Osale Chanzi aardejahis! Saa 50 tasuta spinni lihtsalt aktiivse osalemise eest

Osale Chanz aardejahis, täida lihtsaid ülesandeid ning teeni 50 tasuta spinni. Lisaks loositakse välja 20 erinevat rahalist auhinda vahemikus 10-200 eurot.

Chanz Aardejaht pakub kenasid auhindu kõigile osalejatele

Chanz aardejaht

Aardejaht on peamistest Chanzi püsimängijate suunatud pakkumistest. Osale 17.-30. oktoobrini toimuvas kampaanias ning täida igapäevaseid lihtsaid ülesandeid. Nende vahel, kes kõik ülesanded täidavad, loositakse välja 20 rahalist auhinda – 1 x 200 eurot, 1 x 100 eurot, 1 x 50 eurot ja 17 x 10 eurot.

Uus ülesanne avaldatakse iga päeva hommikul ning selle täitmise järel saad auhinna. Ülesanded on enamasti väga lihtsad (näiteks tuleb teha 50-100 spinni väikseima võimaliku panusega), mõnikord saab ülesanne “täidetud ” aga kõigest enda või sõbra varakambri külastamisega. Selleks, et pääseda varakambrisse, tuleb teha eelmise 7 päeva jooksul vähemalt 20-eurone sissemakse ning vähemalt 20 euro väärtuses panuseid. Varakambris võid koguda maksimaalselt 15 kuldmünti või leida ka teemanti, mis annab lisaks 50 tasuta spinni.

Neile, kes täidavad kõik ülesanded, paneb Chanz välja täiendava auhinna 50 tasuta spinni näol. Ülesandeid saab täita ka tagantjärgi, mängimise tempo võid vabalt ise valida.

⇪ VÕTA AARDEJAHIST OSA! Chanzis võid mängida ka ilma kontota

Igakuised auhinnad

Aardejahid toimuvad Chanzis väga sageli, enamasti ühe korra kuus. Kampaania auhindade valik ja tingimused kuigivõrd (või üldse) ei erine, seega sobib see pakkumine hästi kõikidele püsimängijatele. Tegemist pole küll vaid Eesti mängijatele suundatud kampaaniaga, kuid õnneks ülemäära palju osalejaid sel ka ei ole.

Kõiki aaredejahi käigus võidetud auhindadu (raha ja/või tasuta spinnid) võib vabalt kasutada ning neile ei kehti täiendavaid läbimängimise nõudeid.