117 649-ni. Kuigi suuri võite tuleb harva, on mängul väga korralik 97,66% RTP ning panused algavad vaid 10 sendist. Lisaks Megaways-mängudele omasele võidusümbolite asendamisele on mängus päris palju lisafunktsioone:

Juhuslikud wildid: 2 kuni 10 juhuslikku WILD-i lisatakse rullikutele 2, 3, 4 ja 5.
Boonus-skätterid: 2-4 skätterit lisatakse rullikutele, suurendades sinu võimalusi tasuta spinnide saamiseks.
Super-wildid: Üks või kaks super-wildi langevad rullikutele 2, 3, 4 või 5. Super Wild katab kogu rulliku ning sellel on kordistaja vahemikus 2-7.
Võitude kordistaja: Kõik keerutuse jooksul saadud võidud korrutatakse kahe, kolme või viiega.

Boonusmäng kujutab endast 5 tasuta keerutust, mille jooksul käivituvad sageli ka lisafuntsioonid. Lisaks keerutustele saad vastavalt skätterite arvule ka võimalusi avada surnukirste. Igasse kirstu on asetatud mõni väärtuslik lisapreemia nagu wildide kordistaja, lisawildid- või koguni wild-rullikud.

Boonusmängu saab ka osta ning selle “hind” sõltub skätterite arvust. Viie skätteriga boonusmäng läheb maksma koguni 1000-kordse algpanuse, sobides seega vaid tõeliselt riskialdistel inimestele.

Kõiki kolme Blood Suckers slotikat saad mängida näiteks Chanz kasiinos. Kliki siia Chanzis uue mängija tasuta spinnide ja boonuse saamiseks!

Blood Suckers Megaways on Red Tigeri Megaways mäng