Fantasy sports tõi ühele õnnelikule Eesti vutifännile üle poole ja miljoni euro!

Fantasy sports on põnev spordimäng, millega on tõepoolest võimalik rikkakski saada. Aegade jooksul on Fantasy sports toonud Eestisse ka märkimisväärseid võite. Näiteks 2022. aasta mais võitis üks Eesti jalkafänn üle poole miljoni euro!

Fantasy sports hiigelvõit - pool miljonit eurot

Fantasy sports ulmeline võit

Mais lõppenud Premier League 2021/2022 hooajal tegi superesituse üks Pafis mänginud Eesti jalkafänn, kes võitis nii liiga üldarvestuses kui suutis veel viie oma tiimiga esikümnesse mahtuda! Kuna võistluse auhinnafond oli koguni 1,15 miljonit eurot, teenis mängija ainuüksi esikoha eest 230 000 eurot võidupreemiat, lisaks üle 300 000 euro ülejäänud auhinnakohtade eest.

Premier League Fantasy sports auhinnamängust võttis osa 5000 osalejat, kes lõid mängu käigus üle 38 000 erineva tiimi. Sellisel tasemel niivõrd heade tulemuste saavutamine üllatas isegi Paf juhti, endist tippsportlast Allar Levandit. “Nii tihedas rahvusvahelises konkurentsis, kus kõikidel osalejatel on väga head ja võrdsed võimalused mängijate kohta infot saada, on see märkimisväärne saavutus. Seda, et tegemist ei olnud puhta juhusega, näitab seegi, et võitja suutis mitu head tiimi kokku panna,” kiitis Levandi.

Fantasy sports on ülimenukas spordimäng

Fantasy Sports ehk fantaasiasport on üle maailma väga populaarne ning eelkõige spordihuviliste seas armastatud mäng, kus iga mängija saab panna kokku oma tiimi (või mitu tiimi), mis hakkab vastavalt päris mängus toimunud sündmustele punkte koguma. Punkte võib saada erinevate saavutuste ees nagu näiteks väravad või söödud.

Igal tiimil on eelarve, mille ulatuses saab selle omanik meeskonna kokku panna ehk osta mängijaid. Kui mäng vältab näiteks kogu hooaja, teenib tiimi omanik punkte kogu hooaja oma mängijate saavutuste põhjal. Punktide põhjal moodustub hooaja lõppedes edetabel. Võistluse auhinnafond koguneb sisseostudest, millele sageli lisavad ka korraldajad omapoolset meelehead. Auhinnafond jagatakse parimate tiimide omanike vahel.

Enamasti ei pea üks mängija piirduma ühe tiimiga, vaid võib osta ka mitu piletit (üks pilet iga tiimi kohta). Nii tõuseb küll kogu mängus osalemise tasu, kuid suurenevad ka võiduvõimalused.

Kokkuvõttes aitas just Fantasy sports püstitada ühe säravaima Eesti spordiennustuse rekordi. Sa võid seda mängu ka ise proovida. Paf spordiennustus võimaldab osaleda paljudes erinevates Fantasy sports liigades, proovides lisaks jalgpallile kätt ka näiteks korvpallis, tennises, golfis või isegi e-spordis.

⇪ PANE KOKKU OMA FANTAASIATIIM! Sind ootab Pafis palju põnevaid võistlusi!