Gold Bar Roulette : Võida kullakange ja tee nendega tasuta panuseid

Gold Bar Roulette on ruletil põhinev live-mäng, kus iga võiduga kaasnevad ka virtuaalsed kullakangid. Neid saab hiljem kasutada tasuta ruletipanusteks 88-kordse kordistajaga.

Gold Bar Roulette on Evolutioni ruletimäng

Gold Bar Roulette mängu sisu

Evolution Gamingu mängudevalikusse kuulub Gold Bar Roulette on oma olemuselt üsna tavaline rulett, kuid ühe olulise vimkaga. Kui sinu kindlale numbrile tehtud panus (straight-up bet) võidab, siis teenid lisaks 1-20 virtuaalset kullakangi. Nende täpne arv selgub juhuse teel enne iga keerutuse algust. Meie mängukogemus näitas, et enamasti oli kappides peidus 3-7 kullakangi.

Kuna virtuaalsetel kullakangidel on täiendav väärtus, siis on täpsele numbrile tehtud võidupanuste väljamaksed väiksemad kui tavalises ruletis ehk 24:1 vs. 35:1. Ülejäänud väljamaksed on aga täpselt samad, mis ruletis ikka. Samas ei saa teiste võitudega ka virtuaalseid kullakange.

Soovi korral võid panustada ka kõikidele numbritele ruletilaual. See tähendab, et sinu panus kaotab küll igal juhul, kuid kaotust aitavad kompenseerida virtuaalsed kullakangid. Küsimus on vaid selles kui palju kullakange sa võidad. Tinglikult on ühe virtuaalse kullakangi väärtus 2,44 panust.

Näide: Tee 37 x 1 € straight-up panust. See tähendab, et sõltumata võidunumbrist saad sa igal juhul 24-eurose võidu + 1-20 kullakangi. Ühe virtuaalse kullakangi väärtus on 2,44 panust (antud juhul 2,44 eurot). Juhul kui enne keerutust loositakse välja 1-5 kullakangi, 6 või enam puhul aga kasumisse. Kasum on seda suurem, mida rohkem kullakange välja loositakse.

Virtuaalsete kullakangide kasutamine

Mängija saab kasutada võidetud Gold Bar’e kindlale numbrile (straight up) panustamiseks. Põhimõte on üks kullakang ühe numbri kohta. Soovi korral võid katta kullkangidega kogu ruletilaua (selleks läheb sul vaja 37 kullakangi).

Kui ühele numbrile Gold Bar’iga tehtud panus läheb pihta, siis saad sa 88-kordse võidu. Soovi korral võid panustada ühele numbrile ka enam kui ühe kullakangi. Nii teenid näiteks viie kullakangiga tehtud õnnestunud panuse korral koguni 440-kordse võidu (5×88).

Seega on mängu peamiseks ideeks virtuaalsete kullakangide kogumine ning suurem osa mängijatest panustavadki selleks korraga kõikidele numbritele. Panused algavad 20 sendist, kuid need saab soovi korral jagada ka nelja numbri vahel (5 senti igale numbrile). Mängu RTP on 97,10%, mis on tiba väiksem kui tavalisem ruletil, kuid põnevust on ka märksa rohkem. Oluline on mitte lasta kullakange raisku minna. Õnneks saab neid kasutada koguni 180 päeva vältel, mis peaks olema igati piisav aeg.

Gold Bar Roulette’i pakuvad kõik Eesti kasiinod, kes vahendavad Evolutioni mänge. Meie testmängu kasiinoks oli sel korral Unibet.