Kogu Chanzis erilisi Halloweenimärke ning võida loosiga kuni 300 € puhast raha!

Kui sinu ekraanile ilmuvad Chanz märgid, siis nopi nad üles ning osale auhinnaloosis, kus võid võita puhast raha. Kuni 15. oktoobrini käib Chanzis Halloweenimärkide kogumine.

Chanz märgid võivad tuua suurepäraseid auhindu!

Chanz märgid

Chanzis mängides võid aeg-ajalt näha erinevaid märke. 2.-15. oktoobrini vupsavad ekraanile erinevad halloweenimärgid. Ära karda neid, vaid kliki julgelt märgile ning lisa see oma kogusse. Märgid võivad olla juhuslikesse kohtadesse peidetud või lihtsalt liiguvad möda ekraani. Mõne märgi taga võivad peituda ka näiteks tasuta spinnid. Spinne võid kasutada ise, soovi korral aga ka mõnele sõbrale kinkida.

Kui sul läheb eriti hästi, siis näed märki “Cash is King“. Korja see kohe üles, sest tegemist on üliharuldase märgiga, mis ilmub vaid ühel korral päevas. Kui sul see õnnestub, siis saad hobilt 25 eurot puhast raha!

Kui saad oma kogusse 24 halloweenimärki, siis oled eesmärgi täitnud. Chanz lisab sinu konto loosikasti, kust asutakse 16. oktoobril võite puistama. Omaniku leiab kolm rahalist auhinda – vastavalt 300, 200 ja 100 eurot puhast raha. Veel 10 mängijat teenivad igaüks 50 tasuta spinni. Jagades enda kampaanias osalemist Facebookis, teenid ühe märgi juurde.

⇪ ALUSTA CHANZIS 100 € BOONUSEGA! Lisaks saab uus mängija 300 tasuta spinni

Märgikampaania reeglid ja põhimõtted

Tegemist on ühe Chanzi tähtsaima regulaarse kampaaniaga, mida viiakse läbi päris sageli ning millel on alati oma temaatika. See tähendab, et märgid pole alati identsed, kuid neid on võimalik siiski kergelt ära tunda.

Märkide saamiseks ei tule mängida konkreetseid mänge (õigupoolest ei pea üldse mängima) ning kõrgemate panuste tegemine ei anna eelist. Siiski tuleb arvestada, et märke ei näe päris igaüks. On vajalik, et oled teinud Chanzis esimese sissemakse ning panustanud kas kampaania ajal või kuni 7 päeva enne kampaania algust vähemalt 20 eurot.

Märgikampaanias võidetud auhindu hiljem kuskil läbi mängima ei pea!