Ghost of Dead – PLAY’N GO

Ghost of Dead on 2021. aasta augustis ilmavalgust näinud raamatu-tüüpi slotikas, millest peaks saama vääriline järg Play’n Go superhittidele Book of Dead ja Legacy of Dead.

Ghost of Dead on uus ja täiustatud raamatu-tüüpi slotikas

Raamatu-tüüpi slotikad on väga populaarsed nii Eesti maapealsetes- kui online-kasiinodes. Kui Book of Dead on neist siiani kõige populaarsem, siis vägagi tuntud on ka näiteks Novomaticu Book of Ra ning paljudele mängijatele meeldib kahtlemata Relax Gamingu Book of 99, mille RTP on hiiglaslik 99%.

Ghost of Dead vs. Book of Dead

Ghost of Dead ja Book of Dead on suuresti sarnased mängud, sest mängu põhimõte on sama ning mõlemad on nn. raamatu-tüüpi slotikad, kus scatter käitub ka wildina ning boonuspinnide ajal valitakse üks juhuslik laienev sümbol.

Samas on uuemas mängus kasutusel ka kaks põnevat lisafunktsiooni. Esiteks võib spinne, mille käigus üks juhuslik sümbol laieneb, saada täiesti juhuslikult. See kannab nimi Ghost Spin ning selle keerutuse ajal kehtivad kõik samad põhimõtted, mis boonusspinnide ajal.

Teiseks on kasutusel kahte liiki scattereid. Esimene (n.ö. tavaline) annab 10 boonusspinni ühe laieneva skätteriga (mängija saab selle ise valida), teine aga erilisi boonuspinne, kus ühe sümboli valib mängib ise, teine selgub aga juhuslikult. Boonusspinnide saamiseks on vaja vähemalt kolme skätterit, mis täidab ühtlasi ka WILD-sümboli funktsiooni. Boonusspinnide ajal on võimalik täiendavaid tasuta keerutusi juurde saada ning avada ka täiendavaid sümboleid (vaata järgmist pilti).

Tasuta spinnid mängus Ghost of Dead

Ghost of Dead mängitavus

Ghost of Dead on mängitav paljudes Eesti online-kasiinodes, meie proovisime seda näiteks Pafis. Oodatult on mäng keskmisest (märksa) kõrgema volatiilsusega ning ühe keerutusega on võimalik saada kuni 5000-kordne võit. See on mõistagi väga haruldane ning peaks juhtuma keskmiselt ühel korral 2,3 miljonist. Õnneks on aga ka palju väiksemaid võite.

Ghost of Dead RTP varieerub 84-96% vahel, enamasti on online-kasiinodes kasutusel 94,21% keskmine tagasimakse. See tähendab, et iga panustatud 100 euro kohta peaksid saama keskmiselt 94,21 euro eest võite.

Seega, mis muud kui mängima!

Loe ka neid artikleid

Eesti kasiinod – uudised, tasuta spinnid, boonuskoodid ja parimad online kasiino mängud

Sellelt lehelt leiad alati värske ning kontrollitud info Eesti kasiinode kohta, sealhulgas (sissemakseta) tasuta spinnid, boonuskoodid, kasiinode sõltumatud ülevaated ja mängude tutvustused. Samuti saad vastused küsimustele, kuidas kasiinos võita või spordiennustuse ja pokkeriga raha teenida. Me kirjutame ausalt elumuutvatest jackpottidest ning Eesti mängijate suurimatest lotovõitudest.

 

Lisaks kasiino pakkumistest kirjutamisele loob Kasiino 21 ka palju muud sisu. Sa leiad siit põnevat lugemist live-kasiinodest, hasartmänguärist, mängutootjatest, bingost, kasiinode töötajatest ning põnevatest inimestest, keda võib kasiinodes kohata. Aga me ei varja ka liigse ja kontrollimata mängimisega kaasnevat probleemi, milleks on hasartmängusõltuvus. Abi saamiseks pöördu Hasartmängusõltuvuse Nõustamiskeskusesse või helista 15410.

 

Seda lehte pole loonud mõni suvaline (välismaine) reklaamiagentuur, vaid tavalised Eesti mängijad, kes ka ise meie lehel reklaamitavates kasiinodes mängivad. Nii võid leia meie lehelt palju unikaalseid pilte slottidest ja kasiino võitudest, mis kõik väiksestele panustele mängides reaalselt saadud!

 

Pane tähele, et Kasiino 21 ei ole hasartmängude korraldaja ega vastuta meie lehel reklaamitavate ettevõtete tegevuse eest (loe siit täpsemalt vastutuse kohta). Meie veebilehel paiknevad lingid suunavad Su edasi vastava online-kasiino veebilehele, kust leiad kogu vaja info ning kampaaniate tingimused. Me hindame sinu privaatsust (klikka, et avada meie privaatsuspoliitika).

Mängi vastutustundlikult

Me austame Eesti seadusi ning reklaamime ainult Eestis litsentseeritud kasiinode reklaame, kus võidetud rahalt pole vaja tasuda tulumaksu. Ära mängi kasiinodes raha teenimise eesmärgil ning arvesta, et Sa võid panustatud raha kaotada. Samuti ole teadlik sellest, et hasartmängud võivad põhjustada sõltuvust. Probleemide korral määra endale kaotuse limiidid ning kaalu enesevälistust või asjatundjatelt abi otsimist. Soovime sulle turvalist mängimist ning palju häid emotsioone!