Ghost of Dead – PLAY’N GO raamatu-slotikas, kus võid saada ühekorraga 5000x võidu!

Ghost of Dead on 2021. aasta augustis ilmavalgust näinud raamatu-tüüpi slotikas, millest peaks saama vääriline järg teistele Play’ N Go superhittidele, kus samuti aukohal surnute raamatud.

Ghost of Dead on surnute teemaline mäng

Raamatu-tüüpi slotikad on väga populaarsed nii Eesti maapealsetes- kui online-kasiinodes. Kui Book of Dead on neist siiani kõige populaarsem, siis vägagi tuntud analooge on tehtud näiteks nii Novomaticu kui Relax Gamingu poolt.

⇪ NAUDI SEDA MÄNGU X3000 KASIINOS KOOS IMELISE BOONUSEGA!

Ghost of Dead uuenduslikud funktsioonid

Ghost of Dead on suuresti sarnane mäng Book of Dead’ile, sest mängu põhimõte on sama ning mõlemad on nn. raamatu-tüüpi slotikad, kus scatter käitub ka wildina ning boonuspinnide ajal valitakse üks juhuslik laienev sümbol.

Samas on uuemas mängus kasutusel ka kaks põnevat lisafunktsiooni. Esiteks võib spinne, mille käigus üks juhuslik sümbol laieneb, saada täiesti juhuslikult. See kannab nimi Ghost Spin ning selle keerutuse ajal kehtivad kõik samad põhimõtted, mis boonusspinnide ajal.

Teiseks on kasutusel kahte liiki skättereid. Esimene (n.ö. tavaline) annab 10 boonusspinni ühe laieneva skätteriga (mängija saab selle ise valida), teine aga erilisi boonuspinne, kus ühe sümboli valib mängib ise, teine selgub aga juhuslikult. Boonusspinnide saamiseks on vaja vähemalt kolme skätterit, mis täidab ühtlasi ka WILD-sümboli funktsiooni. Boonusspinnide ajal on võimalik täiendavaid tasuta keerutusi juurde saada ning avada ka täiendavaid sümboleid (vaata järgmist pilti).

Ghost of Dead mängitavus

Ghost of Dead on mängitav paljudes Eesti online-kasiinodes, meie proovisime seda näiteks No Account Betis. Oodatult on mäng keskmisest (märksa) kõrgema volatiilsusega ning ühe keerutusega on võimalik saada kuni 5000-kordne võit. See on mõistagi väga haruldane ning peaks juhtuma keskmiselt ühel korral 2,3 miljonist. Õnneks on aga ka palju väiksemaid võite.

Ghost of Dead RTP varieerub 84-96% vahel, enamasti on online-kasiinodes kasutusel 94,21% keskmine tagasimakse. See tähendab, et iga panustatud 100 euro kohta peaksid saama keskmiselt 94,21 euro eest võite.

Seega, mis muud kui mängima! Alternatiividena sobivad hästi nii Book of Dead kui Legacy of Dead Play N’ Go-lt, Book of Ra Novomaticult kui ka Relax Gamingu Book of 99. Eelnevalt aga tutvu X3000 boonustega uutele ja vanadele mängijatele!

Tasuta spinnid mängus Ghost of Dead