Drops of Water 2,5% cashback OlyBetis – Proovi erilist heategevuslikku slotimängu

Drops of Water on 2022. aasta suvel valminud Amusneti Aafrika-teemaline slotimäng. Proovi seda mängu kuni 25. juunini ning saa oma käibelt 2,5% cashbacki!

Drops of Water 2,5% cashback OlyBetis

Drops of Water aitab veepuuduses inimesi

Drops of Water on keskmise volatiilsusega klassikaline slotikas. Mäng käib 5×3 formaadis 20 võiduliinil. Panustada saab vahemikus 20 sendist kuni 400 euroni ning mängu keskmine RTP on 96,68%. Põnevust aitavad lisada boonusmängud ning neli Amusneti võrgustiku Jackpotti.

Tuleb tunnistada, et ülimat põnevust see mäng just ei paku, küll aga võimalust osaleda heategevuses. Drops of Water slotikal mängides aitad India ja Aafrika majapidamistel saada värsket vett. Amusnet annetab selle slotika 3% kasumist heategevusega tegelevatele organisatsioonidele.

2,5% Cashback OlyBetis

Samuti on väga korralik OlyBeti eripakkumine, mis pakub selles mängus kuni 26. juunini 2,5% käibepõhist cashbacki. See tähendab, et cashbacki saavad nii need, kes mängides võidavad kui kaotavad.

Pakkumine tuleb OlyBet Casino lehel aktiveerida. Minimaalne käibenõue on 30 eurot, maksimaalselt võid aga saada kuni 300 € cashbacki. Maksimaalse cashbacki saamiseks tuleb teha käivet 12 000 eurot, kuid panuste suuruse saad ise valida. Cashback makstakse välja 26. juunil.

⇪ VÕTA OMA 2,5% CASHBACK KOHE!